Jump to content
Create New...

GM Pieteikums - raymans


raymans
 Share

raymans  

15 members have voted

  1. 1. Poll

    • Vienozīmīgi PAR!
      0
    • Dot iespēju sevi pierādīt..
      1
    • Nepārliecinoši.
      3
    • Esmu "pret" šo kandidātu.
      11

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

  • Vãrds Uzvārds
    Reinis.K
  • Sasveicināšanās
  • Lietotājvārds
    MaxSmith
  • Personāza /stats
  • Iepriekšējā pieredze
    Esmu palīdzējis citā projektā ar vehlib,interjeriem, ir pieredze būt gm.
  • Motivācijas Vēstule

    Sveiki , mani sauc Reinis, kā jau aukstāk biju minējis , man ir pieredze. Es spēšu palīdzēt cilvēkiem. Spēju arī būt nopietns un draudzīgs , uzņemšos atbildību pa savām kļūdām. Es protu komunicēt ar citiem cilvēkiem, kā arī ar savu pieredzi spēšu palīdzēt spēlētājiem izprast roleplay un citus jautājumus kuri ienāks prātā. MTA esmu diezgan aktīvs tāpēc varēšu pavadīt daudz laika šajā serverī. Mani motivē, tas ka šajā projektā varēšu iepazīties ar  daudziem jauniem cilvēkiem , kā arī papildināt un uzlabot savas staff prasmes. Man liekās ka serverī vel no projām ir rp noteikumu pārkāpēji un es vēlos palīdzēt, pastāstīt ka tā nedrīkst. Paldies ka izlasiji līdz galam . ?

  • Vai apstiprini visu iepriekš minēto kā patiesu?
Link to comment
Share on other sites

Pašlaik, Aydenek said:

Liels PRET statusņiks izmeta no blakus projekta par gm izmantošanu savā labā negribu lai šis atkārtojas te. 

Aydenek , Mangalis datubazē atrada un pierādija ka tas es nēsmu , tas bija ja nemaldos animals (precīzi neatceros) kas pārmainija interjeriem cenas ? Pirms nosodi mani noskaidro sīkāk.

Edited by raymans
Link to comment
Share on other sites

Sveiks, Reini!

Izskatot Tavu pieteikumu izlēmu Tevi šobrīd vēl nepieņemt, dažādu zināmu iemeslu dēļ. 
Ieteiktu vairāk pavadīt laiku serverī, iepazīties ar pārējiem, iegūt manu un citu uzticību un Tad rakstīt.

Šobrīd - Atteikts.

Ar cieņu, Lūcija, Galvenā spēles uzraudze.

Novēlu patīkamu spēlēšanu iekš Lomuspēles!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

VĒLIES UZZINĀT PAR MUMS VAIRĀK?

×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search