Jump to content
Create New...

[LSPD] Kevin Lopez [DI+]


ChipyLV
 Share

Recommended Posts

111.png.b75c3f6a92391da20a413cb468bfd100.png

 

Personālā informācija

Pilns vārds -Kevin Lopez
Dzimums -Vīrietis
Dzimšanas datums -13.01.1995
Dzimšanas vieta -Los Santos
Vai jūs esat San Andreas iedzīvotājs? -Jā
Deklarētā dzīvesvieta (Lūgums iekļaut pilsētu un štatu, piemēram, 1132 Sun St, Los Santos, San Andreas) - Los Santos Viesumāja #16 
Kontaktinformācija (Lūgums iekļaut jūsu e-pasta adresi un tālruņa numuru) -782342//[email protected]

Attiecīgā pieredze

Kādas ir jūsu stiprās īpašības, kuras jūs varētu piedāvāt Los Santos Policijas Departamentam? (Minimums 100
vārdi)
-Manuprāt manas spēcīgākās rakstura/personības īpašības varētu būt: Tas,kad esmu ļoti ļoti komunikabls,uzsticams,draudzīgs,atraktīvs,konkurēt spējīgs starp/ar saviem kolēģiem,ļoti grūti fiziski nokausējams,respektīvi,ļoti labi sagatavota fiziskā sagatavotība,spēja/dotības sadarboties/sastrādāties komandu profesijā/aktivitātēs,esmu ļoti izdarīgs,man nav jāsaka 2x,pārzinu ļoti labi medicīnu,visu nozari,kas ir saistīta ar Los Santos Glābšanas departamentu,respektīvi-LSGD!!
Kādas ir jūsu vājās īpašības, ar kurām mēs varētu sadzīvot? (Minimums 100 vārdi) -Personīgi uzskatu:Manuprāt ir tā,kad sevi novērtēt ir pārāk neadekvāti,jo nu ja esam godīgi,tad,lai tu pateiktu tiešām adekvāti par sevi ir jābūt ļoti paškritiskai personai,tieši tapēc es uzskatu,kad viss labāk to var pateikt cilvēki,kas ikdienā pavada lielāko dienas daļu,sadarbojas dažādu darbu/nodarbju sfērās,ceru,kad ar laiku man būs iespēja sastrādāties ar ikvienu no Policijas departamenta,lai patiesi sevi spētu pierādīt,kā arī,protams,uzņemt kritiku,labprāt dzirdēju kolēģu un vadības domas!
Kādas licences/apliecības jūs esat ieguvis? - Esmu ieguvis B kategorijas tiesības!
Vai jūs esat ieguvis kādus sertifikātus? -Maģistru-Psiholoģijā + Policijas skolas attestātu,ar izsciliem rezultātiem!
Iepriekšējā darba pieredze (Lūgums iekļaut darba vietu, amatu, darba devēju un tā kontaktinformāciju) -LSGD-vadītājs,augstāk jau pieminēju savus kontaktus,aizgāju no šī svarīgā,atbildīgā darba,ieceļot savā vietā kādu aizrautīgu,centīgu,manuprāt atbildīgu jaunieti,kurš tālāk arī vadīs šo iestrādi,pats es dodos prom,jo ar laiku strādājot,glābjot dzīvības,esmu sapratis/nopratis,kad tas īsti nav priekš manis,es savā dzīvē vēlos tā teikt,vairāk-,,asumiņa'',tieši tāpēc,kad esmu perfekti apmācīts,kā sniegt palīdzību cilvēkiem+irizscils fiziskais,garīgās spējas sadarboties komandā,pieņemt ātrus/svarīgus lēmumus acu mirklī,nolēmu startēt,pierādīt sevi iekš Policijas Departamenta!

Out-Of-Character informācija

Ģeogrāfiskā atrašanās vieta -Latvija
Laika zona - GMT +2
Vai jums ir strādājošs mikrofons? (Jā/Nē) -Protams!
In-Game UCP vārds -Neviens cits kā-ChipyLV
Vai jūs kādreiz esat strādājis kādā no Valdības organizācijām lomuspēles komūnā? (Ja jā, tad miniet tās
pamešanas iemeslu) -Jā,augstāk pieteikumā esmu pieminējis ?
Vai uz doto brīdi jūs atveidojat lomuspēli kādā no legālajām organizācijām? (Lūgums precizēt) -Nē
Vai uz doto brīdi jūs atveidojat lomuspēli kādā no nelegālajām organizācijām? (Lūgums precizēt) -Nē
Personāža statistika (Ekrānšāviņš /F12/ ar /stats) -
https://failiem.lv/u/6tbx7rth
Administratīvā vēsture (Ekrānšāviņš /F12/ ar /history) -https://failiem.lv/u/5k8zdqu7
Papildus piezīmes (Ja nepieciešams, lūgums norādīt papildus informāciju, kas spētu pareizāk novērtēt jūsu
aplikāciju) -N/A
Iesūtīšanas datums -09.01.2020

Edited by Bowie
Link to comment
Share on other sites

111.png.b75c3f6a92391da20a413cb468bfd100.png

LOS SANTOS POLICIJAS DEPARTAMENTS

"REKRUTĒSANAS UN APMĀCĪBAS DIVĪZIJA"

Sveicināts cienītāis K.Lopez kungs, cītīgi izskatot jūsu pieteikumu tika izlemts pieņemt jūsu pieteikumu.

Tiekat uzaicināts uz nākamo kārtu - intervija.

Ar jums sazināsies tuvākajā laikā.

 

Ar cieņu:

Los Santos Policijas Departamenta, Policijas Priekšniece V.Cross

 
 
  •  
 
  •  
  •  
Edited by Bowie
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

VĒLIES UZZINĀT PAR MUMS VAIRĀK?

×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search