Jump to content
Create New...

[LSPD] Elias Windcast


Ofkors
 Share

Recommended Posts

111.png.b75c3f6a92391da20a413cb468bfd100.png

 

Personālā informācija

Pilns vārds - Elias Windcast
Dzimums - Vīrietis
Dzimšanas datums - 1997. Gada 1. Janvaris
Dzimšanas vieta - Los Santos, All Saints Centrālā slimnīca.
Vai jūs esat San Andreas iedzīvotājs? - Jā.
Deklarētā dzīvesvieta (Lūgums iekļaut pilsētu un štatu, piemēram, 1132 Sun St, Los Santos, San Andreas) - 1903 Pasadena Blvd, Los Santos, San Andreas.
Kontaktinformācija (Lūgums iekļaut jūsu e-pasta adresi un tālruņa numuru) - 485474

Attiecīgā pieredze

Kādas ir jūsu stiprās īpašības, kuras jūs varētu piedāvāt Los Santos Policijas Departamentam? (Minimums 100
vārdi) -  Tātad, esmu izpalīdzīgs, draudzīgs, komunikabls, sportisks, priekš sava vecuma esmu ar diezgan lielu dzīves pieredzi, esmu gājis daudz kam cauri. Mans sapnis, jau kopš 14 gadu vecuma, kad pirmo reizi novēroju dzīvajā 10-55, sapratu, ka man ir jākļūst par policistu, jo tas ir aizraujošs un diezgan nopietns darbs, kopš tā vecuma, jau interesējos par un ap policiju, to ikdienu, riskiem un pārējām niansēm un tas arī mani katru dienu vilka ar vien dziļāk un dziļāk šajā visā. Vēl manās īpašībās ietilpst izlēmība, ātra domāšana un pareizu lēmumu pieņemšana maksimāli īsā laika posmā, ātri mācos no kļūdām, kuras pieļaujot arī ātri izlaboju un tās vairs nepieļauju. Fiziskā forma man ir izcilā stāvoklī, kas ir liels pluss virsnieka darbā, pārzinu saziņas kodus un ļoti labi pārzinu civiltiesību likumus, kā arī ir nelielas zināšanas LSPD likumdošanā. Tas arī ir viss, kas mani motivē un parāda mani no stiprās puses.
Kādas ir jūsu vājās īpašības, ar kurām mēs varētu sadzīvot? (Minimums 100 vārdi) - Vājās īpašības man nav diži daudz, bet tādas ir, viena no tām ir pozīcijas aizstāvēšana, retos gadījumos, es spēju aizsvilties, ja kāda, mana līmeņa, persona cenšas man ieskaidrot lietas, par kurām es 100% esmu pārliecināts, ka man ir taisnība, kaut vai izrādīsies, ka man nav taisnība, vienalga aizstāvēšu to, ka man ir taisnība, vai vismaz esmu domājis pareizi. Vēl, no vājām īpašībām, man piemīt runāšana, runāju daudz, kaut vai tas vispār nav par tēmu, bet gribēšu to pastāstīt, izskaidrot vai informēt, gan jau, ka ir vēl kāda, bet tās nav būtiskas un darbam iekš LSPD tas netraucēs.
Kādas licences/apliecības jūs esat ieguvis? - Esmu ieguvis B kategorijas vadītāja apliecību.
Vai jūs esat ieguvis kādus sertifikātus? -  Esmu pabeidzis Los Santos Vidusskolu, absolvējis mūzikas skolu un arī "Kolumbus" apsardzes kursus.
Iepriekšējā darba pieredze (Lūgums iekļaut darba vietu, amatu, darba devēju un tā kontaktinformāciju) - Neesmu strādājis nevienā, officiālā, darbā, ar līgumu.

Out-Of-Character informācija

Ģeogrāfiskā atrašanās vieta - Latvija
Laika zona - GMT +3
Vai jums ir strādājošs mikrofons? (Jā/Nē) - Jā.
In-Game UCP vārds - Ofkors
Vai jūs kādreiz esat strādājis kādā no Valdības organizācijām lomuspēles komūnā? (Ja jā, tad miniet tās
pamešanas iemeslu) - Nē.
Vai uz doto brīdi jūs atveidojat lomuspēli kādā no legālajām organizācijām? (Lūgums precizēt) - LSGD, pakāpe - Mediķis II, no otra personāža.
Vai uz doto brīdi jūs atveidojat lomuspēli kādā no nelegālajām organizācijām? (Lūgums precizēt) - Nē.
Personāža statistika (Ekrānšāviņš /F12/ ar /stats) -  
https://imgur.com/a/2zmymBS
Administratīvā vēsture (Ekrānšāviņš /F12/ ar /history) - https://imgur.com/a/lP5G9cG
Papildus piezīmes (Ja nepieciešams, lūgums norādīt papildus informāciju, kas spētu pareizāk novērtēt jūsu
aplikāciju) - N/A
Iesūtīšanas datums - 02.11.2019

Link to comment
Share on other sites

111.png.b75c3f6a92391da20a413cb468bfd100.png

LOS SANTOS POLICIJAS DEPARTAMENTS

"REKRUTĒSANAS UN APMĀCĪBAS DIVĪZIJA"

Sveicināts cienītāis E.Windcast kungs, cītīgi izskatot jūsu pieteikumu tika izlemts pieņemt jūsu pieteikumu.

Tiekat uzaicināts uz nākamo kārtu - intervija.

Ar jums sazināsies tuvākajā laikā.

 

Ar cieņu:

Los Santos Policijas Departamenta, Policijas Priekšnieks D.Gallagher.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

VĒLIES UZZINĀT PAR MUMS VAIRĀK?

×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search