Jump to content
Create New...

Hello from real Kaapurinsh .


Kaapurinsh
 Share

Recommended Posts

Sveiciens dārgie kluba Biedri .

Īsumā par mani .

Mani vārdā variet uzrunāt uz Elvijs , esmu 23 gadu vecs jaunieties .

Nāku no Madonas Novada , ņēmos un darijos viskautko pa turieni , tagad pārsvarā savu laiku pavadu ārzemēs , es domāju kā daudzi šī kluba biedri .

Ar ko tieši es nodarbojos ?

Es kā slavenais latvietis , strādāju mūsu sauktajā "stroikā" , kāpēc tieši tur ? Viegls izskaidrojums , vienmēr vajag pamēģīnāt ko jaunu , kādu laiku uzturējos anglijā , tur strādāju un dariju viskautko un pavisam dažādus darbus , tagad dzīvojos par Zviedriju , varbūt nav tā laimes zeme , bet neko jau nevar zināt .

Brīvais laiks ?

Brīvajā laikā protams , pavadu laiku ar mīļoto , un ik pa reizei ielienu kādā mēnešniekā un cenšos atrast kādu nodarbi sev , bet tā arī lādzīgi man nekas nav sanācis , kāpēc atnācu un cenšos kautko šeit sākt pierādīt , jo redz šeit jums kluba biedri ir cita atfosmēra , man šeit patīk , un patiks arī ieguldīt šeit savus spēkus .

Vispārīgi iekš roleplay esmu kādus 6 gadus apmēram , protams ar pauzītēm , jo vienmēr lielie mēnešnieki nobrūk un ieguldītais spēks pret spēlētājiem un visiem parējiem tiek paņems un nomests zemē .

Kāpēc es jūs vispār vēlos iepazīstināt ar sevi , jo no šī brīža arī es būsu sastāvā ar super jauku komandu , centīšos darīt visu kas manos spēkos , lai jūs un pārējos iepriecinātu .

Dienas tekstam pateikšu jums  , esam draudzīgi mīļie , nestrīdamies un spējas risināt problēmas runājos un darot , esiet smaidīgi un laipni , jauku jums dienu .

Īsi un konkrēti , esmu kautrīgs 😶

Visu cieņu novēl Kaapurinsh !

Link to comment
Share on other sites

Sveicam Tevi @Kaapurinsh ar pievienošanos klubā un administrācijas sastāvā 💪🏼💯

Cik man bijusi tā iespēja iepazīt tevi tad esmu patīkami pārsteigts par to cik ātri seko lietam un uzdevumiem līdzi. Aktīvi piedalies sapulcēs kas parāda ka esi cilvēks uz kuru var paļauties. 🤘🏼

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

VĒLIES UZZINĀT PAR MUMS VAIRĀK?

×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search