Jump to content
Create New...

*North Corporation Group*Meklē darbiniekus -PIESAKIES-


VoreX
 Share

Recommended Posts

spacer.png

*North Corporation Group*

  • Uzņemums straujām meklē darbiniekus,kuri būtu spējīgi pieteikties strādāt mūsu kompānijā.
  • Kā jau redzams uzņemums cenšas savākt un savā kompānijā uzņemt darbiniekus,kas ilgstoši spētu strādāt tieši pie mums.
  • Uzņemums ir viens no lielākajiem visā Los Santos'ā,kurš spēj darīt visādu sfēru
  • darbus(zvejniecība,serviss,pilsētsaimniecība,elektriķi).

 

Šobrīd piejamās vakances:

---------------------------------

Zvejošanas sfēra:

Zvejnieks:[0/3]-BRĪVS

Jūrnieks:[0/1]-BRĪVS

Fasētājs:[0/1]-BRĪVS

Kuģa stūrmanis:[0/2]-BRĪVS

Apkopējs:[0/1]-BRĪVS

________________________________

Elektriķā sfēra:

Elektriķis:[0/3]-BRĪVS

Sekretārs:[0/1]-BRĪVS

Tehniskais darbinieks:[0/3]-BRĪVS

_________________________________

Servisa sfēra:

Mehāniķi:[0/5]-BRĪVS

Mehāniķa sekretārs:[0/1]-BRĪVS

Galvenais mehāniķis:[0/1-BRĪVS

___________________________________

Pilsētsaimniecības sfēra:

Tehniskais darbinieks:[0/4]-BRĪVS

Sētnieks:[0/2]-BRĪVS

___________________________________

**PIESAKIES TIEŠI PIE MUMS***

 

 

Ko mēs piedāvājam?

 

  • Piedāvājam ļoti stabilu attalgojumu.
  • Piedāvājam dzīvessvietu uz vietas ar atmaksātu dzīvoklīti.
  • Tiek piedāvāta ēdināšana par uzņēmuma budžetu.
  • Ļoti draudzīgs kolektīvs.
  • Pietiekami ērts darba laiks,teiksim tā,ka noteikta darba laika nav.

ANKETA:(Darba sī-vī sūtit tieši zem sludinājuma):

Citēt

Vārds Uzvārds:

Talruņa numurs:

Ēpasts:

Izvēletais amats:

Pieredze attiecīgajā amatā:

Kas ir jādara izvelētajā amatā?:

Paraksts:

 

Link to comment
Share on other sites

Vārds Uzvārds: Tommy Laris

Talruņa numurs:490632

Ēpasts: [email protected]

Pieredze attiecīgajā amatā: Kopš bērnības ar tēti esmu devies jūras viļņos,tieši zivs meklējumos!Pāris gadus atpakaļ,tētis iegādājās zveju mazo kuģīti,pēc kā devāmies iekšā jūrā,tādējādi metot iekšā tīklus!Bijām izbraukājuši daudzas vietas,un zinājām kur ir vairak zivju!Pieredze es domāju ir ļoti liela.To es pierādīšu protams dzīvē.

Kas ir jādara izvelētajā amatā?: Jābrauc iekša jūrā,tādejādi metot iekšā tīklus ,pēc kā zvejojot dažādas zivis,visu iespējamo kas ir zem ūdens.

Paraksts:T.Larris

Link to comment
Share on other sites

Vārds Uzvārds:Maxwell Richardson

Talruņa numurs:886212

Ēpasts:[email protected]

Izvēletais amats:Mehāniķu sfēra-Galvenais mehāniķis

Pieredze attiecīgajā amatā:Jau kopš skolas gadiem esu iesaistījies tehnikas darbos sākot no motocikliem beidzot ar traktoriem daudzus gadus atpakaļ sāku veidot projektu ar motociklu jā tas bija veiksmīgs..Tālak mācoties par automehāniķi iemācijos visu par un ap automašinu gan motoros ,gan virsbūve kā arī daudz ko no elektronikas.Tāpec domāju ,ka mana pieredze ir diezgan liela.

Kas ir jādara izvelētajā amatā?:Esot kā galvenajam mehāniķim vajag pieskatīt visu komandu un pašam rūpeties par darba kvalitāti un precizitāti lai klientiem nebūtu nekādu iebildumu jo ,ja mēs strādasim nerūpigi mēs zaudēsim klientus un biznesa līmenis kritīsies. Tāpec es vadīšu un pieskatīšu automehāniķus lai tie nedara muļķības un strāda rūpigi un kvalitatīvi.

