Jump to content
Create New...

Character Development


Momomis
 Share

Recommended Posts

Lielākā daļa, savu personāžu vēlas pataisīt, par ietekmīgu pilsētas / šerifu /, šefu kuram ir daudz nauda un dzīvo lielā mājā, ar daudzām sievietēm. Taču saku no pieredzes, jā, es arī tāds bija, tādi bija praktiski 90% visu spēlētāju. Gadiem ejot, es sapratu - tas ir ļoti garlaicīgi un stulbi. No tā tu iegūsi, tikai naudu un aplaupīšanas risks pacelsies par 80%, neko no tā neiegūsi, tikai foršu mašīnu un flex uz visu serveri. Šodien esmu atnācis, lai izveidotu pamācību priekš jaunpienācējiem, kuriem tomēr ir VĒLME veidot un attīstīt savu personāžu. 
Sākšu ar standarta lietu, paša personāža backstory's.
 

 

PAGĀTNES STĀSTS

Veidojot personāžu, vissdrīzāk tu saskarsies ar problēmu kā tava personāža stāsts.
Savā stāstā cilvēki parasti iekļauj, bērnības spilgtākos notikumus, kur viņi dzīvoja, kas viņiem notika, par ko viņi kļuva un kādēļ kļuva, kur strādāja, kā strādāja. Viss, kas aprakstītu tava personāža augšanu līdz tādai stadijai, kādā pašlaik tu savu personāžu taisi.

DARBA VIETA

Veidojot personāžu, es personīgi iesaku, veidot savu firmu un attīstīt to, līdz ar savu personāžu. Iestāties kādā Valdības organizācijā un turpināt attīstību arī tur, līdzīgi kā to daru es. Darba vietā, priekš sava personāža parasti netiek iekļautas servera piedāvātās darba vietas ( DOMES DARBI ) , jo tas ir ļoti stūlbi, postot screenus un /atīstīt/ savu personāžu caur kaut kādu domes darbu, kurš pieejams visiem. 
 

IKDIENIŠĶS ROLEPLAY 

Ļoti daudz cilvēku tagad skries un rakstīs - '' Tas taču nav interesanti '', '' Pff, nebūs ko darīt ''. Ja tu esi atjautīgs cilvēks, tu vienmēr atradīsi, ko un kā rpot. Es piemēram, sevi varu izsklaidēt ļoti viegli. Aizbraucu uz klubu, uzerpoju, aizbraucu paerpot ar čigāniem pie IGS, nevārot sūdus, es rpoju kā izbaudu saulrietu vai saullēktu un dažreiz to postoju sadaļā IEDZĪVOTĀJU STĀSTI lai citi spēlētāji varētu sekot līdzi tavai attīstībai un varētu arī saprast, kad tu pieproti kas ir Character development. 

APĢĒRBS

Šis ir visstrīdīgākais punkts. Ja tu veido savu personāžu, kā parastu neitrālu iedzīvotāju, izvēlies tam pareizu apģērbu. Neģērbies kā Maskačkas gopņiks no centra, taču ģērbies parasti, ikdienišķi. 
Paņem kaut vai šādu apģērbu.
Personāžs ir tīri normāls. Parastas bikses, parasts krekls.
 Skinid60.jpg 

Protams, ja vēlies taisīt savu uzņēmumu, lielākoties tev ir jāizskatās solīdi.
Ļoti piemērots tam, ir šis skins.
Ir gan solīds, ir gan ikdienišķs.
Var jau protams uzvilkt kaut kādu uzvalku, taču stulbi ir ar to staigāt 24/7.
Skinid72.jpg

 

 

NAUDAS IEGUVE

Jau augstāk minēju par izklaidēm. Naudu var iegūt, līdz ar šīm izklaidēm, ej kaut vai uz to pašu kazino, spēlē spēles, piedalies loterijās, veido uzņēmumus, sāc strādāt kādā  cita cilvēka uzņēmumā vai valdības organizācijā. Ja cilvēks grib, naudu iegūt ir ļoti viegli, taču mūsu LVRP ir lielākoties pārvērties par atkritumu bedri, kur lielākai daļai interesē nopirkt behu un driftot, nekas vairāk.
Ja vajadzētu Jums naudu, Jūs iespējas sev reali atrastu. Jūs varat tik pat labi apiet nodokļus, noņemot auto no reģistra ? 

 

 

Neesmu pārliecināts, kad šī pamācība ir ļoti
noderīga, labi noformulēta, taču
ceru kad Jūs esat sapratuši šī visa teksta
galveno domu.

 

Momomis.

Edited by Momomis
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

VĒLIES UZZINĀT PAR MUMS VAIRĀK?

×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search