Jump to content
Create New...
  • 0

MTA - problēma ar sirēnu


GHOsix
 Share

Question

Šo gadu laikā pirmo reizi esmu saskāries ar šādu problēmu. Problēma vairāk ir saistīta ar spēles skaņu. Ieejot serverī viss darbojas perfekti, dzirdu radio, mašīnas dzinēju, ieroča skaņu, un auto Hornu, pilnīgi visu, bet nedzirdu ne PD sirēnu, ne GD sirēnu, respektīvi ''N'' un <>. Bet pats interesantākais ir tas, ka šī problēma ir uz diviem datoriem, gan uz portatīvā, gan uz stacionārā. Meklēju informāciju internetā un arī neko īpašu nevaru atrast, vienīgi to, ka kaut kas ir saistīts ar skaņas driveriem bet šaubos, tāpēc vēršos pie jums, varbūt kāds ar šo ir saskāries? 

MTA lādēju uz RockStar san andreas kura tika par brīvu iedota nolādējot launcheri.

Vienīgi ieejot MTA izmet šo, bet šaubos vai tas ir jebkādi saistīts ar šo problēmu.

https://prnt.sc/prgczf

 

https://prnt.sc/prgd71 - kā arī redzams viss uz max.

Link to comment
Share on other sites

10 answers to this question

Recommended Posts

  • 0
12 stundas atpakaļ, yostu said:

Varbūt esi kaut kādas modifikācijas uzinstalējis savam GTA?

Kādreiz bija, tagad ir pilnībā pliks gta. Kā jau minēju testēju arī uz portatīvā un tāda pati problēma, tāpēc mēģinu saprast kur slēpjas tas āķis. Itka jau nekas traks, bet atveidojot lomuspeli kā pd darbinieks, šis ļoti ietekmē. Varbūt problēma ir driveros, nepieciešams kaut ko updatot? Esmu izskatījis visu, trūkst ideju. 

 

Edited by Hennessy
Link to comment
Share on other sites

  • 0
1 stundu atpakaļ, Mauzers said:

Man arī ir  tāda problēma

Man skan GD sirēna un PD ,tikai N burtiņš

Bet , un . nevar dzirdēt. 

Nezinu ar ko tas varētu būt saistīts. 

Tev vismaz N strādā, es vispār nedzirdu. 

ups sorry par double post

Edited by Hennessy
Link to comment
Share on other sites

  • 0
1 minūti atpakaļ, Ozzie said:

Pastāv iespēja, ka pie pd-system startēšanas netiek lejupielādēti sirēnu .wav faili, līdz ar to viņus vienkārši nevar dzirdēt.

Vai ir iespēja kaut kā ar to tikt galā, vai vienkārši jāsadzīvo un jācer ka pats atmaigs? 

Link to comment
Share on other sites

  • 0

ja tu esi pašam GTA:SA modloader modoji savas skaņas, tad tā arī varētu būt problēma. Pamēģini izņemt asi failus un uzmet viņus uz desktop. Otra problēma varētu būt, ja esi modojis skaņas caur Alci_s_SAAT, vai kādu citu programu, jo MTA vispar nevar nomodot savas skaņas tev sāks buggoties pilnīgi viss tapēc SAMP spēlētaji met visu caur modloader utt.

image.thumb.png.5f24b58237e6c3cdfde981ee54c8ee95.png

Edited by Jareks
Link to comment
Share on other sites

  • 0

Iespējams šis palīdzēs jo šis man točna palīdzēja..
Atrodi MTA San Andreas 1.5 --> mods --> deathmatch -->  resources -->  pd-system --> sirens 
un tur iekšā ir siren.wav nokopē un ieliec pd-system ieej mta un paprasi kadam policistam pabaudīt vai skan, man izpalīdzēja nostrādāja 

Ja nepalīdz uzraksti man Discord - Rubīnsシ#8952 
vai šeit forums meiģināšu izpalīdzēt tev/jums..

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

VĒLIES UZZINĀT PAR MUMS VAIRĀK?

×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search