Jump to content
Create New...

LSPD Victor Van Exel [DI+]


𝟵𝕭𝖔𝖟
 Share

Recommended Posts

111.png.b75c3f6a92391da20a413cb468bfd100.png

LOS SANTOS POLICIJAS DEPARTMENTS

Pieteikšanās anketa.

 

Los Santos Policijas Departaments pieņems virsniekus, kuri ir gatavi apkarot noziedzniekus iekš Los Santos. Departaments ir sadalīts uz divīzijām, kas mērķē uz noteiktām teritorijām palīdzot apkarot noziedzniekus. Policijas departamenta darbs ir viens no svarīgākajiem darbiem Valstī. Tas pieprasa velmi, motivāciju, kā arī jūsu prasmes komunicēt ar pārējiem.

Šeit jūs atradīsiet visu informāciju, kas ir nepieciešama, lai iestātos un kļūtu par likumsargu.

 

4k5lGtQ.pngAPLIKANTU PRASĪBAS

 

1) Aplikantam jābūt vismaz 21 gadus vecam. ((Ar personāžu jābūt nospēlētām vismaz 10 stundām))

2) Jums nedrīkst būt iepriekš sodītām ar cietuma sodu vai jebkādu citu kriminalnoziegumu pārkāpumu.

3) Nepieciešama "B" kategorijas vadītāja apliecība.

4) Jums jāspēj komunicēties skaidrā Latviešu valodā augstā līmenī.

5) Nekādā gadijumā netraucēt virsniekiem (tai skaitā nodarbinātibas biroja pārstāvjiem) sakarā ar atbildes sniegšanu vai cita ziņa sakarā ar jūsu aplikāciju. ((Te tiek ietverts arī PM rakstīšana iekš spēles un forumā)). Veicot šādu darbību tiks izsniegta automātiska noraidīšana jūsu aplikācijai.

6) Lūgums likt “N/A” jautājumiem, kas nevēršās uz jums.

7) ((Jums jābūt strādājošam mikrafonam, kā arī spēja runāt caur TeamSpeak. Lietot TeamSpeak caur telefonu ir aizliegts, jo nav iespējams lietot wisper iespēju.))

8 )  ((Ja tiks manīts iepriekšējais nosodijums no administrātora, piemēram administratīvais cietuma sods par CS, vai cita veida administratīvais cietuma sods, aplikants tiks banots no frakcijas uz laika periodu 8 dienas.))

9) ((Nekādā gadijumā nedrīkst pieteikties uz LSPD, ja jūs ar otru tēlu esiet nelegālajā organizācijā.))

10) ((Nedrīkst veidot vairāk par vienu akountu iekš LSPD foruma))

 

 

4k5lGtQ.pngKĀ IESTĀTIES

 

Katram aplikantam jāizveido jauns topiks iekš Uzņemšanas Nodaļā un jābūt visiem jautājumiem aizpildītiem. Topika nosaukumā jābūt: [LSPD] Vārds_Uzvārds. Ja aplikācija tiek iesaldēta, un ir lūgums izlabot kļūdu, tad pēc izlabošanas lūgums atbildēt uz savu topiku ar: ((Izlabots)).

 

 

111.png.b75c3f6a92391da20a413cb468bfd100.png

 

Personālā informācija

Pilns vārds - Viktors Van Exels
Dzimums - vīrietis
Dzimšanas datums - 12/15/83
Dzimšanas vieta - Austrija, pilsonis ASV
Vai jūs esat San Andreas iedzīvotājs? - Esmu
Deklarētā dzīvesvieta (Lūgums iekļaut pilsētu un štatu, piemēram, 1132 Sun St, Los Santos, San Andreas) - Jefferson 15, #12, Los Santos, San Andreas
Kontaktinformācija (Lūgums iekļaut jūsu e-pasta adresi un tālruņa numuru) - 817015, [email protected]

Attiecīgā pieredze

Kādas ir jūsu stiprās īpašības, kuras jūs varētu piedāvāt Los Santos Policijas Departamentam? (Minimums 100
vārdi) - Drošsirdīgums, ātra reakcija, attiecīgās situācijās, spēju pieņemt lēmumu ātri, protams vadoties pēc virsnieka kodeksa. Akadēmijas laikā, praktiskajā daļā man problēmas nesagādāja neviens šķērslis. Ir mirkļi policista ikdienā, kad ir jādara lietas, kas ir nepieciešamas attiecīgās situācijās, lai tu vakarā spētu pārnākt mājās pie ģimenes vesels, necietis. Ar to es rēķinos iestājoties Los Santos departamentā un ar to esmu samierinājies, esmu samierinājies ar karjeru kuru esmu izvēlējies.
Kādas ir jūsu vājās īpašības, ar kurām mēs varētu sadzīvot? (Minimums 100 vārdi) - Tūļīga braukšanas tehnikam, neesmu viens no āšākajiem šoferiem, protams akadēmijai cauri tiku, totoies Los Santos ir ļoti populēta pilsēta, ar lielu satiksmi un asiem pagriezieniem, katrā gadījūmā, es noteikti nebūtu vadošajā vienībā kādā no liela ātruma pakaļdzīšanās.
Kādas licences/apliecības jūs esat ieguvis? - b kategorijas vadītāja.
Vai jūs esat ieguvis kādus sertifikātus? - Las Venturas policijas akadēmijas, papildus izmeklētāja kursi (seši mēneši).
Iepriekšējā darba pieredze (Lūgums iekļaut darba vietu, amatu, darba devēju un tā kontaktinformāciju) - n/a

Out-Of-Character informācija

Ģeogrāfiskā atrašanās vieta - Latvija 
Laika zona - +2
Vai jums ir strādājošs mikrofons? (Jā/Nē) - ja 
In-Game UCP vārds - 9Boz
Vai jūs kādreiz esat strādājis kādā no Valdības organizācijām lomuspēles komūnā? (Ja jā, tad miniet tās
pamešanas iemeslu) - ne 
Vai uz doto brīdi jūs atveidojat lomuspēli kādā no legālajām organizācijām? (Lūgums precizēt) - ne 
Vai uz doto brīdi jūs atveidojat lomuspēli kādā no nelegālajām organizācijām? (Lūgums precizēt) - teoretiski ja, bet ari ne, frakcija iesaldeta/neaktiva
Personāža statistika (Ekrānšāviņš /F12/ ar /stats) -  
https://imgur.com/a/yc5jI8r
Administratīvā vēsture (Ekrānšāviņš /F12/ ar /history) -https://imgur.com/a/yc5jI8r
Papildus piezīmes (Ja nepieciešams, lūgums norādīt papildus informāciju, kas spētu pareizāk novērtēt jūsu
aplikāciju) -
Iesūtīšanas datums - 23/11/2019

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

VĒLIES UZZINĀT PAR MUMS VAIRĀK?

×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search