Jump to content
Create New...

[CCW] Jamal Seth


Škrobis
 Share

Recommended Posts

STATE OF SAN ANDREAS
BOF 4012
SA DEPARTMENT OF JUSTICE
BUREAU OF FIREARMS
DEPARTMENT OF JUSTICE
PAGE 3 of 4
STANDARD INITIAL AND RENEWAL APPLICATION
FOR LICENSE TO CARRY A CONCEALED WEAPON
PAREIZAS PIETEIKUMA IESNIEGŠANAS STANDARTS SAŅEMŠANAI
SLĒPTO IEROČU NĒSĀŠANAS LICENCES

_________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

(PARAUGS)
 

Pieprasam licences veidu
Tikai priekš oficiālas izmantošanas.
- [X] nepieciešamā vietā.
[x] Standarts
[  ] Departamenta darbinieks
-
-
-
-
[ x ] Pirmais pieteikums [  ] Atjaunošanas pieteikums


 

Brīdinājums par publisku atklāšanu:

 

Es saprotu, ka pienākums ir sniegt pilnīgu un patiesu informāciju šajā paziņojumā. Es saprotu, ka visa informācija, ko esmu atklājis šajā paziņojumā, var būt publiskas atklāšanas priekšmets.

 

Paraksts: J. Seth
Datums: 06/04/2021

 

Vārds: Jamal
 
Sadaļa 1 - Personīgā informācija

 

Vārds
Jamal
Uzvārds
Seth
Dzimums
Vīrietis

 

Dzimšanas datums
20.01.1994
Telefona numurs
324693
Email


Adrese

Spring Street 4, Angel Pine, San Fierro

Dzimšanas vieta.

Count General

Dzimšanas datums

20.01.1994

 

 

Sadaļa 2 - jautājumi,saistība ar pieteikumu


1. Vai esat kādreiz saņēmis licenci slēpto ieroču nēsāšanai (CCW)? Ja , lūdzu, ievadiet aģentūras nosaukumu, izsniegšanas datumu un CCW licences numuru.

2. Ja esat kādreiz uzrakstījis iesniegumu CCW licences saņemšanai, vai jums ir atteikts? Ja , lūdzu, ievadiet aģentūras nosaukumu, atteikuma datumu un iemeslu.

 

3.Vai esat pašlaik vai pēdējo 5 gadu laikā esat bijis tiesas procesa dalībnieks? Ja , lūdzu, paskaidrojiet.


4.Vai jums ir bijuši tiesas aizliegumi? Ja , lūdzu, paskaidrojiet.

 

5.Vai jūs esat uz pārbaudes laiku vai nosacīti pirmstermiņa atbrīvošanu no jebkuras valsts par jebkuru noziegumu? Ja , lūdzu, paskaidrojiet.

 

Sadaļa 2 - Jautājumi (turpinājums)


Ja CCW licence jums nepieciešama pašaizsardzībai, citu personu aizsardzībai vai lielas naudas vai vērtslietas aizsardzībai, jums ir pienākums paskaidrot un piešķirt svarīgus pamatus licences izsniegšanai. Piemēram, jūsu dzīvei vai mantai draudēja briesmas vai riskēt? Skaidrot incidentus, ieskaitot to policijas iestāžu datumus, laiku, vietas un nosaukumus, uz kuriem tika paziņoti šie incidenti.

Man vajadzētu ieroču licenzi lai aizsargātu savu māju, kuras seifā atrodas deklarēta lielas naudas summa un pašaizsardzībai.

 

Sadaļa 3 - Bīstamais ierocis

 

Ieroču saraksts, ko vēlaties nēsāt, ja Jums tiks piešķirta CCW licence. Jūs varat slēpt tikai to ieroci, kas norādīts sarakstā un tikai nolūkam. Jebkura nepareiza izmantošana izraisa CCW automātisku anulēšanu un, iespējams, arestu.

Ražotājs
Glock-19 Gen 5
Modelis
Kalibrs 9mm
Sērijas numurs
#000089345120

 

Ražotājs
Aizpildīt
Modelis
 
Sērijas numurs
Aizpildīt

 

Ražotājs
Aizpildīt
Modelis
 
Sērijas numurs
Aizpildīt

 


Licences īpašnieks atļauj licencētajai aģentūrai veikt izmeklēšanu, kuras tās uzskata par nepieciešamām, pierakstīt Licenciātu un tās raksturu, lai noteiktu jebkādu informāciju, kas var skart tās/tās licences un attaisnot izsniegto ieroču nēsāšanas licenci un atbrīvot aģentūru no visām saistībām, kas izriet no šīs izmeklēšanas.
 

Sadaļa 4 - Licences un ierobežojumu CCW nosacījumi

 

((Licenciāts  juridiskā persona vai individuālais uzņēmējs, kuram ir licence konkrēta darbības veida veikšanai))

Licenciāts ir atbildīgs par kādas personas kaitējuma vai slepkavības nodarīšanu vai par kādas mantas bojāšanu, kas var notikt jebkādas licences vai licences izdevēja darbības vai bezdarbības dēļ. Jebkuras prasības gadījumā, pret Jums vai aģentūru, kas izsniegusi licenci, tās galveno amatpersonu vai jebkuru no tās darbiniekiem, kura dēļ vai sakarā ar jebkādu darbību vai bezdarbību, licenciātam ir pienākums aizstāvēt, atlīdzināt zaudējumus un nožogot aģentūru, kas izsniegusi licenci, tās galveno amatpersonu vai jebkuru no viņa darbiniekiem no šādas prasības, vai darbību.

