Jump to content
Create New...

Sveiciens no Burbules :)


Burbule
 Share

Recommended Posts

ĪSUMĀ PAR MANI...

Sveiki mani sauc Samanta, esmu 16 gadus jauna meitene, dzīvoju es Ropažos mazā pilsētiņā pie Rīgas. Brīvajā laikā es nodarbojos ar Volejbolu, bet līdz ar to ka stāvoklis šobrīd ir tāds kāds ir , es netieku uz treniņiem tāpēc sanāk būt biežāk pie Datora un pavadīt laiku iekš MTA. Kādreiz nodarbojos ar Kamaniņsportu trīs gadus , kas man ļoti patika un vēl šobrīd patīk, bet pusgadu atpakaļ dabuju nopietnu galvas traumu, kas mani apstādināja iet tālāk sporta veidā. Toties man patīk skatīties kā brālis arī tur trenējās jau daudzus gadus, un viņš toties sasniedz panākumus Sportā. Tāpēc nācās iet uz Volejbolu, kas man arī iet ļoti pie sirds un nav tik bīstams sporta veids. Dzīvē esmu gājusi ļoti daudz kam cauri un tas ir izmainījis manu raksturu, skatoties atpakaļ redzu, ka neesmu tāda kā biju. Lielākais mīnuss ir tāds ka nespēju uzticēties cilvēkiem, jo saprotu ka varu uzticēties pati sev. Dažreiz esmu slinka, bet vienmēr to cenšos pārvarēt lai arī kāda būtu situācija. Labākās īpašibas man ir dažādas, to nevar pamanīt manī, ja mani neiepazīst cilvēks, pirmais iespaids cilvēkiem ir dažāds, bet iepazīstot cilvēku, tu saproti kāds patiesībā viņš ir. Man ļoti patīk parunāties ar cilvēkiem par dzīvi, ja tie spēj uzklausīt manu viedokli un manas domas. Man ļoti patīk saistība ar Medicīnu, sapņoju izmācīties Ņujorkā universitātē par Medicīnu, un turpināt tur strādāt. Tāpēc man ļoti patīk interesēties par medicīnu gan internetā, filmās, no Mammas jo viņa arī ir mediķis. Tas arī pa lielam viss. 

PAR MANI IEKŠ ROLEPLAY..

Spēlēju MTA roleplay jau daudzus gadus, bet ar lielām pauzēm. Šobrīd ceru atrast sev piemērotu stūrīti kur turpināt Rpot un attīstīties tālāk iekš RP. Uzskatu ka manas zināšanas pagaidām ir Ļoti labas, gan kā spēlētājam gan kā Administrātorei, tikai pateicoties cilvēkiem kuri man ir bijuši blakus, iemācijuši kā ir pareizāk jādara un aizrādijuši par manām kļūdām. MTA sāku spēlēt ar freeroom, kad man bija 12 gadu, jo patika skatīties kā brālis splēlēja MTA. Pēc tam sāku ar Latviešu roleplay serveriem, kur man pamazām iemācija visu. Spēlejot vēlāk attīstijās zināšanas par vispārēju RP un pēc vairāku gadu pauzēm gāju tālāk līdz nonācu tur kur šobrīd esmu. 

MĒRĶI IEKŠ LOMUSPĒLE.CLUB...

Esmu dzirdējusi par Lomuspēli ilgu laiku atpakaļ, toties šobrīd es vēlos tur attīstīties tālāk, un iet atveidot RP. Esmu iepazinusi dažus cilvēkus no šī Komūna un ceru ka turpmāk iepazīšu daudz vairāk, un spēšu saprasties ar visiem. Vēlos atrast sev vēlamu stūrīti kur RP'ot ar cilvēkiem , atveidot interesantus notikumus un spēt iestāties Los Santos Glābšanas Dienestā, jo vienmēr ir paticis RP'ot par mediķi. Ceru ka iekš Lomuspēles būs cilvēku kuriem būs vēlme Rp'ot un iet tālāk savos mērķos!!

.....

Ar cieņu Burbule. 🙂

Edited by Burbule
Link to comment
Share on other sites

Superīga sasveicināšanās @Burbule lasot gan uzzināju vairāk par Tevi , gan pievērsu uzmanību prasmei pastāstīt par sevi , izteikties un vardu sakot ne mirkli nelikas lasot garlaicīgi par cik citreiz ar dažiem topic tā gadās. 🥸

Katrā ziņa sasveicināšanās uz visiem 💯

Sveicam Tevi ar oficiālu pievienošanos klubā un noteikti redzu potenciālu tavai pašizaugsmei klubā kā arī potenciālu palīdzēt kluba attīstībā 😊

 

see you around 🎭

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

VĒLIES UZZINĀT PAR MUMS VAIRĀK?

×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search