Jump to content
Create New...

Hello no Trewqy


trewqy
 Share

Recommended Posts

Sveicināti kluba biedri! Laiks iepazīties ar mani.

Tātad par mani. Īstajā vārdā Ričards, esmu pāris dienu attālumā no savas 17. gadu jubilejas. Nāku no Madonas novada puses, tāpat kā @Kaapurinsh, precīzāk no Degumniekiem. Mācos Ogres Tehnikumā par meža speciālistu. Neteikšu, ka ļoti aizrauj šī profesija ko esmu izvēlējies, bet nu kā , lai arī tur būtu, jāpabeidz vien šis teķis būs. Esmu savā ziņā sportisks džeks, ir liels ķēriens uz futbolu. Spēlēju fucīti jau no 7 gadu vecuma. Pašlaik spēlēju ziemeļaustrumu reģiona trešājā līgā, klubā - FK Lubāna. Šad un tad ar vietējiem nolasamies un uzspēlējam volejbolu, ziemā hokeju. Lai arī mūsu pagasts nav no tajiem lielākajiem, bet ir ļoti attīstīts sporta jomā. Tapēc ir iespējas gandrīz uz visu (hokeju, fubolu, basketbolu, volejbolu). Un citā ziņā esmu KrEiZī džeks. Kā jau lielākai daļai jauniešu, arī man, patīk iespaidīgi atpūsties. Weekendos ar džekiem atpūšamies pie kādas grādīgas pudeles vai aiz neko darīt riņķojot pa tuvākiem miestiem, taisot savas huiņas. Sevi raksturotu kā saprotošu , pretim nākošu un labsirdīgu cilvēku. Neeju ne pie viena ar naidu. Ar kādu attieksmi nāk pie manis , ar tādu attieksmi eju pretim 😉 Roleplay jomā ir liela gadu pieredze. Ir jāsaka liels paldies @Kaapurinsh, ka deva man šo iespēju, iepazīt kas tad īsti ir Roleplay.  Īsumā tas arī viss, tie kas gribēs, tie paspēs sapazīties vēl tuvāk.

Visiem novēlu jatru atpūtu erpojot, uz drīzu tikšanos! 

 

trewqy

drive-fast.gif.1494f89478b0a90c69dd508a295b6aa0.gif

Link to comment
Share on other sites

Sveiks @trewqy, sveicam ar pievienošanos klubā. No šī topic sākot Tu esi officiāls kluba biedrs un mums ir paties prieks tevi uzņemt kā savējo. 😎

Sasveicināšanās pritti čīzī un tā tam ir jabūt. Klubā nav jaisprigts uz diplomatimu visiem. To varbut sagaidam no administracijas pret lietotājiem , bet mes visi esam dzive vai sava rp tīrākie freestylotāji, mākslinieki so ari es katru reizi izpaużos savādāk.

Futbols starpcitu mans mīļākais hobijs un pats savlaik arī speleju imantas futbola kluba. Keep it up w this shit. 

Tiekamies klubā večuk 🤟🤪

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

VĒLIES UZZINĀT PAR MUMS VAIRĀK?

×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search