Jump to content
Create New...

Ayoo|ChipyLV


ChipyLV
 Share

Recommended Posts

Sveiki,cienījamies spēlētāji,protams,Administrācija!

No sākuma vēlos iepazīstināt,nedaudz par sevi,manām dzīves gaitām,aizsākumiem iekš MTA!

Tātad,mani sauc Mārcis,man ir nesen apritējuši 18.gadi!

Brīvajā laikā,pēc skolas,primārais ir treniņi,nodarbojos ar Handbolu/Volejbolu,nu jau 10 gadus,jau profesionālā līmenī, pēc treniņa un kā jau mums lielākai daļai gribas relaksēties un atpūsties,labprātāk spēlēju datoru,protams arī saulainās vasaras dienās maucam ar draugiem atpūsties,braukājat ar močiem/rolleriem,īsāk sakot pavadām laiku,kā vien vēlamies,savukārt ziemā labprātāk braucu uz kalniem/slidotavām,īsāk sakot-izbaudu ziemas priekus! ?

Pats ar Roleplay'u kā tādu aizrāvos pirms apmēram kādiem 5x gadiem,kur mani uzrunāja spēlēt mans draugs,tā nu es izmēģinot sapratu,kad mani,tas diezgan ļoti piesaista,es vēlos to turpināt,tā nu es vācu ar katru gadu savu pieredzi ar vien vairāk un vairāk,protams,dalos ar to,lai uzlabotu savu RP līmeni viens otram un visiem kopumā! Kā arī es pieļauju domu,kad vēlaties zināt,kur esmu agrāk spēlējis,kur es spēlēju tagad? Iepriekš esmu spēlējis: Play***, ki**.lv, Power****,šie ir vismaz tie,kurus vēl atceros,iepriekš es spēlēju daudz savādākā līmenī,jo nu gadiņi tomēr dara savu,krāju savu pieredzi,kā nu mācēju,bet tagad arī uz doto brīdi spēleju-,,The iron country'' GTAV LV:RP,esmu tur no pašiem aizsākumiem,ar es teiktu izscilu RP,kur pilnīgi pašam ir prieks skatīties,varētu par šo es runāt,runāt,bet nevēlos reklamēt citu projektu,or smth,tapēc pietiks ar šo...

Iespējams Jums būs jautājums,kapēc es tagad nāku spēlēt šeit? Atbilde: Jo uz doto brīdi šis ,,the iron country ir uz V2 (jaunākās sadaļas realizāciju),bet tas nenozīmē,kad uzreiz,kad būs es pazudīšu-NĒ! Nodošu savu brīvu laiku abiem projektiem,jo ar laiku spēlējot esmu sapratis,kad vismaz 50% kas ir tur,nāk no MTA/SAMP,tapēc vēlos jau pašos pamatos maksimāli atbalstīt tā teikt iespējams jauniņos,forši pavadīt laiku arī šeit!

Man ir ļoti liels prieks par to,kad šis serveris beidzot ir pārdomāts,ļoti labi manuprāt attīstīts,visi ir ļoti draudzīgi,komonikabli cilvēki,es arī tāds esmu,tapēc ceru,kad būšu šeit uz ilgu,serveriss turpinās tikai augt un augt,attīstīsies ar vien vairāk,tas arī būtu viss par mani īsumā!Tiekamies serverī! <3!

P.S atvainojos,par neprecīzo gramatiku..... ? 

ChipyLV! ?

Edited by ChipyLV
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

VĒLIES UZZINĀT PAR MUMS VAIRĀK?

×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search