Jump to content
Create New...

ChopShop Sveicinās


linceens
 Share

Recommended Posts

 

about me

Mani sauc Linards, esmu 17 gadus vecs/jauns. Nāku no tādas pilsētas kā Madona, mācījos Madonas 1. Vidusskolā, pabeidzu to 2 gadus atpakaļ, tad gadu nomācījos, pareizāk sakot noslinkoju Smiltenes Tehnikumā, tagad pametu teķi, un nodomāju ka turpināšu mācīties Madonas Vidusskolā, un iegūt vidējo izglītību. Ļoti patīk peldēties - visos gadalaikos, kā arī patīk ņemties ar visāda veida tehniku, traktoriem, mašīnām, u.c. Ļoti patīk klausīties mūziku, it īpaši LV-HH(KK, Reiks, Ansis, Edavārdi, Ozols u.c.), patīk krievu mūzika, bet pārsvarā tikai fonā, vai kad brauc mašīnā, kā arī ik pa laikam paklausos Angļu mūziku. 

gaming pieredze

Esmu diezgan liels datorspēļu entuziasts, tāpēc lielākoties mans brīvais laiks tiek pavadīts pie datora. Spēlēju tādas spēles kā:

Counter-Strike: Global Offensive
Grand Theft Auto V 
Multi Theft Auto: San Andreas

Pa retai reizei, bet citreiz uzspēlēju arī  Counter-Strike 1.6, Spintires vai arī PLAYERUNKNOWN'S BATTLEGROUNDS.

Kā es satikos ar lomuspēle.lv? 

Lomuspēle.lv jau esmu no paša sākuma, kad sāku šeit adminēt ar nickname Fizzz, tad turpināju ar nickname FlyBoy, un beigu beigās pārgāju pie nickname ChopShop. Overall visi mani zin kā linceens, vai vienkārši Linards. 

-------

Paldies ka izlasīji, ja ir kādi jautājumi droši jautā privāti.

Gadījumā ja nu kādam interesē kur vēl mani atrast;

Instagram: https://www.instagram.com/vnklinards/

Steam: https://steamcommunity.com/id/vnklinards/

Discord: linceens#6571

Skype: night.wolf744

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

VĒLIES UZZINĀT PAR MUMS VAIRĀK?

×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search