Jump to content
Create New...

[helludoin] Uzrauga amatā.


helludoin
 Share

Recommended Posts

BbEHNPI.png?1

 


 

Spēles Uzraugs

 

 

 

Jūsu īstais vārds :

  • Armands
     

Vecums : (pilni gadi)

  • 19
     

Links uz jūsu "Sasveicināšanās" tēmu :

Lietotājvārds :

  • xxxmatematika

Bilde ar jūsu galvenā personāž /stats (lūgums apgriezt bildi)

***

Motivācijas Vēstule

           Nu, mana motivācija kļūt par servera uzraugu ir diez gan liela, ir liela interese, jo...

1. Man patīk šī servera administrācijas biedri, saprotoši, atbalsta jebkurā situācijā, uzklausa;

2. Spēlētāji netroļļo, jo mums ir jau daļa potencionālo spēlētāju, kas labprāt atveido RolePlay;

3. Man patīk palīdzēt citiem, iemācīt, saprast, nepieļaut kļūdas.

Labprāt iesaistīšos servera attīstībā, palīdzēšu tik daudz, cik mācēšu un sapratīšu. Labprāt arī apmācīšu jauniņos, kuriem ir vēlme izprast RolePlay.

Ar administrācijas biedriem sapratīšos, jo ar katru vismaz pāris teikumus jau esmu pārmijis un domstarpībām nevajadzētu būt.

Aktīvs būšu pēc skolas/darba, pārsvarā vakaros, un brīvdienās pa dienu/vakaros. Uzrauga noteikumus un pienākumus jau zinu, mani apmācīt nebūtu īsti vajadzība.

Vēl vēlētos nedaudz pabakstīt spēlētājus iesaistīties iekš RolePlay, frakcijām, nevis pelnīt naudu tikai ar autobusu vai rs haulu. Tas ir 100% interesantāk, un viņiem pat to nezinot, tā var nopelnīt vairāk.

Nerādīšu spēlētājiem sliktus piemērus no savas puses, to es mācos no kļūdām un zinu, ka spēlētājiem ātri pielīp izdarīt kādu pārkāpumu redzot to no administrācijas puses iepriekš.

Tālāk vairs neiedziļināšos garos tekstos, vēlos sevi pierādīt darbos!

Paldies par sapratni, izdevušos vakaru!

 

 

 

 

 


 

***

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

VĒLIES UZZINĀT PAR MUMS VAIRĀK?

×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search