Jump to content
Create New...

Sveiki no TheGoldenBoy'a


TheGoldenBoy
 Share

Recommended Posts

TheGoldenBoy

v0ye3nhm6skhsdkymi.png

Par mani..

Vēlētos vispirms visiem pateikt čau ,domāju ,ka pēc šīs sasveicināšanās iepazīsiet mani vēl vairāk, taču daudzi jau mani zina un pazīst . Pavisam noteikti jau ir jāsāk ar to ,ka mani sauc Miks ,pašlaik man ir 18 gadi un nāku es no vietas Latvijā- Rūjienā . Par sevi domās esmu ļoti augstu un varbūt tas man ir neliels pluss, jo esmu ļoti pozitīvs un neprotu būt dusmīgs ,cik jau LSPD darbinieki mani ir iepazinuši cauri TS3 ,tad zina, ka visām lietām pieeju ar ļoti lielu humoru ,teikšu godīgi .. Tā pat ir vieglāk dzīvot ,jo viss kas mani šobrīd satrauc ir mazsvarīgs .Esmu ļoti sportisks un aktīvs jaunietis ,protams, pastāstīšu arī sīkāk par savu ikdienas dzīvi ,cilvēki mēdz teikt, ka esmu ļoti aizņemts cilvēks. Tātad sākšu jau ar to, ka nodarbojos ar Ugunsdzēsības sportu un teikšu ,ka pat ļoti profesionālā līmenī, jo šovasar biju tikai vienu soli līdz pasaules čemionātam, taču, ja kādam ir vēlme uzzināt kas tas ir un kā to daru es tad droši var vaicāt privāti un tad jau arī apskaidrošu ,taču ieteiktu pirms tam ieskatīties youtubē video materiālus no pasaules čemionāta ierakstot "World Chamionship in firesport 2019 Saratov." Nodarbojos ar teātra mākslu ,kas varbūt ir smieklīgi ,taču domāju ,ka brīvā laika kavēklis tas pavisam noteikti ir ļoti labs. Nesen kā esmu nokārtojis B kategorijas vadītāja apliecību un turpinu ar TR2 kategorijas vadītāja apliecību, jo tā tā teikt - neviens dokuments jau kabatu man nespiedīs. Brīvajos vakaros ,kas pašlaik ir tikai trešdienās es dodos uz svaru zāli ,tādejādi trenējot savu fizisko sagatavotību. Sestdienās notiek ugunsdzēsēju mācības sacensību veidā un svētdiena ir palikusi vienīgā diena kad kārtīgi atpūsties ,vai doties ar draudzeni kaut kur. Protams, neiztikt arī bez datora spēlēm ,ļoti labprāt vakaros piesēžos pie datora un kādas divas līdz trīs stundas spēlēju datorspēles ,šobrīd un vispār spēlēju tikai League of Legends un Multi Theft Auto Roleplay . Dators man nav pārāklabs ,tādēļ spēlēju tikai šīs divas spēles .Mācos es 12.tajā klasē ,taču skolā esmu vidējais bērns ,tā teikt vidējas atzīmes. Tā nedaudz īsumā par mani ,protams, ja kāds vēlas uzzināt ko vairāk droši vaicājiet .  

v0ye3nhm6skhsdkymi.png

Mani mērķi / nolūki Lomuspēlē.

Šajā projektā esmu uzsācis Los Santos Policijas Departamenta darbinieka karjeru un tai pieeju pavisam nopietni, jāsaka, ka mans tēls atveido vidējas šķires Los Santos iedzīvotāju ,pārvietojos es Kabrioletā un dzīvoju Market rajonā ,taču esmu uzņēmies savā dzīvokļu namā - vecākā lomu, kas man dod nelielas iespējas attīstīt īpašumu kurā es īrēju dzīvokli ,taču par to jau vēlāk arī pastāstīšu citā topikā kādi ir mani mērķi. Lomuspēlē esmu izvēlējies diezgan sarežģīta tēla atveidošanu ,jo esmu izvēlējies LSPD tur arī palikšu kamēr būs iespēja, taču no kolēģiem pašlaik ir ļoti liels atbalsts. Domāju ,ka nedaudz iesildīšos šajā projektā,parādīšu sevi no labās puses un tad jau došos uz kādu no administrācijas locekļu puses, tā teikt - izaugsmes iespējas ir jāpilnveido visur.

v0ye3nhm6skhsdkymi.png

Novēlējums projektam

Pavisam noteikti projektam es novēlu izturību ,lielu un kuplu spēlētāju skaitu ,pavisam noteikti - prātīgus administrācijas locekļus .Pašiem administratoriem būt ļoti nopietniem ,noturīgiem un visām situācijām pieiet ar vēsu prātu. Iesaku administratoriem būt draudzīgiem ,taču stingriem un sodīt pārkāpējus ,bet ar prātu un pārrunājot situāciju.

Edited by TheGoldenBoy
Link to comment
Share on other sites

Ir jaunieši kuri negrib izprast , nespej vai vēl apgūst izpratni par tēlu, sizhetu ,spēli ka tadu, cilvekiem, savstarpejam attiecibam un to patieso  nozimi - savam ieguldītajam laikam.

Patiesība jau cilvēki ir dazhadi un katrs tomer skatamies uz dzivi no citas prizmas, 

Bet par Tevi ĉalīt...

 

Pozitīva, intelektuäla un draudziguma iemiesojuma garinš..

No pirmas dienas Draugs, uz viena vilnja ... 

Kaut vairāk lietotāji njemtu netikai padomus par ic, bet ari to cik pozitiva un jautra ir ši dzive ja uz to skatas vnk no cita rakursa!

"Citam sālstraucins ir pustukšs, kamer Mums tas ir puspilns"

 

Let's keep it that way ?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

VĒLIES UZZINĀT PAR MUMS VAIRĀK?

×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search