Jump to content
Create New...

GM Pieteikums - WaReZ


VoreX
 Share

WaReZ  

14 members have voted

  1. 1. Poll

    • Vienozīmīgi PAR!
      2
    • Dot iespēju sevi pierādīt..
      3
    • Nepārliecinoši.
      3
    • Esmu "pret" šo kandidātu.
      6

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

  • Vãrds Uzvārds
    Kristers Kirilovs
  • Sasveicināšanās
  • Lietotājvārds
    Mike Williams
  • Personāza /stats
  • Iepriekšējā pieredze
    Par cik paša roleplay pieredze ir aptuveni 3-4 gadus,taču tajā lielajā laikā es esmu apguvis ļoti daudz,to ko citi piemēram nav apguvuši.Proti RolePlay esmu atveidojis vairākos blakus projektos,piemēram Playha** kic* rage** exs; multi***.Proti arī preteji man ir ļoti lielas GM zināšanas,jo taču esmu bijis dažos projektos pabijis gm.Lielāko ties par mani ir nākušas labas atsauksmes blakus projektos,jo taču es esmu izpalīdzīgs,komunicējoš,draudzīgs.Vienmēr ir prieks iesaistīties palīdzībā,vienmēr esmu spējīgs uzņemties atbildību,cenšos pēc iespējas vairāk sniegt palīdzibu.
  • Motivācijas Vēstule

    Protams,ka par gm piesakos tikai tāpēc,lai spētu sniegt nepieciešamo palīdzību spēlētajiem.Vienmēr ir būts jautri sastapties visādās riska situacijās,kad jāpalīdz spēletājiem.Esmu spējīgs arī uz sevi uzņemties atbildību tādu,lai spētu apmācīt jaunpienācejus un iemācītu,kas ir roleplay.Kā arī būtu jauki,ja tiešam es tiktu pieņemts sastāvā,jo tiešam cik ir zināms,ka šis serveris ir ļoti plašs,kā arī tā tauta turas,kā arī zinu,ka tiek meklēti jaunie biedri sastāvā,protams ar zināšama,manuprāt es jūtu to,kad es tiešām būtu spējīgs darīt to,kas jādara GM.Pats galvenais arī ir tas,ka es pats esmu aktīvs katru dienu,proti varbūt kādas 3 stundas,jeb 2,taču tas arī ir pietiekami daudz.Varu arī sēdēt duty un pieņemt reportus un sniegt palīdzību spēletajiem.

  • Vai apstiprini visu iepriekš minēto kā patiesu?
Link to comment
Share on other sites

11 minūtes atpakaļ, WaReZ said:

Iepriekšējā pieredze

Par cik paša roleplay pieredze ir aptuveni 3-4 gadus,taču tajā lielajā laikā es esmu apguvis ļoti daudz,to ko citi piemēram nav apguvuši.Proti RolePlay esmu atveidojis vairākos blakus projektos,piemēram Playha** kic* rage** exs; multi***.Proti arī preteji man ir ļoti lielas GM zināšanas,jo taču esmu bijis dažos projektos pabijis gm.Lielāko ties par mani ir nākušas labas atsauksmes blakus projektos,jo taču es esmu izpalīdzīgs,komunicējoš,draudzīgs.Vienmēr ir prieks iesaistīties palīdzībā,vienmēr esmu spējīgs uzņemties atbildību,cenšos pēc iespējas vairāk sniegt palīdzibu.

Šis viss ir vienkārši sarakstīts nesaproti.

Kategoriski masīvs pret.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

VĒLIES UZZINĀT PAR MUMS VAIRĀK?

×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search