Jump to content
Create New...

[Burbule] Uzrauga amatā.


Burbule
 Share

Recommended Posts

BbEHNPI.png?1

 


 

Spēles Uzraugs

 

 

 

Jūsu īstais vārds :

  • Samanta

Vecums : (pilni gadi)

  • 16
     

Links uz jūsu "Sasveicināšanās" tēmu :

Lietotājvārds :

  • [Burbule]

Bilde ar jūsu galvenā personāž /stats (lūgums apgriezt bildi)

  • Serveris vel nav atvēries, tāpēc rakstu jo vēlos būt iekš Lomuspēles komandas

***

Motivācijas Vēstule

           Mana motivācija ir spēt cilvēkiem iemācīt kā pareizi būt iekš Roleplay kā tāda, iemācīt dažāda veida terminus , lai cilvēks saprastu un būtu interese kaut ko darīt tālāk. Esmu redzējusi kā paši spēlētāji ir atgrūduši spēlētājus tikai tāpēc ka nezin kas ir tāds RP vai termiņi. Bet protams ir cilvēki kuri arī paši kā spēlētāji palīdz otram cilvēkam izskaidrot, lai saprastu kas ir tāds vispārējs RP. Mans pienākums kā uzraugam ir iemācīt cilvēkiem visu pareizi darīt un aizrādīt arī par kļūdām lai spēlētājs saprastu kā pareizāk ir jādara un jārīkojās. Spēšu mudināt cilvēkus uz RP'ošanu, pati kopā ar cilvēkiem RP'ošu un lai parādītu kā pareizāk tas ir jādara. Pats galvenais ir iemācīt cilvēkiem lai tie pēc iespējas mazāk izmantotu OOC čatu un lai tie vairāk pievērstos iekš IC. Esmu pati ļoti daudz redzējusi kā cilvēki izmanto vairāk OOC čatu bet mazāk IC čatu, bet tas sabojā cilvēkiem velmi pievērsties IC un arī spēju uz RP atveidošanu. 

Lielākā kļuda ko esmu redzējusi gan no administrācijas, gan no uzraugiem, ka tie nespēj komunicēt ar spēlētājiem. Ja kāds staff biedrs nespēj komunicēt ar spēlētājiem vai nepaskaidro sīkāk par spēlētāja jautājumu vai rīcību, tad zūd vēlme atkal kaut ko darīt. Manuprāt es spēju ļoti labi komunicēt ar spēlētājiem gan ar staff biedriem, es dodu vairākas idejas kā ko darīt, lai būtu interesantāk darīt visu kopā visiem. Jā atdzīstu ka dažreiz sanāk aizsvilties , bet tas nemaina manu rīcību pret spēlētājiem. 

Es domāju ka iekš Lomuspēles es diezgan bieži aktīva, jo sanāk ļoti daudz pavadīt laiku pie Datora, kā arī MTA, spēšu atsaukties uz spēlētāju prasībām un uz staff prasībām, ar to nebūtu problēmas. Esmu pretīm nākoša, un ja man palūdz izdarīt kaut ko, tad es arī to izdarīšu. Kā arī ceru saprasties ar komandas biedriem !

Ceru ka šajā Lomuspēles sezonā viss būs savādāk, lai būtu motivācija spēlēt un interese, centīšos ar visiem saviem spēkiem izdarīt savus pienākumus, kas man būs jādara, mudināt spēlētājus uz kvalitatīvu RP nevis uz Troll. Pati noteikti ka RP'ošu lai arī tālāk attīstītu savas zināšanas. Iepazīt cilvēkus ar Lomuspēles vidi kā tādu un labu attieksmi no manas puses !

Ar cieņu Burbule!

 

 

 

 

 


 

***

Link to comment
Share on other sites

Man bijusi tāda iespēja novērot tavu nopietnību pret administrācijas darbiem, pret komandu un vienlīdzību tajā. Dažādās apmācībās un sapulcēs tava klātbūtne vienmēr ir manāma. Kamēr puse administracijas biedru izvēlas tikai klausīties , bet Tev ir katru reizi bija savi argumenti ko teikt netikai augstāk stāvošiem , bet arī komandas biedriem. Tās ir iezīmes uz līdera dotībām.

Pamanīju, ka Tava interese vienalga kā spēlētājam vai uzraugam ir tieši LSGD un tevi saista tieši medicīnas aspekti un attēlot tos. Ar šo organizāciju un tās aktivitāti vienmēr ir bijušas problēmas , lai gan tā skaitās no ieteicami pirmajām organizācijām kur spēlētājam doties. 
 

Daudzsološi tomēr ir vieta izaugsmei un dažas zināšanas nāk ar laiku. Cik saprotu laiks Tev brīvais ir gan sava tēla IC attīstīšanai gan spēlētāju atbalstīšanā. 😎

Paldies par pieteikumu 💯🎭

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

VĒLIES UZZINĀT PAR MUMS VAIRĀK?

×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search