Jump to content
Create New...

[Pamācība] Tu neesi Tavs personāžs!


Legit.
 Share

Recommended Posts

1. Ievads

 

Kāpēc ir tik daudzi cilvēki, kuri atsakās zaudēt RP situāciju? Kāpēc spēlētāji vienmēr dara visu, ko var, lai NEKAD nezaudētu cīņu? **Es visus tavus sitienus atvairu, jo esmu izbijis jūras kājinieks** - Jūs zināt par ko es šeit runāju.

 

Atbilde ir pavisam vienkārša - Viņi izveido savus tēlus, lai reprezentētu sevi, viņi domā, ka viņu personāžs ir VIŅŠ/A PATS/I. Es mēdzu pieļaut tieši tādu pašu kļūdu, vairākus gadus atpakaļ, kad biju tikai tikko pieķēries pie RP - es sāku neapzināti izmantot PowerGaming, lai uzvarētu kādā RP situācijā. ''Ar mani taču nekas slikts nevar notikt, es visus viņus varu uzvarēt" ir mentalitāte tev, kad tu /me uzlec uz tevis tā, lai tu būtu piespiests pie zemes.

 

2. Kas tad īsti ir mans personāžs?

 

Iekš jebkura foruma, ir iespēja uzrakstīt sava tēla dzīvesstāstu - Tavs personāžs neuzradās no nekurienes, bet gan atlidoja, atbrauca vai dzīvoja iekš Los Santos, kas nu kuram der savā Background Story. Ja nu vienīgi tu veido lomu spēli ar zīdaini - Tavs tēls bija dzimis vairākus gadus atpakaļ, to gadu laikā viņš ir ieguvis, atklājis vairākus talantus, prasmes, un vissvarīgāk - TRŪKUMUS/VĀJĪBAS.

 

Iedomājies šo: Jauks, baltādains, vidējas miesas būves, izskatīgs vīrietis bez nekādām mentāliem vai fiziskiem traucējumiem braukā ar savu dārgo sporta mašīnu visu dienu, un dzīvo savu sapni bez dzīvesstāsta ko pastāstīt - Vai tas ir interesants personāžs? Es nesaku, ka bagāti personāži nav interesanti, bet, ja visu, ko tu dari ir Play To Win - Vai tas ir reālistiski?

 

Cilvēkiem ir vienalga par tavām uzvarām, viņiem ir vienalga vai tu vinnēji loterijā, vai nē. Viņiem interesē, tas, ka tu esi atkarīgs no narkotikām, un sāc terapiju, lai šo narkotisko vielu atkarību izbeigtu: Viņiem neinteresē tas, ka tu vari uzvilkt žaketi un braukāt ar BMX - viņiem interesē tikai tas, kā jūsu tēls salaiž visu dēlī, un kā jūs no šīs situācijas izkļūsiet ārā.

 

Visinteresantākie cilvēki, ko redzat, un veidojat serverī Roleplay nav John Devils, kurš braukā ar dārgu sporta mašīnu, ietriecoties policijas mašīnās raksta /b (( Lag )) un aizbrauc uz tuvāko Pray & Spray, lai salabotu savu miljonu dārgo Gucci Glamur mašīnu, 15 sekundēs par $7.85 - visinteresantākais cilvēks ir pusakls mākslinieks, kurš zaudēja uzmanību uz ceļa, dēļ tā, ka viņu brutāli piekāva parādu dēļ, pēc tam, kad viņš devās pie ārstiem dēļ kokaīna atkarības.

 

Viena lieta, kas nav jūsu personāžs - tas neesi Tu. Kad Tavs personāžs tiek nolaupīts/izvarots/apzagts, Tu sēdi savā krēslā pie datora, dzerot siltu kapučīno, ne par ko neuztraucoties, vismaz tā tam vajadzētu būt. Tavam personāžam ir jāuztraucas par viņa paša dzīvību. Tavam personāžam ir jāpiedirš bikses aiz bailēm, kad viņu nolaupa, bet Tev pašam nav no kā baidīties. Tu esi drošībā - Tavam personāžam nav jāriskē ar viņa dzīvību stulbas izvēles dēļ, aizskrienot prom. Vienkārši padodies, un skaties kur RolePlay Tevi aizvedīs. Katru reizi, kad es tiku nolaupīts, Roleplay bija tik sasodīti aizraujošs - katru brūci/izsitumu, ko man radīja vai radīju es, pievienoju pie sava tēla apraksta.

 

Neaizmirsti, ka Tavs personāžs ir CILVĒKS, un viņam ir savi trūkumi un vājības - varbūt tie nav trūkumi, kuri piemīt Tev, bet tie, tomēr, ir trūkumi. Trūkumi, kuri vada Tavu personāžu, trūkumi, kuri vada tava personāža stāstu. Tevi aplaupīja tajā pilsētas zonā? Pārtrauc tur iet, pa visam skaidrs, ka tā ir vissliktākā vieta pasaulē. Uz Tevi tēmē ar ieroci? Parādi emocijas, lūdzies par savu dzīvību, centies darīt tā, lai Tev sejā neielido lode. Tu izdzīvoji milzīgu apšaudi? Domā, ka Tu vari ēst lodes visu dienu? Nē, tu to nevari. Fakts kā tāds, ka lodes rada atvērtas brūces, kuras var inficēties, ja tās neārstē slimnīcā. Vienīgais iemesls tam, ka tu vari skraidīt apkārt, un šaut atpakaļ ar trīspadsmit lodēm tavās krūtis, ir tas, ka tu vienmēr nevari redzēt kad tev trāpa, tas ir tikai dēļ tava adrenalīna. Pēc apšaudes, sāpīga realizācija nāktu ļoti ātri, un ar lodes ātrumu 400 m/s, Tev būtu vismaz viens vai divi kaulu lūzumi.

 

3. Kopsavilkums

 

Katru reizi, kad tu ielogojies serverī - Dod savam personāžam uzdevumus, ko veikt ''Sastādīt sarakstu ar pirkumiem'' vai ''samaksāt nodokļus''. Tik daudz cilvēki man raksta, ka viņiem ir garlaicīgi. Klausieties, ko jums teikšu - Jūsu personāžam ir simtiem lietu, ko darīt, tā alga, ko tev ieskaita - tā nenāk no nekurienes, Tavs tēls kaut ko paveic, lai tā alga viņam būtu - Vai nu viņš students vai prostitūta. Ja nu vienīgi viņš ir atlaists, un tu tagad meklē darbu (Nav obligāti skriptotais), legāls - katram ieroču dīlerim vai narkotiku dīlerim ir kaut kas legāls, kas palīdz viņam naudas atmazgāšana,

 

Un ja lietas kļūst nedaudz vaļīgākas, bet Tu vēlies uzvarēt, atceries - Tas, kas tagad notiks, ir iznākums tam, ka Tu atkal būsi iegrimis garlaicībā. Zaudēšana ir visa Roleplay padarīšana. Tas ir Tavs personāžs, kurš zaudē Roleplay situācija, nevis Tu, tas ir Tavs personāžs, kurš attīstās tālāk. Mašīnas, nauda, helikopteri, frakcijas - šīs visas lietas ir nevērtīgas in terms of Roleplay.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

VĒLIES UZZINĀT PAR MUMS VAIRĀK?

×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search