Jump to content
Create New...

GM Pieteikums - Chief


Chief
 Share

Chief  

22 members have voted

  1. 1. Poll

    • Vienozīmīgi PAR!
      0
    • Dot iespēju sevi pierādīt..
      6
    • Nepārliecinoši.
      6
    • Esmu "pret" šo kandidātu.
      10

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

  • Vãrds Uzvārds
    Artis S.
  • Sasveicināšanās
  • Lietotājvārds
    Chief
  • Personāza /stats
    download.png.1ad140b6391123b35cabdbecc9483824.png
  • Iepriekšējā pieredze
    Iepriekš esmu pabijis GM amatā iekš kick, powerlight, thru un vēl pāris mēnešniekiem. Pašu Roleplay spēlēju ap trīs gadiem, tamdēļ pieredze RP jomā ir diezgan liela.
  • Motivācijas Vēstule

    Esmu tāds cilvēks, kas ātri visu apgūst. Piemēram, sākot RP es negribēju mācīties un nepaliku labāks, bet pēdējā laikā esmu sācis ļoti pievērstiem tam un pats redzu attīstību savā RP karjerā. Esmu runātīgs, patīk runāt ar cilvēkiem, parasti spēju atrast kopīgi valodu, tamdēļ tas varētu mani ''pacelt'' šajā amatā, jo atrast ar cilvēkiem kopīgu valodu ir svarīgi. Vēlētos teikt, ka manas RP prasmes ir diezgan augstas, protams, daudzi tam nepiekritīs, bet viedokli cilvēkiem ar mazu redzes loku mainīt nevar. Galva man uz pleciem ir, spēju pielāgoties situācijām un apieties ar visāda veida cilvēkiem. Neesmu tāds, kas aizsvilsies, ja tikšu apsmiets, kā pieņemts teikt ''Heiteri mani motivē"

  • Vai apstiprini visu iepriekš minēto kā patiesu?
    Jā.
Edited by Chief
Link to comment
Share on other sites

3 minūtes atpakaļ, Momomis said:

Nē, ļoti elementāri. Paņemsim mazu tabulu.

Tu esi twix un šeit pieliekam punktu. ANTI-REKOMENDĀCIJA. 

tas ir ToniC vecit. Ja par temu, tad nebūs, jo esi statusņiks, kas druka pieteikumus VISUR!

Edited by Jareks
Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, Chief said:
  •  
  • Motivācijas Vēstule

    Esmu tāds cilvēks, kas ātri visu apgūst. Piemēram, sākot RP es negribēju mācīties un nepaliku labāks, bet pēdējā laikā esmu sācis ļoti pievērstiem tam un pats redzu attīstību savā RP karjerā. Esmu runātīgs, patīk runāt ar cilvēkiem, parasti spēju atrast kopīgi valodu, tamdēļ tas varētu mani ''pacelt'' šajā amatā, jo atrast ar cilvēkiem kopīgu valodu ir svarīgi. Vēlētos teikt, ka manas RP prasmes ir diezgan augstas, protams, daudzi tam nepiekritīs, bet viedokli cilvēkiem ar mazu redzes loku mainīt nevar. Galva man uz pleciem ir, spēju pielāgoties situācijām un apieties ar visāda veida cilvēkiem. Neesmu tāds, kas aizsvilsies, ja tikšu apsmiets, kā pieņemts teikt ''Heiteri mani motivē"

  •  

Ļoti nepārliecināji, un samērā nesakarīgs teksts, tapēc pagaidām liels trekns PRET, bet, ja reiz uzskati, ka tavas RP prasmes ir "diezgan augstas", tad uzmet lūdzu man atbildē, skaistu pasīvo RP, tad varbūt mainīšu savas domas ?

Link to comment
Share on other sites

Es saku PRET, jo tu jailosi visus kuri tev nepatiks, to var pierādīt tava sūdzība, kur es un mani mācekļi tiek apsūdzēti nepatiesi. Nebija ne DM, ne MG. 

Tavi vārdi '' Hateri mani motivē '' tas nozīmē, ka tu te nāc kādam atriebties vai kā? Stulba frāze no tevīm.

Edited by Charger
Link to comment
Share on other sites

Sveiks, Arti!

Vēlos paziņot, kad šobrīd netiekat pieņemts.

Motivācijas vēstule neuzrunāja, ieteiktu pabūt vairāk iekš Lomuspēles, iegūtu cilvēku uzticību un tad rakstīt vēlreiz.

 

Šobrīd - Atteikts.

Ar cieņu, Lūcija.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

VĒLIES UZZINĀT PAR MUMS VAIRĀK?

×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search