Jump to content
Create New...

MrAnderson Uzrauga amatā.


TheGoldenBoy
 Share

Recommended Posts

BbEHNPI.png?1

 


 

Spēles Uzraugs

 

 

 

Jūsu īstais vārds :

  • Miks
     

Vecums : (pilni gadi)

  • 20
     

Links uz jūsu "Sasveicināšanās" tēmu :

Lietotājvārds :

  • MrAnderson, aka TheGoldenBoy

Bilde ar jūsu galvenā personāž /stats 

  • Uz amatu piesakos pirms servera atvēršanas ar vēlmi kļūt par daļu no pamatsastāva.

***

 

Motivācijas Vēstule

 

           Mana lielākā motivācija kļūt par spēles uzraugu pavisam noteikti ir maksimāli mazināt spēlētāju OOC izmantošanu spēles laikā, kas, manuprāt, ir lielākais klupšanas akmens visu mūsu vidū, jo kā jau mēs zinām kur iesākās OOC " čatiņš " tur roleplays bez vārdiem tiek aizmirsts. Kā tad es to taisos panākt ? noteikti ne ar sodu, jo tas tikai varētu atspoguļot manas zemās prasmes šajā amatā. Kautgan tas viss pat patreiz nav tik būtiski, kā mana vēlme izlīdzēt spēlētājiem dažādās sīkumainās un pat ne tik sīkumainās situācijās, kas mums varētu šķist smieklīgas un vienkāršas, taču tajā pašā laikā spēlētājam tā varētu būt viena ļoti nopietna lieta, kas viņam izmaina spēles gaitu visā vakara garumā. Lai vai kā daļa no manas motivācijas ir parādīt jauniešiem - vienaudžiem, kolēģiem, draugiem un pārējiem, ka arī es protu būt daļa no pārējiem, parādīt to ko esmu šajā garajā laika posmā " savācies " lai to tagad izmantotu. Varbūt bieži vien neesmu sevi parādījis no labākās puses, taču kādēļ lai neuzņemtos sev uz pleciem šo sezonu iznest kā savu labāko ? Un kas to lai zina varbūt ka sakrītot pareizajām kārtīm arī tas man varētu izdoties. Bieži vien jau esmu runājis par savu motivāciju un, protams, pastāstīšu vēl nedaudz - Respektīvi varētu jau iet jebkurā no serveriem likt savu laiku iekšā un censties gūt kautkādu gandarījumu, taču apzinoties to lielo nekārtību kas visapkārt valda nolaižas rokas un esot kopā ar savējiem jau pāris gadus esmu guvis savu uzticību klubam līdz ar to nebaidos savu laiku šeit ieguldīt un nebaidīties ka pēc nedēļas jau kautkas no manis veidotā būs pazudis .

           Ejot uz priekšu, domāju būtu lieki minēt savas komunikācijas prasmes, jo cik mani jau ir iepazinuši zina, ka mana leksika ir ļoti skaidri saprotama, reizēm nedaudz aizsvilstos - lai gan nedomāju ka tas būtu nepamatoti, reizēm kādam runāju pa virsu, lai gan cenšos ļaut izteikties arī  citiem . Taču visā kopumā esmu ļoti komunikabls, atvērts sarunām un ļoti mierīgi uztverošs jaunietis, pēdējā laikā esmu sapratis, ka nespēju provocēties uz dažādām izaicinošām personām kas cenšas izvest pacietību līdz pēdējam, tādos brīžos vienkāršāk ir paklusēt vai censties viņam likt saprast ka man tas nešķiet interesanti.

           Šajā sezonā esmu gatavs iesaistīties gan ikdienas pilsētas dzīvē kā spēles uzraugs, taču labprātāk uzņemtos mentorēt jaunos spēlētājus, palīdzēt iepazīt servera vidi, iespējams piesaistīties kādu jaunu likumprojektu izveidē kas varētu novest pie licenšu kontrolēšanas / aprites esamību serverī. Lai gan esmu atvērts PALĪDZĒT arī ar kādu pasākuma mentorēšanu ieinteresētajiem kolēģiem vai spēlētājiem.

        Ņemot vērā, ka esmu iesaistījies darbos kas man ļauj daudz brīvā laika vaļu, tad servera aktivitāte man nebūs liela problēma, jo ar izņēmumiem serverī spēšu pavadīt katru savu dienu un arī vakara pusē kad spēlētāju daudzums būs lielāks, tad spēšu piesaistīties, taču ņemot vērā arī privāto laiku tad reizēm vakaros iespējams esmu ārpus mājām lai atpūstos. Ja jāsaka godīgi, tad sēdēšāna pie datora man nebūs pirmajā vietā, taču nebūs arī tā ka nebūšu vairākas dienas pieejams.

      

 

 

 


 

***

Edited by TheGoldenBoy
Link to comment
Share on other sites

Ļoti priekšzīmīgs, pilnvērtīgs un uzrunājoš pieteikums. Jau labu laiku esam pazīstami un esmu redzējis Tevi gan mentorējam gan aktīvās spēles laikā risinam būtiskus jautājumus starp spēlētājiem. Esmu bijis arī klāt dienās kā pats pieteikumā minēji - zaudē savaldīšanos tomēr man japiebilst , ka kopš pedējā šāda notikuma ir novērojams progress tavā nopietnībā , interesē, aktivitātē iekš kluba.

 

 Noteikti es tāpat kā daudzi citi ir “PAR” tomēr atceries, ka šis pieteikums kalpos mūsu visu atmiņām, lai kādreiz kad sajutīsi pacietības zudumu mēs varam Tevi ielinkot šeit , lai pats vari pārlasīt savu interesi, plānus un iemeslu kāpēc esi daļa Lomuspēle.club radošās komandas!

Tiekamies sapulcēs un apmācībās @TheGoldenBoy

p.s 

Roleplay? Love It ! 🎭

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

VĒLIES UZZINĀT PAR MUMS VAIRĀK?

×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search