Jump to content
Create New...

[Aptauja] Low-poly-car modeļu ieviešana


̶t̶e̶o̶y̶
 Share

[Aptauja] Low-poly-car modeļu ieviešana  

68 members have voted

  1. 1. Vai serverī nepieciešami Low-poly automašīnu modeļi?

    • Par
      47
    • Pret
      21


Recommended Posts

Guest TutuKin

Kur problēma pašiem modot?
Bet nu ja serveris grib lai šeit ir kā spērienā, droši, manis spēc, tikai ar iespēju izslēgt šos debīlos low poly modus. Es piemēram, esmu cilvēks, kurš uso modus no neta un negribu lai man ir kaut kādi pretīgi low poly sūdi. 

Link to comment
Share on other sites

Pats personīgi esmu pret modpaneļa iekš servera un modiem kurus uzspiestu serveris. It kā jau gandrīz 2020.gads, bet jaunieši tāpat neapjēdz cik vienkārši un ātri var paši sev modificēt gta san andreas, tāpēc viņiem ir vieglāk nekustināt smadzenes un serverī uzpiest F9 un ''Ieslēgt modu''

Nekad neesmu atbalstijis modifikāciju ko serveris sniedz, vienalga lowpoly vai hd mods, jo cilvēki vairāk nejūt nekādu vērtību pārējiem gta sa stock transportiem, sekojoši arī pazūd kinda atmosfēra, jo visi pirks vehus ar modiem.

Galu galā >>> 

 

Link to comment
Share on other sites

Mēs jau lēnām ejam uz to lai uz katras mašīnas virsbūves varētu likt tekstūras, pagaidām vidusceļš būtu ielikt low-poly modus(jo balso vairākums) ar iespēju viņus izslēgt, protams tā lai tas saglabātos, un katru reizi nevajadzētu lieki gaidīt kamēr ielādēsies lai pēctam izslēgtu. Un tie kuriem nepatīk ne viens ne otrs, var likt savus client modus (varbūt)

Link to comment
Share on other sites

Tagad, spēlējot bez modifikācijām, ļoti iepatikās oldschool GTA stock mašīnas, itkā nekas īpašs, bet ir sava fīča un smooth af.

Bet jā, ieliekot modloaderi, kurā būs iespējams ieslēgt/izslēgt noteiktos modus, parādīsies arī kaut kas interesants, protams, ja būs normāla paskata modi un tādi kā es, kuriem patīk stock GTA braucamie, varēs palikt pie sava un neizmantot modus.

Atbalstīšu šo pasākumu.

Link to comment
Share on other sites

Domāju, ka varētu mierīgi iztikt, bet ja reiz šāda iespēja rodas, tad 

On 2019.10.26. at 01:18, MadYoga said:

taču vajadzētu salikt ko nebijuši nevis 100bmw modeļus un 50 audi 

Un vajag paturēt prātā, ka esam LS, nevis LV, kur katru ziemu krūmos jāieliek bembis un jābļauj "ja beha lido, [cenzēts] malā. 

Link to comment
Share on other sites

Kā zināms, katram ir savas vēlmes, katram patīk dažādi auto, a modloader, pa lielam, uzspiež lietot cita izvēlētu mašīnas izskatu. Daudzi varētu būt neapmierināti ar administrācijas izvēlētajiem modiem.

Tāpēc, ja grib modus, lai paši saliek modus.

Vienīgais ir variants, ka ierakstot /mods iekš servera, parādās links uz pamācību, kā ielikt modus.

Edited by reksis
Link to comment
Share on other sites

On 2019.10.27. at 15:49, Fushion said:

Pats personīgi esmu pret modpaneļa iekš servera un modiem kurus uzspiestu serveris. It kā jau gandrīz 2020.gads, bet jaunieši tāpat neapjēdz cik vienkārši un ātri var paši sev modificēt gta san andreas, tāpēc viņiem ir vieglāk nekustināt smadzenes un serverī uzpiest F9 un ''Ieslēgt modu''

Nekad neesmu atbalstijis modifikāciju ko serveris sniedz, vienalga lowpoly vai hd mods, jo cilvēki vairāk nejūt nekādu vērtību pārējiem gta sa stock transportiem, sekojoši arī pazūd kinda atmosfēra, jo visi pirks vehus ar modiem.

Galu galā >>> 

 

Šeit viss perfekti izteikts. Esmu kategoriski pret ka serverī ir modi

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

VĒLIES UZZINĀT PAR MUMS VAIRĀK?

×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search