Jump to content
Create New...

[SA:RP] Pupsiks uzrauga amatā


Macklijs
 Share

Recommended Posts

 

  • UCP Lietotājvārds: Pupsiks 
  • Vecums: 12 bet gadiem  nav nozīmes.
  • Links uz sasveicināšanās topiku: 
  • Personāža /stats (screenshot): image.png.5cb58093ef6807c4964bfa29e84f8d42.pngimage.thumb.png.a335b25262c33f8ba1483437477a442a.png
  • Iepriekšējā pieredze: Ļoti liela Kr1stapsDD, zin mani, esmu daudz serveros bijis GM. pieredze ir ļoti labi. māku gan RP. gan   Terminus. gan Komandas.
  • Motivācijas vēstule:esmu jaunietis. kam patīk spelēt MTA Roleplay.  protams  uzreiz domasiet ka 12 gadnieki nemāk RP. bet tā nav. to ka jus esat lielāki nenozīme ka makat rp, utt.    es vēlos pieradīt ka 12 gadnieki arī māk RP. un ir cienīgi GameMaster Statusam.  parsvarā pie  Datora pavadu kādas 1-5h. varēšu būt aktīvs.   pazīstu    daudzos  šaja projektā. lēnam sāku iepazīt ownerus arī. šis komūns  nav toksisks, ipašnieki jauki.  nav kā citos projektos.kur ipašnieki ir nejauki. tāpec man ir velme šeit nākt pa GameMasters. uz šo projektu mani pasauca Kr1stapsDD.    Paldies ka izlasīji manu topiku. (( sorry pa manu gramatiku uzreiz. )) 
Link to comment
Share on other sites

  • Danno locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

VĒLIES UZZINĀT PAR MUMS VAIRĀK?

×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search