Jump to content
Create New...

Lspd Cameron Tavare


Valchhaaa
 Share

Recommended Posts

111.png.b75c3f6a92391da20a413cb468bfd100.png

 

Personālā informācija

Pilns vārds - Cameron Tavare
Dzimums - Vīrietis
Dzimšanas datums -  03/10/1999
Dzimšanas vieta - Los Santosa 
Vai jūs esat San Andreas iedzīvotājs? - Jā.
Deklarētā dzīvesvieta (Lūgums iekļaut pilsētu un štatu, piemēram, 1132 Sun St, Los Santos, San Andreas) - 1233 Grove Street Los Santos,San Andreas
Kontaktinformācija (Lūgums iekļaut jūsu e-pasta adresi un tālruņa numuru) - 582985 [email protected]

Attiecīgā pieredze

Kādas ir jūsu stiprās īpašības, kuras jūs varētu piedāvāt Los Santos Policijas Departamentam? (Minimums 100
vārdi) -Sveiki,manas stiprās īpašības ir tādas,ka es esmu kādreizējais Las Vegasas cazino apsargs.Man tur iemācīja kā šaut,labi braukt un izzināt labākās taktikas apturot kādu personu kas ir ko pārkāpis.Es esmu stiprs,neatlaidīgs un atbildīgs par darbu kuru es daru. Apzinos ko daru, un saprotu to ka vajag rūpēties par mūsu pilsētu lai pašiem nav kauns ka kāds ir ko sliktu izdarījis..Apzinos to ka man darbā vienmēr būs jābūt zinošam,spēcīgam un gudram lai apturētu to saucamo Enemy.Es vēlos šo pilsētu padarīt skaistu un drošu tādēļ es to centīšos panākt.Paldies
Kādas ir jūsu vājās īpašības, ar kurām mēs varētu sadzīvot? (Minimums 100 vārdi) -Man Cameron Nav itkā sliktās īpašības tikai ir tas ka man patīk strādāt pa diviem izjūtot komandas garu,jeb kā lai saka man tā ir vieglāk jo pa diviem var daudz ko izdarīt un uzlabot pilsētu.Vēl kas man tāds ir tas ir kad es nedaudz pīpēju jo mana mamma nomira kad man bija 5 gadi bet uzkatu ka tas itkā jums netraucētu. Man vairāk nav tādas īpašības kuram man ir sliktas jo cenšos visu uzlabot un būt pozitīvs
Kādas licences/apliecības jūs esat ieguvis? - Auto vadītāja tās es ieguvu Las Vegas
Vai jūs esat ieguvis kādus sertifikātus? - Nē.
Iepriekšējā darba pieredze (Lūgums iekļaut darba vietu, amatu, darba devēju un tā kontaktinformāciju) - N/A

Out-Of-Character informācija

Ģeogrāfiskā atrašanās vieta - Latvija
Laika zona - 
GMT+3
Vai jums ir strādājošs mikrofons? (Jā/Nē) - Jā.
In-Game UCP vārds - Valchhaaa
Vai jūs kādreiz esat strādājis kādā no Valdības organizācijām lomuspēles komūnā? (Ja jā, tad miniet tās
pamešanas iemeslu) -
Vai uz doto brīdi jūs atveidojat lomuspēli kādā no legālajām organizācijām? (Lūgums precizēt) - Nē,Nēsmu nevienā f3 
Vai uz doto brīdi jūs atveidojat lomuspēli kādā no nelegālajām organizācijām? (Lūgums precizēt) -Nē
Personāža statistika (Ekrānšāviņš /F12/ ar /stats) -unknown.png

Administratīvā vēsture (Ekrānšāviņš /F12/ ar /history) - unknown.png
Papildus piezīmes (Ja nepieciešams, lūgums norādīt papildus informāciju, kas spētu pareizāk novērtēt jūsu
aplikāciju) - Man ir pieredze bijusi kikā,bet pametu to serveri jo Low RP tur visiem
Iesūtīšanas datums - 02,11,2019

Link to comment
Share on other sites

111.png.b75c3f6a92391da20a413cb468bfd100.png

LOS SANTOS POLICIJAS DEPARTAMENTS

"REKRUTĒSANAS UN APMĀCĪBAS DIVĪZIJA"

Sveicināts cienītāis Mark E.S kungs, cītīgi izskatot jūsu pieteikumu tika izlemts noraidīt jūsu pieteikumu.

Iemesls: 5) Nekādā gadijumā netraucēt virsniekiem (tai skaitā nodarbinātibas biroja pārstāvjiem) sakarā ar atbildes sniegšanu vai cita ziņa sakarā ar jūsu aplikāciju. ((Te tiek ietverts arī PM rakstīšana iekš spēles un forumā)). Veicot šādu darbību tiks izsniegta automātiska noraidīšana jūsu aplikācijai.

Nākamo pieteikumu spēsiet rakstīt tikai pēc 7 dienām.

 

Ar cieņu:

Los Santos Policijas Departamenta, Policijas Priekšnieks D.Gallagher

  •  
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

VĒLIES UZZINĀT PAR MUMS VAIRĀK?

×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search