Jump to content
Create New...

[Aptauja] Low-poly-car modeļu ieviešana


̶t̶e̶o̶y̶
 Share

[Aptauja] Low-poly-car modeļu ieviešana  

68 members have voted

  1. 1. Vai serverī nepieciešami Low-poly automašīnu modeļi?

    • Par
      47
    • Pret
      21


Recommended Posts

Piekrītu visam ko teica iepriekšējie!Mums ne vaig pilnu serveri ar E36 kuri nēsājas utt ,bet gan vaig ari kaut ko nebijušu vairāk Mercedes,Volvo kuri nav redzēti serveros kaut ko no vecajām markām Ņivu,Žiguli,Moskviču kaut ko tādu es domāju ari vai,Bet pats galvenais nejau pilnu serveri ar Audi un Bmw!(Vaig uztaisīt vietu kur cilvēki visi var mest bildes no auto , es nez mby jau ir vienkrārši nēsu redzējis!PAR!

Link to comment
Share on other sites

2 minūtes atpakaļ, MadYoga said:

Domāju ka vajadzētu , taču vajadzētu salikt ko nebijuši nevis 100bmw modeļus un 50 audi modeļus , atbalstītu kādus Volvo , Volkswagen , Opel , Mercedes , Škoda , ko tādu kas nav bījis vēl , jo tie audi , bmw šķiet jau noiets etaps .

Piekrītu!

Link to comment
Share on other sites

Piekritu ,Bet var uztaisit ta ,Kad paši mēs visi varam rakstit uz auto moda pieprasijumu ,Piemeram esmu in game nopircis flash ,-Mta serverim automasinas models ir honda, Un man gribas tadu modu redzēt ,Tatad -Es ieeju foruma pie pieprasījumiem rakstu Uz “Auto moda pieprasijumu” nejau visām tačkām ,Bet tikai tadu ,Kuru velos redzet ,Tatad ,Es rakstot pieprasijumu ,Samekleju “Modu” bez tuningiem ,Vienkāršu stoku ,Protams ,Citi var ari komentēt ar savam idejam ,Un palidzt modus sameklet prieksh tās tačkas.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Rekur jūs varat atrast normālus low poly modus. 

https://lowpolymodsgtasa.blogspot.com/?m=1

Bet behas un audi nav nepieciešami. Jo ASV autoparks tas nav un tie auto neiederas ASV atmosfēra. Ja rpojam ASV. 

Ford ir tie auto , kuriem jābūt. 

Dodge u.t.t. 

Bet pieturos pie tā ka modi nav nepieciešami. Katrs lai modo ka vēlas.

 

Edited by Mauzers
Link to comment
Share on other sites

Piekrītu bunnijam bet vjaag tāpat kādu bmw vai audi vai mercedes jo paskatoties ASV tāpat ir daudz audī ja ir tad jaunie un bmw arī mercedesu pat vairāk bet būtu labi ja varētu uztaisiit tā kad mahas nevar tik labi uztunēt ieliktu tikai kautkādus motorus,bremzes,riepas neko tā baigi vairāk gan nē lai nav CS ātrumi

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

VĒLIES UZZINĀT PAR MUMS VAIRĀK?

×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search