 

 

Saskaņā ar licences CCW nosacījumiem licences saņēmējs nedrīkst, nesāt slēptu ieroci:

  • Lietot jebkuru alkoholisku dzērienu.
  • Būt vietā, kur galvenais mērķis ir alkoholisko dzērienu mazumiņš patēriņam uz vietas.
  • Būt jebkādām zālēm vai narkotikām, vai  ir vai nav.
  • Atteikties parādīt licenci vai nodot slēpto ieroci jebkuram tiesībaizsardzības institūciju darbiniekam pēc pirmā pieprasījuma.
  • Kavēt tiesībaizsardzības institūciju darbinieku pildīt viņa pienākumus.
  • Pārstāvniecība  tiesībaizsardzības iestāžu darbinieks jebkurai personai, ja neesat, ir tiesībaizsardzības iestāžu darbinieks,  to nosaka  likums.
  • Nav attaisnojami rādīt slēptos ieročus.
  • Nēsāt slēptos ieročus, kas nav uzskaitīti atļauto sarakstā.
  • Nēsāt slēptos ieročus gadījumos vai apstākļos, kas nav norādīti atļaujā.


 

49. nodaļa, Savienoto Valstu kodeksa 46505. iedaļa nosaka, ka ieroču nēsāšanas licence neļauj cilvēkam nēsāt šaujamieročus, asaru gāzi, vai jebkuru bīstamu ieroci komerciālo aviokompāniju bortā. Turklāt cilvēkam jāsaka, ka viņš ir dots? šaujamieročus, asaru gāzi vai jebkuru bīstamu ieroci pirms ieejas gaisa termināļa iekāpšanas zonā, kur veic drošības pārbaudi. Šīs sadaļas pārkāpums var tikt arestēts no tiesībaizsardzības iestādēm.

 

Jebkura šo prasību vai nosacījumu pārkāpšana var izraisīt licences CCW anulēšanu un var anulēt licences turpmāku izmantošanu, kamēr  nav atjaunota? licencēšanas iestāde. Jebkurš arests par noziegumu vai nopietnu pārkāpumu, tai skaitā transportlīdzekļa vadīšana alkohola un/vai narkotiku ietekmē, ir licences anulēšanas iemesls.


 

Sadaļa 5 - Apņemšanās par ierobežojumiem.

 

Esmu izlasījis, saprotu un piekrītu atbildēt par kādas personas kaitējuma nodarīšanu vai slepkavību vai par kādas mantas bojājumu, kas var notikt jebkādas licences vai licences izdevēja darbības vai bezdarbības dēļ. Jebkuras prasības gadījumā, pret Jums vai aģentūru, kas izsniegusi licenci, tās galveno amatpersonu vai jebkuru no tās darbiniekiem, kura dēļ vai sakarā ar jebkādu darbību vai bezdarbību, licenciātam ir pienākums aizstāvēt, atlīdzināt zaudējumus un nožogot aģentūru, kas izsniegusi licenci, tās galveno amatpersonu vai jebkuru no viņa darbiniekiem no šādas prasības, vai darbību.

 

Es piekrītu, ka visu licencēšanas institūcijas pieteikuma punktu aizpildīšana negarantē licences izsniegšanu un to, ka honorāri un izdevumi nav jāatdod, ja man atteikts. Turpmāk es saprotu, ka, ja mans pieteikums tiks akceptēts un es ieradīšos, lai izsniegtu licenci slēpto ieroču nēsāšanai, licence atbilst ierobežojumiem, kas uzlikti tai un ka licences nepareiza izmantošana izraisīs automātisku anulēšanu un iespējamu arestu un, ka licenci var apturēt vai anulēt pēc licencēšanas institūcijas ieskatiem jebkurā laikā. Es zinu, ka par jebkuru šaujamieroču izmantošanu var sākties krimināllieta pret mani.

 

Esmu izlasījis, saprotu un piekrītu CCW atbildības nolikumam, šajā iesniegumā norādītajiem nosacījumiem un ierobežojumiem un piekrītu aizstāvēt un norobežot aģentūru.

 

Esmu izlasījis un saprotu, atbilstošas Kriminālkodeksa sadaļas par nepatiesiem paziņojumiem par CCW piemērošanu, slepkavību, slepkavību pašaizsardzībai vai īpašuma aizsardzībai, pašaizsardzības ierobežošanu un mantas aizsardzību, un ieroču pieejamību bērnam un šaujamieroču glabāšanai.

 

Paraksts: J.Seth
Datums: 06/04/2021
Edited by Roberts22
Link to comment
Share on other sites

logo.png

Sveicināts, cienījamais J.Seth kungs! 

Izskatot Jūsu CCW ieroču licenses pieteikumu, Los Santos Policijas Departamenta ieroču licenžu nodaļa ir nolēmusi to apstiprināt. Ar licenses piešķiršanu, iestājas nedēļu ilgs drošības laiks, līdz dokumentu sakārtošanai. Ar Jums sazināsies licenžu nodaļa, lai varat savu licensi saņemt un veikt tālākās manipulācijas. 

Dokuments sagatavots - 9. Aprīlī. 2021 gadā. 

Ar cieņu 

Augstākā divīzijas pārstāvis - 

Wallace Smith. 

Paraksts - W. Smith. 

Edited by KristapsDD
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

VĒLIES UZZINĀT PAR MUMS VAIRĀK?

×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search