Jump to content
Create New...

Sveiciens no Charger'a


Charger
 Share

Recommended Posts

Sveiki, es nedaudz pastāstīšu par sevi.

Tātad... mani sauc Mareks Markuss, man ir 14 gadi un ja kādam interesē, dzīvoju es tālu no galvas pilsētas. Es esmu jautrs,  mēdzu būt arī  nopietns. Man nav daudz ko par mani stāstīt, jo es daudz laika pavadu pie datora. Es neeju nekādos sporta veidos, bet agrāk gāju jaunsardē, no turienes aizgāju, jo man tas nepatika. Tikai ziemā es nodarbojos aktīvi ar sportu - Hokeju. Kāpēc ziemā? Tāpēc, ka tad mums hokeja laukumā uzlej ledu un es neesmu pārak bagāts, lai nopirku pilno hokeja formu un braukātu uz tuvāko Hokeja halli. Ziemā kā aizeju ārā tā līdz vakaram spēlējam hokeju ar draugiem. Skolā es mācos normāli, neskaitot mūziku kurā man ir 3. Pēc skolas beigšanas man ir doma mācīties par policistu un tālāk specvienībā, bet es nezinu vai es tā domāšu pēc dažiem gadiem. Šobrīd es nevis likumus labi pārzinu, bet kā tos pārkāpt. Kā jau teicu - Man nav ko par mani stāstīt, bet varu vēl piebilst, ka es labi orientējos datortehnikā un daļēji kaut ko pa telefoniem saprotu. Savos 14, es esmu salabojis PS4 un Samsung S9+ Google Cloud atbloķēšanu, ja kādam gribās zināt detaļās.

Krimināls.

Vienā nelaimīgā pirmdienas dienā viss bija kā parasti, tā stulbā skola, agri jāceļās, nedēļas sākums. Mājturības stundā ar draugiem mēs izdomājām uzspēlēt ''Patiesība vai Risks'' un to arī darījām. Bija pienākusi mana kārta ''Riskēt'' un mans ''risks'' bija sekojošs, - Tev ir jāaiziet un ar pirkstu jāuzšauj skolotajam pa galvu. Es domāju, domāju vai tā ir laba doma, bet es nezinu ko es tur domāju un izdomāju to darīt. Pēc tā sitiena viss likās normāli, skolotājs tikai kaut ko aizrāja un viss, bet pēc stundas jau bija policija. Skolotājs uzraksīja uz manīm iesniegumu un pēc mēneša man bija jāierodās Nepilngaīgo Bāriņtiesā, kurā mani apsūdzēja par šo atgadījumu. Man noveicās, jo man tikai iedeva Drošības līdzekli ''Atvainošās'', tas varēja beigties ar naudas sodu. Šis bija mans stāsts, pēc šī atgadījuma es vispār neiesaistos nekādās ''kriminālās ģēlās''.

Roleplay.

Spēlēju MTA:RP jau trešo gadu, varbūt neviens mani neatcerās, jo es biju paņēmis nelielu pauzi, bet ja kāds atcerāsi vai zin, tad es esmu GodSon'S. Šajos trīs gados es esmu pabijis kā GM lomā, gan AD. Šobrīd es esmu izvēlējies spēlēt Lomuspēles serverī, jo šis ir vienīgais sakarīgais serveris Latvijā. Visos RolePlay serveros es mēģinu tikt LSPD organizācijā, bet pagaidām man tas nav izdevies. Šobrīd es spēlēju kā Franklin Perez (LSK - Jaunais Konfiscētājs) un Joshua Escamilla (Error 404 - Līderis).

Personāžs - Trevor Perez attēlo legālo Los Santos dzīvesveidu strādājot LSK un nepārkāpjot noteikumu. Trevor's ir baltādains pilnvērtīgs Los Santos iedzīvotājs, deklarēts Los Santos'ā. Viņš dzīvo Idlewood apkaimē, bet viņam nav automašīnas, jo nav pieticis naudu tādu iegādāties.

Personāžs - Joshua Escamilla attēlo nelegālu Los Santos dzīvesveidu, viņš ir līderis (Boss) mafijai ''Error 404''. Viņa dzīvesvieta nav zināma, bet informācija par to, ka viņš ir aziāts ir apstiprināta.

Šī bija īsa informācija par personāžiem kurus es attēloju.

Novēlējums projektam.

Novēlu šim serverim noturēties cik vien ilgi iespējams un uzklausot spēlētājus labot problēmas, nenolaisties līdz līmenim kā ki**, jo zemāk nevar krist. Man patika GameMaster'a - Latvietis domugājiens, nesodot visus spēlētajus pēc kārtas, bet viņus no sākuma pamācot, ka tā nedrīkst darīt, mans draugs bija nedaudz pārkāpis noteikumu, nevis viņš viņu iejailoja, bet pateica, lai tā nedara, un tāpēc es novēlu šādu pamācošu administrāciju. Pēdējais, bet svarīgs novēlējums, lai jums izdodās visu serveri sataisīt līdz galam pēc iespējas ātrāk, jo ir daudzas lietas, kas vēl nedarbojās kā vajadzētu.

 

 

Edited by Charger
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

VĒLIES UZZINĀT PAR MUMS VAIRĀK?

×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search