Jump to content
Create New...

Čaviņas.


Elīna
 Share

Recommended Posts

Sveiki, mani sauc Elīna, man ir septiņpadsmit gadu, dzīvoju Jelgavā, interesējos par mašīnām, neesmu tā auto fanāte, kas noniecina auto markas, esmu vienkārša auto entuziaste, patīk gan bmw, gan audi, gan subaru, utt., bet tuvāki, tomēr, bmw. Neskatoties uz to, agrāk gāju volejbolā, taču skolas un covid dēļ vairs nespēlēju, blakus volejbolam nedaudz padodas arī akrobātika un vispār kā tā ļoti patīk sports. Pirmo reizi ar role-play sastapos apmēram pirms kādiem 2 gadiem sampā, tajā laikā arī spēlēju mta, bet tikai freeroom serveros, līdz ko  uzzināju, ka te ir arī role-play uzreiz pārgāju uz mta, jo mta mani piesaista vairāk. Tas pa lielam arī viss. Tad jau tiekamies mta. 🙂 

Link to comment
Share on other sites

@Elīna nu tad beidzot Elina applyd ar savu sasveicināšanos kā officāla kluba biedre 🎀🔥🎭

Turmāk mēs aiz Tevis,, par Tevi - stāvam , jo nekad nekrītam 💪😎

Kas man personīgi iekrita acīs no tēmas tas ir "sports" , epidemija daudziem radusi ataisnojumiem ērtus apstakljus, bet "it's the mindset what side of you dominates" 

Keep it up girl and see you around the club 🧡

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, 𝕱𝖔𝖗𝖊𝖘𝖙𝖊𝖗𝖘 said:

@Elīna nu tad beidzot Elina applyd ar savu sasveicināšanos kā officāla kluba biedre 🎀🔥🎭

Turmāk mēs aiz Tevis,, par Tevi - stāvam , jo nekad nekrītam 💪😎

Kas man personīgi iekrita acīs no tēmas tas ir "sports" , epidemija daudziem radusi ataisnojumiem ērtus apstakljus, bet "it's the mindset what side of you dominates" 

Keep it up girl and see you around the club 🧡

Paldies draugs. 😅😊

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

VĒLIES UZZINĀT PAR MUMS VAIRĀK?

×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search