Jump to content
Create New...

[SA:RP] "septiks" uzrauga amatā


septiks
 Share

Recommended Posts

 

  • UCP Lietotājvārds: septiks
  • Vecums: 16
  • Links uz sasveicināšanās topiku: Sveiki - Sasveicināšanās - Lomuspele Club
  • Char dzīves stāsts: Michael Torres - Iedzīvotāju dzīves stāsti - Lomuspele Club
  • Personāža /stats (screenshot): 505036450_NewProject(12).thumb.png.9f2767ffd256f37181206e1f68f5a9bf.png
  • Iepriekšējā pieredze: Hype.lv staff vaditajs biju!
  • Motivācijas vēstule: Tātad rp man ir labs, esmu rpojis ar jūsu administrāciju, kā arī Los Santos ļoti labi pārzinu! Spēšu cilvēkiem dot vajadzīgo atbalstu, reportu atbildes, kā arī pārējo visu, ko viņiem vajadzes, ar cilvēkiem labi saprotos, komunikācijas spējas man labas un komandas arī labi pārzinu! Vēlos kļūt par GM jo zinu kā tas ir būt jauniņam un neko nemācēt, katrs ir bijis tādā situācijā! Un vēlos viņiem palīdzēt apgūt visus jēdzienus, attīstīt RP prasmi! Kā arī laba staff komanda jums ir, kas ir svarīga daļa no RP attīstības serverī, un es vēlos pievienoties, tajā staff komandā!
Link to comment
Share on other sites

Runājot ar tevi dc, esi komunikabls un izklausies sakarīgs čalis, ic situācijā tiki satikts un ar rp arī viss labi. Ieteiktu tev būt aktīvam gan serverī, gan dc un iespējams tiksi spēles uzraugos.

 

Personīgi par, bet protams, par to lems augstākstāvošie. 

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Čau! Palasot tavu "pieteikumu", esmu nolēmis dot tev Antirekomendāciju, ir step by step kas tev ir jāpielabo pie pieteikuma veidošanas, bet nu still nēesmu saskāries ar tevi tādēļ nekas slikts, tomēr bez tā staffa arī ir intresantāks rp, sorry lai veicas!

Link to comment
Share on other sites

  • Danno locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

VĒLIES UZZINĀT PAR MUMS VAIRĀK?

×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search