Jump to content
Create New...

[Mehāniķa Spējas] Patrick Smith


OGShark
 Share

Recommended Posts

21776391.png.8745ab677211aa8985d34fc0e2e203c8.png

 

Iekš tēla informācija

  • Tēla vārds uzvārds : Patrick Smith
  • Tēla iepriekšējā darba vieta: Preču Piegādātājs
  • Atsauce uz tēla dzīvesstāstu(nav obligāts): - N/A
  • Personāža tālākā attīstība pēc mehāniķa spēju iegūšanas?(Ko darīsi? 40 vārdi/minimum): Vēlētos iegūt mehāniķa spējas tapēc kad man ir divas garāžas ar pacēlājiem utt,kā arī man ir pagaidām topošie divi lieli projekti kā - Dodge Challenger R/T & LowRider projekts kas pārsteigs visus. Brīvajā laikā ārpus domes darbiem man patīk remontēt auto.
  • Atsauce uz uzņēmuma/firmas tēmu: N/A

Ārpus tēla informācija

  • Vecums: 25
  • Ekrānšāviņš(SS) ar tēla /stats, Jūsu UCP un /history: N/A
  • Ekrānšāviņš(SS) no pašreizējās frakcijas(F3) kurā atrodās Jūsu tēls: Nevēlos mainīt frakciju,vēlos spējas vienkārši IC hobbijam!!!
  • Kāpēc tieši Jums būtu jāsniedz mehāniķa spējas iekš tēla?: Spējas vēlos priekš IC hobbija,kā arī taisīšu savas mašinas kas pārsteigs apkārtējos un kas iespējams tiks pārdoti pa lielu $$$.
  • Īsi un detalizēti aprakstiet, kā Jūs veiksiet vieglā automobīļa tukšās riepas maiņu: Pieiešu pie bagāžnieka un to atvēršu,izvilkšu rezerves riepu un pieripināšu to pie tukšās riepas blakām,pēctam es paņemšu atslēgu un donkratu pēc kā pacelšu auto ar donkratu ātri atskrūvēšu visas skrūves,noņemšu veco un pielikšu jauno riepu,aizskrūvēšu skrūves nolaidīšu auto un visu sapakošu baganā.
  • Vai Jūs piekrītat ievērot iekš tēla un arī mehāniķa spēju noteikumus, un pārkāpjot tos tikt sodītam ar ajail?(piekrītu/nepiekrītu): Piekrītu
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

VĒLIES UZZINĀT PAR MUMS VAIRĀK?

×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search