Jump to content
Create New...

[Coupar] Uzrauga amatā.


Coupar
 Share

Recommended Posts

BbEHNPI.png?1

 


 

Spēles Uzraugs

 

 

 

Jūsu īstais vārds :

  • Aleksis

Vecums : (pilni gadi)

  • 18
     

Links uz jūsu "Sasveicināšanās" tēmu :

  • N/A ( šoreiz deva atlauju izlaist)

Lietotājvārds :

  • Coupar

Bilde ar jūsu galvenā personāž /stats (lūgums apgriezt bildi) - 

  • Pa cik servers nav veel atvēries, nespēju to uzrādīt

***

Motivācijas Vēstule

           Šeit..

Kas mani pavedināja , rakstīt šo pieteikumu? -

Pavedināja mani rakstīt šo tēmu viens nozīmīgs iemesls, šī servera pastāvēšana jau ilgus gadus , vienmēr bija prieks šeit atrasties , serverī vienmēr bijusi apzinoša administrācija , sakarīgi lielāko daļ spēlētāji , pats servera ieskats man vienmēr ir paticis , pirmās dienas uzsākot spēlēt šinī komunā , nav aizmirstamas , tik daudz foršu atmiņu.

Protams kā katrs otrais cilvēks , spelējot MTA , esmu bijis gan spēles uzraugs un administrātors , man tas nav nekas sveš.

Spēšu izprast visus savus pienākumus , personīgi pašam vairak patīk apmācīt jaunpienācējus , tas ir tāds process , kurā jūtos - drošs un efektīvs , izskaidrot kas ir lomuspēle un ko tā nozīmē šinī spēlē , izskaidrot terminus un noteikumus , iemācīt pareizi pielietot servera komandas , tas ir tas ar ko es uzsāktu apmācību , kā arī pareizu un cieņ izturīgu komunikāciju jeb kādā situācijā.

Lielu prieku man sagādātu , darīt ko labu šinī komūnā , spēju sevi kontrolēt un izturēties pret visiem ar slengu - "noteikumi visiem vienādi". Jo jas nebūtu tādi "noteikumi" darītos haoss.

Esmu principiāls cilvēks , un patīk visu darīt pec noteiktajiem principiem , patīk kārtība. 

 

(Vairāk patīk pierādīt sevi amatā !)

 

 

 

 

 

 

 


 

***

Edited by Coupar
Link to comment
Share on other sites

  • sneaky locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

VĒLIES UZZINĀT PAR MUMS VAIRĀK?

×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search