Jump to content
Create New...

[LSPD] Princenton Chambers


Momomis
 Share

Recommended Posts

111.png.b75c3f6a92391da20a413cb468bfd100.png

 

Personālā informācija

Pilns vārds - Princenton Chambers
Dzimums - Vīrietis
Dzimšanas datums -  01/01/1972
Dzimšanas vieta - State San Andreas, City of Los Santos.
Vai jūs esat San Andreas iedzīvotājs? - Tieši tā !
Deklarētā dzīvesvieta (Lūgums iekļaut pilsētu un štatu, piemēram, 1132 Sun St, Los Santos, San Andreas) - East Los Santos, Freedom iela, dzīvoklis 104
Kontaktinformācija (Lūgums iekļaut jūsu e-pasta adresi un tālruņa numuru) - 388106

Attiecīgā pieredze

Kādas ir jūsu stiprās īpašības, kuras jūs varētu piedāvāt Los Santos Policijas Departamentam? (Minimums 100
vārdi) - Es kā cilvēks, esmu fiziski noturīgs,ļoti komunikabls un respektēju vecākus un pēc pakāpes augstākus cilvēkus. Esmu gatavs stāties priekšā, bīstamām situācijām ,kuras piedzīvo katrs Policijas Departamenta virsnieks. Sākot no apšaudēm, beidzot ar augsta riska active parsuit, kuri ikdienā, notiek ļoti, ļoti bieži. No bērnības, šķiet, jau no 6 gadu vecuma, apmeklēju pašaizsardzības kursus, dažas zinības, no tiem laikiem ir palikušas, dažas aizmirsušās. 
Tomēr, uzskatu kad tas nav šķērslis, akadēmijas pienākums ir mani apmācīt darbam departamentā, lai arī cik vājš es būtu. 
Kādas ir jūsu vājās īpašības, ar kurām mēs varētu sadzīvot? (Minimums 100 vārdi) - Diemžēl, man ir tas vecums, kurā es neievēroju tik nevajadzīgas īpašības, taču katram no mums ir kaut kādas bailes, tas var būt augstums, aukstums, dziļi ūdeņi, daži dzīvnieki. Man personīgi, tie ir dziļi ūdeņi, taču esmu mērķtiecīgs cilvēks un centīšos šīs bailes pārvarēt. Protams, ja tas nesanāks, akadēmija ir tā vieta, kur man to nāksies izdarīt, jo tas priekš iestāšanās departamentā ir ļoti svarīgi, lai virsniekam būtu pēc iespējas mazāk fobiju.
Kādas licences/apliecības jūs esat ieguvis? - Autovadītāja apliecība. Tā ir reģistrēta štatā.
Vai jūs esat ieguvis kādus sertifikātus? - Nē.
Iepriekšējā darba pieredze (Lūgums iekļaut darba vietu, amatu, darba devēju un tā kontaktinformāciju) - N/A

Out-Of-Character informācija

Ģeogrāfiskā atrašanās vieta - Latvija
Laika zona - 
GMT+3
Vai jums ir strādājošs mikrofons? (Jā/Nē) - Jā.
In-Game UCP vārds - Momomis.
Vai jūs kādreiz esat strādājis kādā no Valdības organizācijām lomuspēles komūnā? (Ja jā, tad miniet tās
pamešanas iemeslu) - Jā, šķiet iepriekšējā sezonā. Taču, paspēlējot ārzemju serveros, kā LS-RP, owlgaming:rp, esmu par LSPD / LAPD ieguvis pietiekami lielu pieredzi.
Vai uz doto brīdi jūs atveidojat lomuspēli kādā no legālajām organizācijām? (Lūgums precizēt) - Nē. Tikai personāža attīstība.
Vai uz doto brīdi jūs atveidojat lomuspēli kādā no nelegālajām organizācijām? (Lūgums precizēt) - Nē.
Personāža statistika (Ekrānšāviņš /F12/ ar /stats) -
https://imgur.com/a/FGI3BhT
Administratīvā vēsture (Ekrānšāviņš /F12/ ar /history) - Nevēlos to publiskot, pat tad, ja tur nekā nav ? Lai cik smieklīgi tas izklausītos 
Papildus piezīmes (Ja nepieciešams, lūgums norādīt papildus informāciju, kas spētu pareizāk novērtēt jūsu
aplikāciju) - 
Iesūtīšanas datums - 29.10.19

Link to comment
Share on other sites

111.png.b75c3f6a92391da20a413cb468bfd100.png

LOS SANTOS POLICIJAS DEPARTAMENTS

"REKRUTĒSANAS UN APMĀCĪBAS DIVĪZIJA"

Sveicināti cienītāis P.Chambers kungs, cītīgi izskatot jūsu pieteikumu tika izlemts noraidīt jūsu pieteikumu.

Iemesls: Neapmierinoša informācija (Attiecīga Pieredze)

Nākošo pieteikumu varat rakstīt pēc 14 dienām.

Ar cieņu:

Los Santos Policijas Departamenta, Policijas Priekšnieks D.Gallagher

 
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

VĒLIES UZZINĀT PAR MUMS VAIRĀK?

×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search