Jump to content
Create New...

Čaw no (Aydenek)


Aydenek
 Share

Recommended Posts

Labrīt,Labdien vai Labvakar.Mani sauc Artūrs esmu 14 gadus jauns.Nāku no Mazas,bet tomēr pilsētas vardā Saldus.Saldū dzīvoju visu savu mūžu cik vien tas garš ir ? .Mācos Druvas Vidusskolā drīz Ģimnāzija.Pastāstīšu par hobijiem u.t.t. Trenējos Saldus Florbola Klubā par vārtu-sargu.Cik man stāsta es eju tikai uz augšu ar katru treniņu palieku aizvien labāks. Brīvajā laikā spēlēju akordeonu skolā. Mazliet Aizraujos ar dator un telefon spēlēm. Spēles ko spēlēju uz datora ir: CSGO,DIRT 3,MTA,Mazlietiņ LOL,CS1.6.Unturned.Iedošu arī savu stīmu:https://steamcommunity.com/profiles/76561198013178151/ .Aizraujos ar auto un moto tehniku,kā saka bendzīns asiņu vietā.Kopumā atraktīvs un interesants cilvēks.Esmu mērķtiecīgs un izpalīdzīgs piemēram pa brīvu apdevādu cilvēkus ? .RolePlay atēloju apmēram 4 gadus.Pirmais serveris bija D*A.elvē kurā atīstīju savu RolePlay.Nākamie bija mēnešnieki kur lēnām atīstīju RolePlay tālāk.Lielāko atistienu ieguvu no MTĀ.K*CK.elvē,kad tajā bija normāli spēlētāji un admini.Kādēļ ierados uz šo serveri? Padzirdēju par šo serveri caur draugiem iepazinu to un sencināju ka šim serverim ir iespēja nokļūt augšā un pārādīt īsto RolePlay kas bija pirms gadiem,bet ir cilvēki īpaši , cilvēki kas sabojā visu OG gaisu.Nokrīt no moča 150km/h ./me nokrītot  no moča traumas nav,bija ķivere. Like W*T kas tas ir? Katru dienu meiģinu iemācīties,ko jaunu un gribu iemācīt arī kādam nezinošam to pašu. Kopumā es saku Čaw un lai veicas. ?

Mīlu Aydenek.

Link to comment
Share on other sites

Yoo Artúr, es ar tavā vecumā gāju florbola treniņos aptuveni gadu, bet pēc tam apnika un aizgāju uz mazliet agresīvāku sporta veidu - hokeju, tur arī nogāju divus gadus, bet pēc tam aizgāju prom, jo pārvācos uz UK un izsita visu sportismu man laukā, tagad tīri staigāju pa gym un dzīvoju ''paycheck to paycheck'' dzīvi kamēr izdomāšu ko gribu. Nemelošu, bet fokusējos uz gaming pusi, izklausās nedaudz smieklīgi un ''sad'', bet nu ielieku tik pat lielu darbu kā strādājot, who knows, mby I can do it :D.

Ceru, ka uz palikšanu šeit ❤️

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

VĒLIES UZZINĀT PAR MUMS VAIRĀK?

×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search