Jump to content
Create New...

[LSPD] Brian Anderson [DI+]


Aydenek
 Share

Recommended Posts

 

 

111.png.b75c3f6a92391da20a413cb468bfd100.png

 

Personālā informācija

Pilns vārds -Brian Anderson
Dzimums -Vīrietis
Dzimšanas datums -1983. 1.janvāris
Dzimšanas vieta -Los Santos
Vai jūs esat San Andreas iedzīvotājs? -Jā.
Deklarētā dzīvesvieta (Lūgums iekļaut pilsētu un štatu, piemēram, 1132 Sun St, Los Santos, San Andreas) -San Andreas,Bulvāris Dzīvoklis 9.
Kontaktinformācija (Lūgums iekļaut jūsu e-pasta adresi un tālruņa numuru) [email protected]((PM)) Tel:579951

Attiecīgā pieredze

Kādas ir jūsu stiprās īpašības, kuras jūs varētu piedāvāt Los Santos Policijas Departamentam? (Minimums 100
vārdi) -Esmu draudzīgs,izpalīdzīgs labi sarunājos ar cilvēkiem.Māku nomierināt cilvēkus gandrīz jebukūrā situācijā.Labi protu šaut un braukt.No bērna kājas mācījos visu par un ap mašīnām.Izprotu mašīnas kā neviens cits.Pēc acumēra varu notiekt vai auto kas tiek apstādināts vai tiek ķerts ir pietiekami liela problēma lai izauktu papildspēkus.Esmu fiziski stiprs,regulāri apmeklēju sprotazāli un veicu rīta rosmes skrienot pa pilsētu.Ļoti patīk mūzika,tas palīdz mani nomierināt dažādās grūtās situācijās.Dzimis esmu šiet pat Los Santos'ā pārzinu visu pilsētu un tās nostūrus un mazākos sīkumus kas varētu palīdzēt policista darbā.Ļoti ceru,ka pieņemsiet mani tas ļoti palīdzēs pilsētai un tās reputācijai.
Kādas ir jūsu vājās īpašības, ar kurām mēs varētu sadzīvot? (Minimums 100 vārdi) -Pīpeju cigaretes,bet tas neitekmē manu domāšanu un palīdzēšanu citiem.Ilgi guļu,bet viegli piecelt.Būtībā viss ar manīm ir labi.
Kādas licences/apliecības jūs esat ieguvis? -B kategorijas tiesības.
Vai jūs esat ieguvis kādus sertifikātus? - San Fiero maratonā dabūju pirmo vietu.
Iepriekšējā darba pieredze (Lūgums iekļaut darba vietu, amatu, darba devēju un tā kontaktinformāciju) - galvenais autousa šoferis,unity,dome.

Out-Of-Character informācija

Ģeogrāfiskā atrašanās vieta -Latvija,Kurzeme,Saldus.
Laika zona -((+2))
Vai jums ir strādājošs mikrofons? (Jā/Nē) -Jā.
In-Game UCP vārds -Aydenek
Vai jūs kādreiz esat strādājis kādā no Valdības organizācijām paramount komūnā? (Ja jā, tad miniet tās
pamešanas iemeslu) -Nē,bet citur gan.
Vai uz doto brīdi jūs atveidojat lomuspēli kādā no legālajām organizācijām? (Lūgums precizēt) -Nē.
Vai uz doto brīdi jūs atveidojat lomuspēli kādā no nelegālajām organizācijām? (Lūgums precizēt) -Nē.
Personāža statistika (Ekrānšāviņš /F12/ ar /stats) -
https://imgur.com/a/dfWe0SK
Administratīvā vēsture (Ekrānšāviņš /F12/ ar /history) -https://imgur.com/a/zjMljRR
Papildus piezīmes (Ja nepieciešams, lūgums norādīt papildus informāciju, kas spētu pareizāk novērtēt jūsu
aplikāciju) -Lai mans sī-vī nepieviļ jūs.Esmu vajadzīgs šai pilsētai.

Iesūtīšanas datums -25/10/2019.


 

 
Link to comment
Share on other sites

111.png.b75c3f6a92391da20a413cb468bfd100.png

LOS SANTOS POLICIJAS DEPARTAMENTS

"REKRUTĒSANAS UN APMĀCĪBAS DIVĪZIJA"

Sveicināts cienītāis C.Anderson kungs, cītīgi izskatot jūsu pieteikumu tika izlemts pieņemt jūsu pieteikumu.

Tiekat uzaicināts uz nākamo kārtu - intervija.

Ar jums sazināsies tuvākajā laikā.

 

Ar cieņu:

Los Santos Policijas Departamenta, Policijas Priekšnieks D.Gallagher.

Link to comment
Share on other sites

111.png.b75c3f6a92391da20a413cb468bfd100.png

LOS SANTOS POLICIJAS DEPARTAMENTS

"REKRUTĒSANAS UN APMĀCĪBAS DIVĪZIJA"

Departamenta Intervija veiksmīgi nokārtota, pārcelt uz Policijas Akadēmija.

Ar cieņu:

Los Santos Policijas Departamenta, Policijas Priekšnieks D.Gallagher

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

VĒLIES UZZINĀT PAR MUMS VAIRĀK?

×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search