Jump to content
Create New...

Čau no Fushion


Fushion
 Share

Recommended Posts

 

29.08.2019 - Čau, esmu Mārtiņš, noteikti kāda daļa Latviešu Lomuspēles pasaulē mani pazīst kā Fushion, bet gan jau arī ir daļa kas mani nemaz nepazīst, varbūt tāpēc šis posts liks uzzināt par mani ko vairāk. Esmu gandrīz 19.gadus vecs (05.09.2000) un jau pēc gada būs dvacārs, varēšu laimīgs iet formēties uz pensiju. Visu savu jaunību esmu nodzīvojis Jelgavā, bet jau tuvākajā laikā plānoju pārvākties uz Rīgu. Esmu iestājies R1MK jeb Rīgas 1.Medicīnas koledža, un turpmāk plānoju studēt medicīnu. Bieži vien, it īpaši pēdējā laikā, man daudz jautā ''Kāpēc medicīna?'' godīgi sakot, jo biežāk es šo jautājumu saņemu, jo ar katru reizi grūtāk sāk palikt uz viņu atbildēt, un liek aizdomāties atkārtoti par savu izvēli. Nevienam nebūs noslēpums to ka Latvijā, medicīnas jomā ir mežonīgs darbinieku deficīts, un varbūt arī tas ir pamats kādēļ izvēlējos medicīnu. By the way, jau otro mēnesi strādāju Paula Stradiņa Klīniskā universitātes slimnīcā, un esmu daudz un dažādas lietas piedzīvojis, ko sagremot nevarētu kurš katrs otrais. Tāpēc mans iekšējais es jūt ka esmu uz pareizā ceļa.

 

 

Kā sākās manas lomuspēles gaitas?

 

Šķiet ka viss sākās 2012/2013. ar SAMP platformas lomuspēli, toreiz viss likās diezgan primitīvs, jo standarts bija nopirkt mašīnu, kādu nošaut, un kopumā darīt kaut kādu bezpriģēlu no kura nav nekādas jēgas. Tad pēc gada vai diviem es uzzināju par san andreas multiplējera platformu - MTA. Es neatceros kā viņu atradu, bet uzreiz sapratu ''šitā figņa man cepī''. Un protams saprotat ka tajā pašā MTA nekas nemainījās, tērēts laiks tikai lai iegūt virtuālās vides materiālus (īpašumus/mašīnas/u.t.t). Pēc kāda laika sapratu vienu ''kaut ko es daru nepareizi'' un tikai tad sāku lēnām saprast kas ir lomuspēles attēlošana. Savdabīgi ka sākums nebija viegls, grūti bija vispār izprast par kaut kādu dzīves attēlošanu virtuālajā vidē, un tikai vēlāk ieguvu priekšstatu par to cik daudzveidīgi un dažādi es varu sevi attīstīt un izbaudīt laiku lomuspēles pasaulē. Gāja gadi un savu lomuspēles attēlošanas spēju slīpēju cik vien varēju. Godīgi sakot man vēl jo projām nav sajūta ka būtu sasniedzis kādus grieztus vai ko tādu, kur varu apstāties un pateikt ''zbis, es māku visu'' un patiesībā lomuspēlei nav nemaz grieztu, jo tā ir joma kurā cilvēks var attīstīties bezgalīgi, varbūt arī tāpēc tas mani uzturēja LV-RP visus šos gadus.

 

Darbs iekš VCT

Daudzi mani gadiem ir manījuši strādājam VCT lomā. Varbūt ja es būtu nedaudz vairāk saspiedis galvu un slimotu ar uzmanības trūkumu, es noteikti varētu sevi dēvēt par LV-RP VCT veterānu, bet es diez vai kādreiz sevi par veterānu sauktu vai ko tādu. Bet tiešām esmu krietnu laiku darbojies VCT jomā vairākos projektos, no vienas puses grūti atrast projektu kurā nav bijusi likta mana roka pie transportlīdzekļu izveides in-geimā. Protams ir arī bijuši uzplaukumi un arī kritumi mana reputācijas dzīvē iekš VCT jomas, bet tas ir ikvienam cilvēkam kurš grib augt un attīstīties, un tas ir pilnīgi normāli. Bet vismaz visus šos gadus, pārsvarā, par savu darbu esmu dzirdējis tikai labas atsauksmes, un daudzi projekti kuros esmu beidzis savu darbību gandrīz vienmēr esmu saņēmi piedāvājumu atsākt darbību tajā. Protams netrūkst arī kritienu, esmu desmitiem projektu redzējis kuri lieto tieši manis izveidoto vehlibu, kas nedaudz kretinē, jo nu vehlibs nav fotoattēls kuram var uzlikt ūdenszīmi.

 

Reputācija

Reputācija iekš LV-RP ir elements ko esmu pietiekami daudz reizes gan pacēlis, gan sadirsis, dažādu apstākļu ietvaros bieži vien sanāca iekūlties konfliktos ar pārējiem lomuspēles attīstītājiem un saiet ragos, bet es uzskatu ka tas ir normāli, cilvēku vide nevar sastāvēt tikai no pozitīvā,  jābūt reālistam. Bet ja protams ir kāds cilvēks kurš tagad šo lasa, un mums kādreiz bija legit konflikts, neņem ļaunā, tagad es ar Tevi iedzertu kādu aliņu ?

 

Hobijs/aizraušanās

Mans noteikti, viss dārgākais hobijs ar ko nodarbojos ir degvielas dedzināšana, iekāpt mašīnā, un braukt randomā kur acis rāda man nav retums. Un varbūt arī izmantošu iespēju arī te iemest savus zirdziņus. Arī mani ir sabojājusi latviešu mentalitāte, un kā jau smadzenes nestrādā korekti, pirmo mašīnu gribēju protams bembi, bet dažādu apstākļu rezultātā tiku pie Audi, tas ir cits stāsts kā tas viss notika. 

1999 Audi A3 8L 1.9TDI

2001 Audi A4 B5 Avant 1.9TDI (UN TIKAI PAMEIĢINI PATEIKT KA MAN IR ALLROAD, MAN IR PARASTS B5)

123.thumb.jpg.7cf28b3c67759f1d8922630cd215682a.jpgIMG_5817.thumb.JPG.c247a2872ab7e3f5bb20f0e6ef8d0c98.JPG60315791_138421340647956_81286967655923712_n.jpg.01ecdfb525139921a63cbdb6c0a9064a.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

Priekšzīmīgs "Sasveicināšanas" topic, prieks bija lasīt un vēl milzīgāks prieks par attieksmi, patieso pieredzi un veidu kā to mums pasniedzi. Esmu patiesi gandarīts ka mums trāpijies viens no pieredzes bagātākajiem un kolosālākajiem VCT Vadītājiem!  Izsaku arīdzen Lielu pateicību par pūlēm un laiku ko esi ieguldijis pagajušajās sezonās, un spēku un iedvesmu jaunajā ,  2019 gada sezonā! Thumbs upp ? 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 6 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

VĒLIES UZZINĀT PAR MUMS VAIRĀK?

×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search