Jump to content
Create New...

Mehāniķa spēju pieteikums | Alan Sky


xoxoxx
 Share

Recommended Posts

9ylW0vU.png?1

 


 

Mehāniķa spēju pieprasījums

 

Iekš tēla informācija

  • Tēla vārds uzvārds :Alan Sky
  • Tēla iepriekšējā darba vieta:Preču piegādātajs
  • Atsauce uz tēla dzīvesstāstu(nav obligāts):
  • Personāža tālākā attīstība pēc mehāniķa spēju iegūšanas?(Ko darīsi? 40 vārdi/minimum): Es laboošu visus pīlsētas auto kas ir sadauzīti vai ir vaidzīga neliela apkope vairs nebūs brīdis ,kad ir mehāniķa trūkums un vaidzīga palīdzība jo es būšu tur un gatavs darbam. Spēšu ari vizuāli uzlabot jebkuru auto kam tas ir vaidzīgs sākot no krāsošanas līdz diskiem.
  • Atsauce uz uzņēmuma/firmas tēmu: Autoservis '' Seth Workshop'' (legālā organizācija)
  • Ārpus tēla informācija:

Ārpus tēla informācija

  • Vecums:15
  • Ekrānšāviņš(SS) ar tēla /stats, Jūsu UCP un /history: https://imgur.com/a/42BuPlW
  • Ekrānšāviņš(SS) no pašreizējās frakcijas(F3) kurā atrodās Jūsu tēls: https://imgur.com/a/lUQMp7d
  • Kāpēc tieši Jums būtu jāsniedz mehāniķa spējas iekš tēla?: Es vēlos lai pilsētas iedzīvotāju auto būtu skaisti un gatavi vai car meet vai sacīkstēm. Un lai jebkurš auto kurš ir saudauzīts vai tajā ir iemetusies korozija to es salabošu un visu vērsīšu par labu
  • Īsi un detalizēti aprakstiet, kā Jūs veiksiet vieglā automobīļa tukšās riepas maiņu:/do apskata auto kuram vajag nomainīt riepu./do automašīnas bagāžniekā atrastos rezerves riepa.
  • /me  atver bagāžnikeu, pēc kā izceļ dankratu, kā arī pāšu rezerves riepu, pēc kā tās noliek pie tuksās riepas
  • /me paņem dankratu ,pēc kā paliek dankratu  zem auto un sāk celt auto gaisā.
  • /do auto būtu uzcelts augsā, tā kā var noņemt riepu.
  • /me no instrumentu kastes izņem uzgriežņ atslēgu, pēc kā sāk atskrūvet 4 skrūves.
  • /do pēc 5 minūtēm skrūves būtu noskrūvētas, un riepu varētu noņemt.
  • /me noliek uzgriežņ atslēgu, pēc kā noņem riepu
  • /do riepā sekmīgi būtu noņemta
  • /me noliekot riepu, paņem rezervers riepu pēc kā to uzlike un iebīda iekšā.
  • /me paņem uzgriežņ atslēgu, pēc kā sāk pieskrūvēt riepu.
  • /do pēc 10min reipa būtu pieskrūvēta.
  • /me paņem instrumentu kasti un riepu, pēc kā dodas pie auto bagāžnieka, un salike visu iekšā.
  • Vai Jūs piekrītat ievērot iekš tēla un arī mehāniķa spēju noteikumus, un pārkāpjot tos tikt sodītam ar ajail?(piekrītu/nepiekrītu):piekrītu
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

VĒLIES UZZINĀT PAR MUMS VAIRĀK?

×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search