Jump to content
Create New...

Sveicināti! :)


Tuncis
 Share

Recommended Posts

Sasveicināšanās 

Varbūt kāds jau mani ir manījis iepriekšējajās sezonās! Tad nu iepazīstināšu nedaudz ar sevi! 

Esmu 19 gadus vecs jaunietis. Šobrīd mācos Dobeles Amatniecības Vispārizglītojošajā Vidusskolā par automehāniķi. Esmu veiksmīgi sasniedzis 3. kursu. Izvēlējos iet par automehāniķi tamdēļ ,ka pēc devītās klases nevarēju izdomāt kur tālāk iet mācīties. DAVV iestājos tāpēc, lai būtu Tuvām mājām. Sākumā šī profesija mani vispār nepiesaistīja,bet ar laiku man viņa ar vien vairāk iepatikās,bet es mācos par automehāniķi tikai priekš sevis. DAVV man jau bija daudzi pazīstami cilvēki,bet līdz ar to, ka iestājos jaunā skolā man parādījās arī jauni draugi,kursabiedri. Par cik esmu draudzīgs,komunikabls es ātri iejutos un iepazinu jaunus cilvēkus. 

Dzīvoju es kopmītnēs jeb dienesta viesnīcā. Bija doma īrēt dzīvokli,bet sapratu to ,ka vienam uzturēt dzīvokli nebūs viegli,kā arī nevarēju atrast kādu cilvēku ar kuru tā teikt dalīt visu uz pusēm. Tad nu paliku dzīvot kopmītnēs. 

Esmu apzinīgs. Praktiski vienmēr visu iesākto pabeidzu līdz galam. Protams, ir arī izņēmuma gadījumi,kad priekšā nostājas kas svarīgāks par iesākto. Kā arī esmu izpalīdzīgs. Es no labākas sirdsapziņas vienmēr centīšos palīdzēt kā nu vien spēšu. 

Man patīk nodarboties ar sportu. Esmu diezgan sportisks! Bieži apmeklēju sporta pulciņus(lai gan šobrīd pandēmijas dēļ vairs nav iespējas apmeklēt pūlciņus). Ļoti patīk dziļas sarunas. Esmu labs sarunu biedrs un padomu devējs. Brīvajā laikā spēlēju datorspēles. 

Atklāšu jums arī savu vārdu. Mans vārds ir Tomass. Visbiežākais nickname kuru es izmantoju ir - Tuncis   Vel viens nickname ko izmantoju agrāk ir - Suņuks 

Tas nu pagaidām ir viss.Ceru ka devu kādu ieskatu par mani.

Ar cieņu Tuncis

 


                                                                                                              Tuncis.gif

Edited by Tuncis
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

VĒLIES UZZINĀT PAR MUMS VAIRĀK?

×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search