Jump to content
Create New...

[LSPD] Marshall Curry


sLLasX
 Share

Recommended Posts

111.png.b75c3f6a92391da20a413cb468bfd100.png

 

Personālā informācija

Pilns vārds - Marshall Curry
Dzimums - Vīrietis
Dzimšanas datums - 1994.gads 12.janvārī
Dzimšanas vieta - Los Santos slimnīca
Vai jūs esat San Andreas iedzīvotājs? - Jā esmu San Andreas iedzīvotājs jau veselus 25 gadus
Deklarētā dzīvesvieta (Lūgums iekļaut pilsētu un štatu, piemēram, 1132 Sun St, Los Santos, San Andreas) -25 Angel St, Los Santos
Kontaktinformācija (Lūgums iekļaut jūsu e-pasta adresi un tālruņa numuru) - [email protected] (ēpastu neskatos) telf : 820637

Attiecīgā pieredze

Kādas ir jūsu stiprās īpašības, kuras jūs varētu piedāvāt Los Santos Policijas Departamentam? (Minimums 100
vārdi) - Nu tātad kad palika 18 vēl mācījos skolā, iestājos zemessargos. Zemessardzes mācības biju uz visu vasaru un tur mani nodzina diezgan labi. Tad vēl biju uz visādām misījām  sargāt piemēram artilērīju , vai kādu objektu. Tad kad palika 20 izdomāju aiziet pamēģināt kautko jaunu un tas jautkas jauns ir Policījas akadēmījā. Mēs ar draugu gribējām tur iestāties bet viņu nepaņēma dēļ redzes problēmām, nezināju ka dēl tik mazām problēmām nepieņem akadēmījā. Bet jā divus gadus mācījos policījās akadēmījā. Akadēmīju es pabeidzu un tad mani iesauca Zemessardzē un es aizgāju uz zemessardi, nezinu kapēc uzreiz pēc akadēmījas gāju uz policīju.
Kādas ir jūsu vājās īpašības, ar kurām mēs varētu sadzīvot? (Minimums 100 vārdi) - Nu tātad man ļoti nepatīk ka mani pārāk komandē, jaunībā kad gāju zemessardzē komandieris mani ļoti komandēja es gandrīz ar viņu sakāvos un gandrīz izlidoju no zemessardzes, tas man ļoti kaitina. Un vēl man nepatīk ka uz manis bļauj par neko bet ja esmu ko tiešām izdarījs tad jā es to saprotu.
Kādas licences/apliecības jūs esat ieguvis? - Man ir A un B license , kas norāda ka varu vadīt mašinu un motociklu līdz 125cc
Vai jūs esat ieguvis kādus sertifikātus? - Esmu ieguvis 1 sertigikātu zemessardzē: Ātrākais ieroču salicējs un izjaucējs
Iepriekšējā darba pieredze (Lūgums iekļaut darba vietu, amatu, darba devēju un tā kontaktinformāciju) -  Tātad iepriekš esmu strādājs zemessaredzē , ja to var nosaukt par darbu , tad vēl esmu strādājs ārpus pilsētā par apsargu nakts klubā , pašlaik strādāju RS HAUL

Out-Of-Character informācija

Ģeogrāfiskā atrašanās vieta - Latvija
Laika zona - GTM+2
Vai jums ir strādājošs mikrofons? (Jā/Nē) - Jā
In-Game UCP vārds - bettergethigh
Vai jūs kādreiz esat strādājis kādā no Valdības organizācijām lomuspēles komūnā? (Ja jā, tad miniet tās
pamešanas iemeslu) - Jā esmu strādāji LSPD , aizgāju jo bija pārak zems rp serverī citiem spēlētājiem
Vai uz doto brīdi jūs atveidojat lomuspēli kādā no legālajām organizācijām? (Lūgums precizēt) - Nē
Vai uz doto brīdi jūs atveidojat lomuspēli kādā no nelegālajām organizācijām? (Lūgums precizēt) - Nē
Personāža statistika (Ekrānšāviņš /F12/ ar /stats) - 
https://failiem.lv/u/4a5k9hkm (mahas tiesibas man ir inventory , nez kapec pie stats nerādās)
Administratīvā vēsture (Ekrānšāviņš /F12/ ar /history) - https://failiem.lv/u/rufhys8p
Papildus piezīmes (Ja nepieciešams, lūgums norādīt papildus informāciju, kas spētu pareizāk novērtēt jūsu
aplikāciju) -
Iesūtīšanas datums - 10.27.2019

Edited by sLLasX
Link to comment
Share on other sites

111.png.b75c3f6a92391da20a413cb468bfd100.png

LOS SANTOS POLICIJAS DEPARTAMENTS

"REKRUTĒSANAS UN APMĀCĪBAS DIVĪZIJA"

Sveicināti cienītāis M.Curry  kungs, cītīgi izskatot jūsu pieteikumu tika izlemts iesaldēt jūsu pieteikumu.

Iemesls: Nokārtot Autovadītāja tiesības

Jums tiek dots 48h laiks, lai izlabotu augstāk minēto iemeslu.

 

Ar cieņu:

Los Santos Policijas Departamenta, Policijas Priekšnieks D.Gallagher

 
 
  •  
Link to comment
Share on other sites

111.png.b75c3f6a92391da20a413cb468bfd100.png

LOS SANTOS POLICIJAS DEPARTAMENTS

"REKRUTĒSANAS UN APMĀCĪBAS DIVĪZIJA"

Sveicināti cienītāis M.Curry  kungs, cītīgi izskatot jūsu pieteikumu tika izlemts pieņemt jūsu pieteikumu.

Tiekat uzaicināts uz nākamo kārtu - intervija.

Ar jums sazināsies tuvākajā laikā.

 

Ar cieņu:

Los Santos Policijas Departamenta, Policijas Priekšnieks D.Gallagher

 
 
 
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

VĒLIES UZZINĀT PAR MUMS VAIRĀK?

×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search