Jump to content
Create New...

[Palmijs] Uzrauga amatā.


Palmijs
 Share

Recommended Posts

BbEHNPI.png?1

 


 

Spēles Uzraugs

 

 

 

Jūsu īstais vārds :

  • Dēvids
     

Vecums : (pilni gadi)

  • 16
     

Links uz jūsu "Sasveicināšanās" tēmu :

Lietotājvārds :

  • Palmijs

Bilde ar jūsu galvenā personāž /stats (lūgums apgriezt bildi)

  • ?

***

Motivācijas Vēstule

           

Piesakos par spēles uzraugu lai palīdzētu/pamācītu cilvēkiem vairāk izpaust savas lomuspēles zināšanas vairāk produktīvākā un radošākā veidā. Esmu ļoti runātīgs, protu runāt, un izprast cilvēkus, dažādās situācijās. Plus, mīnus pie datora pavadu no 7-15 stundām skatoties uz to no tādas puses, jā man nav dzīves kur vel personīgā. Esmu radošs cilvēks protu pacensties ja ir velme un turu solijumus. Projektam varu pavadīt aptuveni piecas, vai vairāk stundas serverī, jāskatās uz to cik daudz man ir personīgi ko darīt, tur iespējams savu vabolīti labot, vai jastrādā. Es ja būtu Spēles Uzrauga amatā es censtos kluba cilvēkus mudināt lai viņi izrāda savu radošumu un to kas viņiem patīk, lai nav vienkārši kad puse kluba ir menti un pārējie ir gangsteri, piemēram lai viņi parāda to foršo pusi no tā personāža dzīvi piemēram braukāt apkārt visai pasaulei busiņā, vai treilerī, piemēram var vel atveidot to kad esi motokrosists, mūziķis, rakstnieks, biznessmens, vai vecu omīti un saukt policiju uz bērniem kas ārā bumbu spēle. Es personīgi censtos panākt lai viņi parāda sev, vai citiem to kad lomuspēle nav tur kā jau iepriekš teicu Cops N'Robbers  jo dzīve vari būt jebkas ja ir velme un sapnis, vienkārši sakot vēlos parādit to kad "Jā tu esi foršs!". Jo cilvēkiem ir prieks dzirdēt kad viņiem pasaka viņi izdarija ko ļoti labi, jo atveidojot lomuspēli vari daudz ko jaunu iemācīties piemēram ja centies attēlot drēbnieku, mehāniķi, vai piemēram bērna tēvu/māti. Ja es būtu Spēles Uzraugs, varētu parādīt cilvēkiem kā taisīt skinus iekš servera, vai kluba cilvēkiem pēc pasūtijuma. Pat no tā var izveidot drēbnieka tēlu, kam padodas un patīk drēbes taisīt cilvēkiem.

 

 

 


 

***

Edited by Palmijs
Pārlaboju savu Motivācijas Vēstuli!
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

VĒLIES UZZINĀT PAR MUMS VAIRĀK?

×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search