Jump to content
Create New...

[Foor] Uzrauga amatā.


Foor
 Share

Recommended Posts

BbEHNPI.png?1

 


 

Spēles Uzraugs

 

 

 

Jūsu īstais vārds :

  • Jānis
     

Vecums : (pilni gadi)

  • 17
     

Links uz jūsu "Sasveicināšanās" tēmu :

Lietotājvārds :

  • Foor

Bilde ar jūsu galvenā personāž /stats (lūgums apgriezt bildi)

***

Motivācijas Vēstule

           

           Labdien, Lomuspēles biedri, adminstrācija, un visi pārējie cilvēki!

Esmu Foor, jeb Swetafoor, daudz pazīstams, dažādos komūnos, kur esmu piepalīdzējis, un savādāk.

Bet ķersimies atpakaļ pie tēmas, tiešam liels prieks kad ir atvērusies jaunā sezona, un es tā padomāju, kāpēc gan nepamēģināt iestāties Lomuspēles 2021, adminstrācijas sastāva, palīdzēt adminstrācijai, atvieglot darbu ar nepieredzējušiem spēlētājiem, jauniņajiem, un palīdzēt /reportu ziņā.

Vēlos tik jūsu komandā lai palīdzētu, un uzturētu atmosfēru iekš komandas, un iekš paša projekta! Atveidot kvalitatīvu roleplayu, un kā spēles uzraugs to rādīt citiem, lai piemēru ņem no kāda adminstrācijas locekļa.

Parādījās velme palīdzēt citiem, adekvātu attieksmi spēlētājiem, un pārējiem kas atrodas iekš komūna.

Laiks man ir ļoti brīvs, būšu aktīvs ļoti bieži, spēšu darīt savu darbu, kā arī būšu atbildīgs par savu izdarīto.

Spēju apmācīt kādu noteiktu personu, kā arī pašu roleplayu, kur nu bez tā, esmu ar adekvātu attieksmi, ja ar tādu ir pret manīm.

Esmu izpalīdzīgs, varu sniegt kādu padomu kādai personai, kā arī ieteikt kaut ko, ja tas ir nepieciešams. 

Būšu spējīgs saprasties ar adminstrācijas locekļa biedriem, dažreiz sanāk kad esmu nedaudz neadekvāts, bet tas nerada iespaidu uz spēlētājiem, un neizgāžu to visu uz adminstrācijas biedriem, un spēlētājiem!

Esot spēles uzraugam, spēšu komunicēt ar spēlētājiem, spēšu sniegt palīdzību, apmācīt, norādīt, izstāstīt sīki un smalki, rādīt piemēru, un darīt savu darbu, tik labi, cik vien spēšu!

Ar cieņu Foor!

izdevušos vakaru visiem Lomuspēles biedriem! ❤️ 😛 

 

 

 

 

 


 

***

Link to comment
Share on other sites

Pirms tiek pienemts jebkāds lēmums saistībā ar tavu kandidatūru uzrauga amatā..

Mans personīgais ieteikums @Foor ir izveidot sasveicināšanos par cik šo nosacijumu gribot negribot izpilda visi 😎

 

Kas attiecas par pašu pieteikumu tad loti sasteigti un neparliecinoši , ka tieši tik sasteigta būs tava administrēšana un pats "In Character" piemērs ar ko rādītu piemēru.

Es nesaku, ka esmu pret jo kā kandidāts nebūt neesi slikts tpc es šoreiz palikšu neitrāls. Lai izsakās kolektīvs un lēmumu pienem servera vadītājs @9Boz

Tiekamies kluba apkārtnē ✌

Link to comment
Share on other sites

Pieteikuma gala atbildi izteikšu nedēļas beigās, gribu redzēt cik daudz būsi spējīgs iesaistīties servera ikdienā, kā arī ar jau esošajiem biedriem, gribu lai vel cilvēki izsaka domas, it īpaši tie kuri ir saskārušies ar tevi jau. Kā jau minēja doga kungs, uztaisi sasveicināšanos, lai visi punkti ir aizpildīti, neaizpildītas prasības neko labu nenes.

Link to comment
Share on other sites

No manis anti, pieteikums ļoti švaks priekš 17 gadiem, neesi pacenties vispār.
Interesanti tas, ka @helludoin, kas tev ir iedevis rekomendāciju ir vienāds IP ar tavējo, arī e-pasti vienādi, tikai daži cipari mainās. 
Nezinu ko īsti tev tā viena rekomendācija, ko sev iedevi no otra profila mainīja, bet nu pašlaik tik mainīja to, ka rec vietā tev iedevu anti.

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Mangalis said:

No manis anti, pieteikums ļoti švaks priekš 17 gadiem, neesi pacenties vispār.
Interesanti tas, ka @helludoin, kas tev ir iedevis rekomendāciju ir vienāds IP ar tavējo, arī e-pasti vienādi, tikai daži cipari mainās. 
Nezinu ko īsti tev tā viena rekomendācija, ko sev iedevi no otra profila mainīja, bet nu pašlaik tik mainīja to, ka rec vietā tev iedevu anti.

Sveiks Mangali! Esmu izveidojis citu topiku, un diemžēl, tas IP ko tu skatījies, no tā otra profila, nav mans profils, cilvēkiem pastāv arī brāļi, pareizi? Un abi esam pie viena interneta! 🙂 

Kā arī piebildīšu to, kad nav norādīts vārdu skaits, cik vajag lai būtu tā ''motivācijas vēstule'' Esmu izveidojsi citu topiku, kur visu esmu izdarījis pareizi, kā man to lika izdarīt! 🙂

Ar cieņu Foor! 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

VĒLIES UZZINĀT PAR MUMS VAIRĀK?

×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search