Jump to content
Create New...

[LSPD] Xavier_Campbell [DI+]


̶t̶e̶o̶y̶
 Share

Recommended Posts

Personālā informācija

Pilns vārds – Xavier Campbell
Dzimums - Vīrietis
Dzimšanas datums – 16.01.1994
Dzimšanas vieta – San Fiero
Vai jūs esat San Andreas iedzīvotājs? – Jā,esmu.
Deklarētā dzīvesvieta (Lūgums iekļaut pilsētu un štatu, piemēram, 1132 Sun St, Los Santos, San Andreas) – San Fiero,Angel Pine, A31 Bear Street
Kontaktinformācija (Lūgums iekļaut jūsu e-pasta adresi un tālruņa numuru) – e-pasts: [email protected] ,tālruņa numurs:  848253

 

Attiecīgā pieredze

Kādas ir jūsu stiprās īpašības, kuras jūs varētu piedāvāt Los Santos Policijas Departamentam? (Minimums 100
vārdi)  -

Manas stiprās īpašības,kas var veicināt manu darbu iekš Los Santos Police Department:drošsirdīgs,bet ar nosacījumu,ka gājiens būs apdomāts,atbildīgs, man droši var uzticēties jebkuru darbu departamentā, apzinīgs , esmu pārliecināts savās darbībās un vienmēr par savām rīcībām spēšu atbildēt, pacietīgs , spēšu novaldīt vai pilnīgi paslēpt savas emocijas,vai agresivitāti,apdomīgs,vienmēr mēģinu veikt pārdomātas darbības,draudzīgs, nekad nav bijušas problēmas darba kolektīvos.
Kādas ir jūsu vājās īpašības, ar kurām mēs varētu sadzīvot? (Minimums 100 vārdi) –

Vājas īpašības tādas: darbu atlikšana uz vēlāku laiku,tā mēdz gadīties,kā arī esmu perfekcionists,varbūt ne uz visiem simts,bet ‘sadzīvot’ var.


Kādas licences/apliecības jūs esat ieguvis? –

B kategorijas apliecību.
 

Vai jūs esat ieguvis kādus sertifikātus? -

PMP serifikātu.
 

Iepriekšējā darba pieredze (Lūgums iekļaut darba vietu, amatu, darba devēju un tā kontaktinformāciju) –

Eagles Security Services,apsargs,darba devējs-Lucas Paul,tālrunis 853102.

 

Out-Of-Character informācija

Ģeogrāfiskā atrašanās vieta - LV
Laika zona – GMT +2
Vai jums ir strādājošs mikrofons? (Jā/Nē) -  
In-Game UCP vārds - toey
Vai jūs kādreiz esat strādājis kādā no Valdības organizācijām lomuspēles komūnā? (Ja jā,  tad miniet tās
pamešanas iemeslu) – N/A
Vai uz doto brīdi jūs atveidojat lomuspēli kādā no legālajām organizācijām? (Lūgums precizēt) – N/A
Vai uz doto brīdi jūs atveidojat lomuspēli kādā no nelegālajām organizācijām? (Lūgums precizēt) – N/A
Personāža statistika (Ekrānšāviņš /F12/ ar /stats) - http://prntscr.com/q0s2l4
Administratīvā vēsture (Ekrānšāviņš /F12/ ar /history) - http://prntscr.com/q0s2pg
Papildus piezīmes (Ja nepieciešams, lūgums norādīt papildus informāciju, kas spētu pareizāk novērtēt jūsu
aplikāciju) - N/A
Iesūtīšanas datums - 22.11.2019

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

VĒLIES UZZINĀT PAR MUMS VAIRĀK?

×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search