Paraksts:MaxwRichardson

Link to comment
Share on other sites

Vārds Uzvārds: Tom Jefferson

Talruņa numurs: 484057

Ēpasts: [email protected]

Izvēletais amats: Zvejnieks

Pieredze attiecīgajā amatā:  Kā jau katrs laukos audzis jaunietis, ir makšķerējis un ar šo lietu es aizraujos. Jau no pašas bērnības esmu makšķerējis un braucis jūrā. Tagad, kā pieaudzis, esmu apņēmies būt par zvejnieku. Esmu braucis jūrās zvejojis, gan ekstrēmos apstākļos un mierīgos. Bet darbs man grūtības nav sagādājis, tāpēc būšu diezgan noderīgs šajā komandā!

Kas ir jādara izvelētajā amatā?: Protams, braukšana jūrā, ķert zivis, un darīt visu, lai izdotos darbs!

Paraksts: T. Jefferson

Edited by Andzinss
Nummura atjaunināšana!
Link to comment
Share on other sites

23 stundas atpakaļ, FizzyS said:

Vārds Uzvārds:Maxwell Richardson

Talruņa numurs:886212

Ēpasts:[email protected]

Izvēletais amats:Mehāniķu sfēra-Galvenais mehāniķis

Pieredze attiecīgajā amatā:Jau kopš skolas gadiem esu iesaistījies tehnikas darbos sākot no motocikliem beidzot ar traktoriem daudzus gadus atpakaļ sāku veidot projektu ar motociklu jā tas bija veiksmīgs..Tālak mācoties par automehāniķi iemācijos visu par un ap automašinu gan motoros ,gan virsbūve kā arī daudz ko no elektronikas.Tāpec domāju ,ka mana pieredze ir diezgan liela.

Kas ir jādara izvelētajā amatā?:Esot kā galvenajam mehāniķim vajag pieskatīt visu komandu un pašam rūpeties par darba kvalitāti un precizitāti lai klientiem nebūtu nekādu iebildumu jo ,ja mēs strādasim nerūpigi mēs zaudēsim klientus un biznesa līmenis kritīsies. Tāpec es vadīšu un pieskatīšu automehāniķus lai tie nedara muļķības un strāda rūpigi un kvalitatīvi.

Paraksts:MaxwRichardson

spacer.png

 

Sveicināts cienijamais M.Richardson,aplūkojot jūsu iesūtīto pieteikumu uz galveno mehāniķa amatu,tiekat APSTIPRINĀTS.

Mēs ar jums sazināsimies 12h laikā par jūsu norādīto talruņa nummuru.

North Corporation Group Uzņēmuma direktors - Floyd Triguan

Link to comment
Share on other sites

12 stundas atpakaļ, Andzinss said:

Vārds Uzvārds: Tom Jefferson

Talruņa numurs: 484057

Ēpasts: [email protected]

Izvēletais amats: Zvejnieks

Pieredze attiecīgajā amatā:  Kā jau katrs laukos audzis jaunietis, ir makšķerējis un ar šo lietu es aizraujos. Jau no pašas bērnības esmu makšķerējis un braucis jūrā. Tagad, kā pieaudzis, esmu apņēmies būt par zvejnieku. Esmu braucis jūrās zvejojis, gan ekstrēmos apstākļos un mierīgos. Bet darbs man grūtības nav sagādājis, tāpēc būšu diezgan noderīgs šajā komandā!

Kas ir jādara izvelētajā amatā?: Protams, braukšana jūrā, ķert zivis, un darīt visu, lai izdotos darbs!

Paraksts: T. Jefferson

spacer.png

 

Sveicināts cienijamais T.Jefferson,aplūkojot jūsu iesūtīto pieteikumu uz Zvejnieka amatu,tiekat APSTIPRINĀTS.

Mēs ar jums sazināsimies 12h laikā par jūsu norādīto talruņa nummuru.

North Corporation Group Uzņēmuma direktors - Floyd Triguan

 
  •  
Edited by 1delph1n
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

VĒLIES UZZINĀT PAR MUMS VAIRĀK?

×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search