Jump to content
Create New...

LSPD pieteikums


Arrvils7
 Share

Recommended Posts

111.png.b75c3f6a92391da20a413cb468bfd100.png

LOS SANTOS POLICIJAS DEPARTMENTS

Pieteikšanās anketa.

 

Los Santos Policijas Departaments pieņems virsniekus, kuri ir gatavi apkarot noziedzniekus iekš Los Santos. Departaments ir sadalīts uz divīzijām, kas mērķē uz noteiktām teritorijām palīdzot apkarot noziedzniekus. Policijas departamenta darbs ir viens no svarīgākajiem darbiem Valstī. Tas pieprasa velmi, motivāciju, kā arī jūsu prasmes komunicēt ar pārējiem.

Šeit jūs atradīsiet visu informāciju, kas ir nepieciešama, lai iestātos un kļūtu par likumsargu.

 

4k5lGtQ.pngAPLIKANTU PRASĪBAS

 

1) Aplikantam jābūt vismaz 21 gadus vecam. ((Ar personāžu jābūt nospēlētām vismaz 10 stundām))-gadi ir stundas nav esmu jauns serveri

2) Jums nedrīkst būt iepriekš sodītām ar cietuma sodu vai jebkādu citu kriminalnoziegumu pārkāpumu.-vispar nav

3) Nepieciešama "B" kategorijas vadītāja apliecība.- kautkas iebugojas bet noliku

4) Jums jāspēj komunicēties skaidrā Latviešu valodā augstā līmenī.maku

5) Nekādā gadijumā netraucēt virsniekiem (tai skaitā nodarbinātibas biroja pārstāvjiem) sakarā ar atbildes sniegšanu vai cita ziņa sakarā ar jūsu aplikāciju. ((Te tiek ietverts arī PM rakstīšana iekš spēles un forumā)). Veicot šādu darbību tiks izsniegta automātiska noraidīšana jūsu aplikācijai. Labi ta nekad nedarisu.

6) Lūgums likt “N/A” jautājumiem, kas nevēršās uz jums. OK

7) ((Jums jābūt strādājošam mikrafonam, kā arī spēja runāt caur TeamSpeak. Lietot TeamSpeak caur telefonu ir aizliegts, jo nav iespējams lietot wisper iespēju.))Caur Discord der ?

8 )  ((Ja tiks manīts iepriekšējais nosodijums no administrātora, piemēram administratīvais cietuma sods par CS, vai cita veida administratīvais cietuma sods, aplikants tiks banots no frakcijas uz laika periodu 8 dienas.)) Sapratu

9) ((Nekādā gadijumā nedrīkst pieteikties uz LSPD, ja jūs ar otru tēlu esiet nelegālajā organizācijā.)) Man ir tikai 1 Cilvecins.

10) ((Nedrīkst veidot vairāk par vienu akountu iekš LSPD foruma))Ok

 

 

4k5lGtQ.pngKĀ IESTĀTIES

 

Katram aplikantam jāizveido jauns topiks iekš Uzņemšanas Nodaļā un jābūt visiem jautājumiem aizpildītiem. Topika nosaukumā jābūt: [LSPD] Vārds_Uzvārds. Ja aplikācija tiek iesaldēta, un ir lūgums izlabot kļūdu, tad pēc izlabošanas lūgums atbildēt uz savu topiku ar: ((Izlabots)).

 


 

  Citēt

111.png.b75c3f6a92391da20a413cb468bfd100.png

 

Personālā informācija

Pilns vārds -Olivers.
Dzimums -Virietis.
Dzimšanas datums -jANVARIS 18 GADS 1979.
Dzimšanas vieta -East Los Santos.
Vai jūs esat San Andreas iedzīvotājs? -ja.
Deklarētā dzīvesvieta (Lūgums iekļaut pilsētu un štatu, piemēram, 1132 Sun St, Los Santos, San Andreas) - 1421 East, Los Santos,San Andreas.
Kontaktinformācija (Lūgums iekļaut jūsu e-pasta adresi un tālruņa numuru) -339633. [email protected]

Attiecīgā pieredze

Kādas ir jūsu stiprās īpašības, kuras jūs varētu piedāvāt Los Santos Policijas Departamentam? (Minimums 100
vārdi) - Es esmu loti labs sofers ir iepriekseja pieredze policijas darba patik atrums un loti garso virtuli.
Kādas ir jūsu vājās īpašības, ar kurām mēs varētu sadzīvot? (Minimums 100 vārdi) - Man bail no Kaķiem jo vini doma kad es esmu koks, man nepatik lielas apšaudes bet ar tam es varetu samierinaties.
Kādas licences/apliecības jūs esat ieguvis? -Vaditaja 
Vai jūs esat ieguvis kādus sertifikātus? -Es esmu pabeidzis uneversitati.
Iepriekšējā darba pieredze (Lūgums iekļaut darba vietu, amatu, darba devēju un tā kontaktinformāciju) - Biju policists cita valsti (serveri) nezinu kurs iedeva man to darbu bet es pats aizgaju beigas jo neviens nemaceja neko darit visi prasija manu palidzibu un man beigas bija jamaca Šefs.

Out-Of-Character informācija

Ģeogrāfiskā atrašanās vieta -Eiropa Latvija
Laika zona -Eiropa 
Vai jums ir strādājošs mikrofons? (Jā/Nē) -jā
In-Game UCP vārds -Oliver Richman
Vai jūs kādreiz esat strādājis kādā no Valdības organizācijām lomuspēles komūnā? (Ja jā, tad miniet tās
pamešanas iemeslu) -nesmu baigi.
Vai uz doto brīdi jūs atveidojat lomuspēli kādā no legālajām organizācijām? (Lūgums precizēt) -Ja ja es busu policists.
Vai uz doto brīdi jūs atveidojat lomuspēli kādā no nelegālajām organizācijām? (Lūgums precizēt) -Ne jo nepatik nelegalas lietas.
Personāža statistika (Ekrānšāviņš /F12/ ar /stats) -
https://snipboard.io/xZIFYb.jpg
Administratīvā vēsture (Ekrānšāviņš /F12/ ar /history) -nemaku sini serveri
Papildus piezīmes (Ja nepieciešams, lūgums norādīt papildus informāciju, kas spētu pareizāk novērtēt jūsu
aplikāciju) -nav neka
Iesūtīšanas datums -11/9/2019

Link to comment
Share on other sites

111.png.b75c3f6a92391da20a413cb468bfd100.png

LOS SANTOS POLICIJAS DEPARTAMENTS

"REKRUTĒSANAS UN APMĀCĪBAS DIVĪZIJA"

Sveicināts cienītāis M.Salanovic kungs, cītīgi izskatot jūsu pieteikumu tika izlemts noraidīt jūsu pieteikumu.

Iemesls: 1) Nepareizi noformēts pieteikums, 2) Attiecīgā Pieredze nespēja sniegt pietiekamu informāciju, 3) Ar personāžu nav nospēlētas 10h 4) Nav ielikts ekrānšāiens no /history, 5) Pieteikšanās uz departamentu ir slēgta.

Nākamo pieteikumu spēsiet rakstīt, kad atversies uzņemšana

 

Ar cieņu:

Los Santos Policijas Departamenta, Policijas Priekšnieks D.Gallagher

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

VĒLIES UZZINĀT PAR MUMS VAIRĀK?

×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search