Jump to content
Create New...

GM Pieteikums - TheGoldenBoy


TheGoldenBoy
 Share

TheGoldenBoy  

9 members have voted

  1. 1. Poll

    • Vienozīmīgi PAR!
      3
    • Dot iespēju sevi pierādīt..
      2
    • Nepārliecinoši.
      2
    • Esmu PRET šo kandidātu.
      2

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

  • Vārds un uzvārds
    Miks Anšmits
  • Sasveicināšanās
  • Lietotājvārds
    TheGoldenBoy
  • Personāžu /stats
    https://imgur.com/undefined
  • Iepriekšējā pieredze
    īsti jau negribās kādu reklamēt ,taču ,ja ir šāds jautājums tad pastāstīšu. Esmu bijis Kickā Gm,vai pat augstāk īsti neatceros . Esmu bijis dažādos mēnešu projektos ,kā piemēram Wave un RostOff.Taču pēdējā laikā īsti nav sanācis nekur pabūt .
  • Motivācijas vēstule

    Šī būs tieši mana motivācijas vēstule ,tādēļ es iekļaušu vairāk savas labās puses un īpašības nekā sliktās ,protams, komentāros ticu ,ka parādīsies sliktās ,taču kā jau minēju šī būs tieši mana motivācijas vēstule . Esmu paspēlējis jau vairākos projektos ,gan kā administrācijas loceklis ,gan kā parasts spēlētājs ,pēdējais kur esmu spēlējis ir PH ,kur pavadīju daudz sava laika ,respektīvi kopā savācot pāri tūkstots stundām . Šis projekts manī ir devis nelielu cerību par to ,ka arī Latviešu Lomuspēle spēj būt pietiekamā līmenī ,varbūt , nejau tādēļ ,ka spēlētāji būtu perfekti Rperi ,bet gan tādēļ ,ka Administrācija ir ar savu nostāju un savām cerībām uz to ,ka kāds no iepriekšējiem projektiem būs šo lomuspēles garšu spēlētājiem izjaucis . Personīgi man šeit patīk tas ,ka naudu iegūt nav viegli ,taču esmu nedaudz audzis un pavadot 30 stundas serverī no payday -2$ esmu uzkāpis uz 52$ stundā ,kas pat mani nedaudz iepriecināja ,jo tagad esmu nedaudz tuvāk saviem jaunajiem diskiem ,bet protams nejau tas mani motivē . Mani motivē tas ,ka arī tie censoņi kam nesanāk - tie tomēr ir ar vēlmi atveidot lomuspēli ,respektīvi viens no lielākajiem mērķiem jau arī ir tas ,ka ja tu arī esi švaks savā jomā ,tad tu tomēr centies un nepadodies censoņiem servera RP līmeni nogremdēt. Esmu iepazinis dažādus cilvēkus šajā projektā un nenoliedzu ,ka viss kas šeit notiek ir tikai labs ,ir arī pārkāpēji ,ir arī cilvēki kam nevajag un negribās ,to visu ļoti labi redz caur LSPD darbību ,jo visbiežāk mēs saskaramies ar cilvēkiem kuriem patīk braukt bet RolePlay piemirstās . Es nesolu ,ka būšu perfektākais Administrācijas loceklis ,taču darīšu visu lai spētu palīdzēt cilvēkiem jauniem un  jau ilgāk esošiem . Esmu apņēmies šajā projektā " nelekt " acīs augstākstāvošajiem ,kā jau daži mani pazīst ,tieši tādēļ esmu uzsācis šeit ar jaunu UCP ,lai  mani zinātu pēc iespējas mazāk cilvēki un es varētu sevi pierādīt arī no labās puses. Nauda mani šajā serverī nepavisam neuzrunā ,tieši tādēļ tā ir lielākā motivācija izdarīt kautko labu priekš sevis un tajā pašā laikā arī ar to ,ja tikšu par Spēles uzraugu . Esmu diezgan pieredzējis RolePlay atveidotājs ,esmu arī ļoti augstās domās par sevi ,taču nevar noliegt ,ka katrs lomuspēlei pieiet no savas puses ,tādēļ ir jāizprot jebkura cilvēka roleplay un ne vienmēr būs tā ,ka katra cilvēka RP būs savādāks . Citam tas būs kvalitatīvāks ,citam ne tik kvalitatīvs ,taču ir jāvērš uzmanība uz to cik ļoti liela ir viņa griba un centība . Šajā serverī neesmu pavadījis pārāk daudz laika un diemžēl neesmu sasniedzis vēl 40 stundas ,taču cilvēki kas mani ir jau iepazinuši ir diezgan labās domās par mani un ,protams , ļoti liela daļa mani jau zina . Tas ko es spēšu dot serverim ir savu laiku un savu pieredzē iegūto RolePlay pieeju ,ceru ka izskatīsiet manu kandidatūru uz šo amatu un sniegsiet atbildi . Ar cieņu #TheGoldenBoy. Lai mani vairāk iepazītu ielūkojies manā sasveicināšanās topikā.

  • Vai apstiprini visu iepriekš minēto kā patiesu?
Link to comment
Share on other sites

No manis iet rekomendācija, jo tu esi otrais, aiz " strautiņu īpašnieka " cilvēks, kurš daudz laika pavada serverī.  Laba humora izjūta, pārliecinošs Roleplay LSPD. Ar savu attieksmi ir parādījis savu tēlu no labās puses.  Motivācijas vēstule uzrunāja. 

Iespēja tik dota daudziem, bet daudzi to nemāk izmanto, tāpēc ceru, ka iespeja tev tiks dota kandidēt uz Supporter statusu.  

Novēlu veiksmi . 

Link to comment
Share on other sites

Viennozīmīgs par, esmi pavadīji diezgan daudz laika kopā ar Miku, gan ts3, gan InGame, skatījies un piedalījies visādās RP situācijās. Ļoti iekrita acīs tas, ka neskatoties uz cita spēlētāja RP, viņš tikuntā pabeidz RP situāciju,bez nekādām atrunām. Uzskatu, ka būsi labs GameMasters, un labs piemērs jaunajiem / ne tik jaunajiem spēlētājiem iejusties spēlē un izprast patiesās Roleplay vērtības ?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

VĒLIES UZZINĀT PAR MUMS VAIRĀK?

×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search