Jump to content
Create New...

[LSPD] Lucas Clark [DI+]


MickeyMouse
 Share

Recommended Posts

111.png.b75c3f6a92391da20a413cb468bfd100.png

 

Personālā informācija

Pilns vārds - Lucas Clark
Dzimums - Vīrietis
Dzimšanas datums - Janvāris 16, 1992
Dzimšanas vieta - Las Venturas
Vai jūs esat San Andreas iedzīvotājs? - Jā
Deklarētā dzīvesvieta (Lūgums iekļaut pilsētu un štatu, piemēram, 1132 Sun St, Los Santos, San Andreas) - San Andreas Būlvāris, Dzīvoklis 8, Los Santos
Kontaktinformācija (Lūgums iekļaut jūsu e-pasta adresi un tālruņa numuru) - [email protected], Talr.: 816182

Attiecīgā pieredze

Kādas ir jūsu stiprās īpašības, kuras jūs varētu piedāvāt Los Santos Policijas Departamentam? (Minimums 100
vārdi) - Domāju ka es Los Santos Policijas departamentam spētu piedāvāt to, ka esmu komunikabls, spēju labi komunicēt ar citiem cilvēkiem, esmu izpalīdzīgs, vienmēr cenšos palīdzēr cilvēkiem kā vien spēju, esmu drosmīgs, bet vienmēr apdomāšu ko es daru un uz ko es parakstos, esmu ļoti atbildīgs un nepatīk visu nomest uz pēdējo brīdi.
Kādas ir jūsu vājās īpašības, ar kurām mēs varētu sadzīvot? (Minimums 100 vārdi) - Pa lielam tikai ar to ka esmu baigais optimists.
Kādas licences/apliecības jūs esat ieguvis? - B kategorijas Licence .
Vai jūs esat ieguvis kādus sertifikātus? - Policijas koledžas.
Iepriekšējā darba pieredze (Lūgums iekļaut darba vietu, amatu, darba devēju un tā kontaktinformāciju) - Nav bijusi iepriekšēja pieredze.

Out-Of-Character informācija

Ģeogrāfiskā atrašanās vieta - LV
Laika zona - 
GMT +2
Vai jums ir strādājošs mikrofons? (Jā/Nē) - Jā
In-Game UCP vārds - lolipop
Vai jūs kādreiz esat strādājis kādā no Valdības organizācijām lomuspēles komūnā? (Ja jā, tad miniet tās
pamešanas iemeslu) - Nē
Vai uz doto brīdi jūs atveidojat lomuspēli kādā no legālajām organizācijām? (Lūgums precizēt) - Nē
Vai uz doto brīdi jūs atveidojat lomuspēli kādā no nelegālajām organizācijām? (Lūgums precizēt) - Nē
Personāža statistika (Ekrānšāviņš /F12/ ar /stats) - 
mta-screen_2019-11-30_14-44-13.png.db54e1f6cf73c348c3ba5f5add144f29.png
Administratīvā vēsture (Ekrānšāviņš /F12/ ar /history) - 11111111111111.png.62f58e0fc8c96f6b9c0201585ed983b6.png
Papildus piezīmes (Ja nepieciešams, lūgums norādīt papildus informāciju, kas spētu pareizāk novērtēt jūsu
aplikāciju) - IC jail historijā ir no zādzībām un tas bija cita personāžā.
Iesūtīšanas datums - 30.11.2019

 

 

Link to comment
Share on other sites

111.png.b75c3f6a92391da20a413cb468bfd100.png

LOS SANTOS POLICIJAS DEPARTAMENTS

"REKRUTĒSANAS UN APMĀCĪBAS DIVĪZIJA"

Sveicināts cienītāis L.Clark kungs, cītīgi izskatot jūsu pieteikumu tika izlemts pieņemt jūsu pieteikumu.

Tiekat uzaicināts uz nākamo kārtu - intervija.

Ar jums sazināsies tuvākajā laikā.

 

Ar cieņu:

Los Santos Policijas Departamenta, Policijas Priekšniece L.Garbrante

 
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

VĒLIES UZZINĀT PAR MUMS VAIRĀK?

×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search