Jump to content
Create New...

GM Pieteikums - reksis


Cameron
 Share

reksis  

11 members have voted

  1. 1. Poll

    • Vienozīmīgi PAR!
      3
    • Dot iespēju sevi pierādīt..
      7
    • Nepārliecinoši.
      1
    • Esmu "pret" šo kandidātu.
      0

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

  • Vãrds Uzvārds
    Dans G.
  • Sasveicināšanās
  • Lietotājvārds
    Cameron
  • Personāza /stats
  • Iepriekšējā pieredze
    Sākumā pabiju mazajos mēnešniekos, kur mazliet uzkrāju pieredzi un centos saprast vai tas vispār ir priekš manis. Tad kaut kā sanāca, ka biju pat ticis PH Gamemaster statusā.
  • Motivācijas Vēstule

    Sākšu ar to, ka varbūt daži mani pazīs labāk ar lietotājvārdu "siena", ko izmantoju iepriekš.

    Bet runājot par to ko es kā Gamemaster varētu dot serveri? Es varbūt esmu tāds vientuļnieka tips,  bet tas nav īsti komunikācijas prasmju dēļ, bet uzticības trūkuma dēļ, tāpēc zūd iespēja, ka es varētu pievērt acis "draugiem", un ar mani nevar sarunāt, pa bratski. Bet tajā pašā laikā es vienmēr esmu draudzīgs, lai arī kāda situācija būtu, jo, godīgi sakot, es dzīvoju pēc principa "jo mazāk rūp, jo vieglāk dzīvot", tāpēc man vairs nav tādu "Ragemode", mani ir grūti aizkaitināt, jo man ir vienalga. Bet tā vienaldzība izpaužās pret cilvēkiem, kas mani nomelno, aprunā, bet pret pārējie izturos normāli.

    Agrāk man bija tāda doma, kā es varētu uzlabot jauno spēlētāju apmācības pieredzi, kā viņiem ieinteresēt iemācīties "Roleplay". Kaut kā es nonācu pie tā, ka labākais variants ir jaunos spēlētājus iesaistīt reālās RP situācijās, jo visiem patīk praktiskais nevis teorija. Bet man diemžēl neizdevās šo shēmu izmēģināt, bet ja man tiks dota iespēja, es labprāt izmēģinātu šo variantu un pierādītu, ka tā varētu būt viena no ietekmīgākajām apmācību metodēm.

    Es Gamemaster statusu neuzskatu par paaugstinājumu, es to uzskatu par jaunu iespēju, iespēju citiem iemācīt ko zinu es, citiem parādīt kā ir labāk, kādam palīdzēt grūtā situācijā, kā arī atrisināt radušās problēmas. Nekādā gadījumā nedomāju, ka ar šādu statusu esmu pārāks par citiem. Savā salīdzinoši mazajā pieredzē esmu sapratis, ka dažreiz būt par GM ir vieglāk, ja dari darbus kā parasts spēlētājs. Braukājot pa pilsētu var tik daudz ieraudzīt, un tajā pašā laikā pavērot RP līmeni izveidjot RP situāciju, bet man arī protams patīk /recon komanda, ko es izmantoju diezgan bieži, un šo komandu uzskatu par obligātu rīku.

    Runājot par Roleplay ir tāda lieta, ka mani kaut kas šeit pievelk. Esmu paņēmis pāris pauzes, kas saistītas ar RL notikumiem, bet beigās vienmēr attopos atpakaļ. Tā kā esmu sapratis, ka pamest Roleplay nav mana iespēja, jo es tāpat šeit nonākšu atpakaļ, tāpēc es cenšos uzlabot savas zināšanas, prasmes un dažādos novirzienus. Mazliet tikai pieklibo nelegālā puse, jo esmu tur diezgan maz laika pavadījis, jo mani kaut kā nepiesaista nelegālās lietas, nu tas iespējams tāpēc, ka RL esmu tāds mierīgais tips.

  • Vai apstiprini visu iepriekš minēto kā patiesu?
Link to comment
Share on other sites

Sveiks, Dans!

Izlasot Jūsu sasveicināšanos un uzzinot daudz ko jaunu par Tevi, kas mani ieinteresēja no taviem tekstiem,

Ar prieku paziņoju, ka tiekat izsaukts uz interviju.

Sazināšos ar Jums tuvākajās 24h. 

Lūcija, Galvenā spēles uzaudze.

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

VĒLIES UZZINĀT PAR MUMS VAIRĀK?

×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search