Jump to content
Create New...

[AlmostOG] Uzrauga amatā.


AlmostOG
 Share

Recommended Posts

BbEHNPI.png?1

 


 

Spēles Uzraugs

 

 

 

Jūsu īstais vārds :

  • Emanuēls
     

Vecums : (pilni gadi)

  • 16
     

Links uz jūsu "Sasveicināšanās" tēmu :

Lietotājvārds :

  • AlmostOG

Bilde ar jūsu galvenā personāž /stats (lūgums apgriezt bildi)

  •  

***

Motivācijas Vēstule

           Šeit..

 

Labdien velos pietiekties par gm jo patīk palīdzēt servera spēlētājiem un protams serverim pieredzet par gm ad vai vecāko adminstrātoru ir un vissas komandas kuras jazin par gm ir zināmas un varēsu atri un bez problēmām atbildēt uz report vai palīdzēt citiem staff memberiem.

Brīvo laiku pavadu iekš MTA Roleplay un ārā ar comiem velos lai zināt to kad esmu uzticams un izpalīdzīgs cilvēks ar kuru var labi pavadīt laiku nēsmu labs rakstot domrakstus tādēl diemžel nav man ideju ko pierakstīt bet ja jums ir kādi jautājmi droši rakstiet vainu forumā vai privāti discord atbildēšu un gaidīsu jauku dienu vissiem novēlu visiem to labāko:D.

 

 

 


 

***

mta-screen_2021-10-23_19-16-20.png

Link to comment
Share on other sites

Es kā spēles uzraugs varu tev dot zaļo gaismu!

Bet ņemsim pāris mīnusus..

1) Pietiekošas stundas.

2) Motivācijas vēstulē nesaredzu to motivāciju. *papildini, iemundrini spēlētājus, lai tieši tevi ieceļ par spēles uzraugu*

3) Kā jau teicu pirmajā punktā, nav projektā pietiekoši stundas. *viss labākais ir dabūt 10h.*

4) Lasot motivācijas vēstule, neko neuzzināju, kāpēc tu tieši vēlies kļūt par spēles uzraugu, kāda ir tava iepriekšējā pieredze, un tā tālāk.

5) + jūs nēesat pierādījis sevi projektā, aktivitātes ziņā, erpošanas ziņā.

6) Tāpēc diemžēl no manis būs PRET - Tu jautāsi kāpēc? Punktus es norādīju, pacenties! 

7) Bet vēlu tev veiksmi komunā, un pierādīt sevi, un tiekties pēc statusa, tiecies pēc punktiem, un es domāju, kad sasniegsi to ko vēlies!

Ar cieņu Spēles Uzraugs Foor! Vēlu jauku dienu jums! 🙂

Link to comment
Share on other sites

Sveiks! Negatīvs, kā kovid tests. Lasot tavu motivācijas vēstuli neizpratu kurā momentā Jūs vēlaties kļūt par game master jeb spēles uzraugu. Neesi norādijis ne savu pieredzi iekš roleplay. Vel viens no ļoti svarīgiem faktoriem ir tas ,ka Jūs jaunaiscilvēk serverī esat nospēlejis tikai nieka 2 stundas. 

Jūs pieminējāt vārdu komandas, game master nav jāzina komandas. Game master jeb spēles uzraugam ir jāprot motivēt, mācīt un uzraudzīt roleplay. Jūsu motivācijas vēstulē es nesaskatiju to motivāciju kura bij nepieciešama, tāpēc es saku nē. Neņem ļaunā,pierādi savas roleplay zināšas iekš spēles un tad mēģini velreiz. 

 

Ar cieņ. Tuncis

 

Link to comment
Share on other sites

Pagaidīšu līdz nākamai sapulcei, līdz sniegšu atbildi. Kopš iesniedzi topiku esi nozudis kautkur, neredzu tevi vairs serverī, pa šo nedēļu parādi sevi no labās puses un aktivās. Jo šis grinds nebeidzas tikko tu dabū GM statusu, tad tieši tas sākas, varu teikt, ka ar šādu aktivitāti, ja arī tu dabūtu to statusu šobrīd, tikpat ātri pazaudētu, tādēļ iesaku pacensties un manas domas var mainīties šīs nedēļas laikā.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

VĒLIES UZZINĀT PAR MUMS VAIRĀK?

×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search