Jump to content
Create New...

Sveicieni no #Cilveks


Cilveks
 Share

Recommended Posts

Labdien jaunieši, mani sauc Kaspars un esmu jau 20 gadus vecs ( pašam īsti neticas),brīvs un gatavs visam😂😂. Pašlaik stradāju Rimi par noliktavas pārzini, vecāko pārdošanas vadītāju un pildu arī mārketinga speciālista pienākumus. Vienvārdsakot čakls jaunietis. Patīk strādāt labā atmosfērā, kā arī palīdzēt kolēģiem draugiem un paziņām saprast uzdevumu nevis diktēt ko darīt. Ja esi pieradis raudāt un diktēt citiem ko darīt, kā arī līst citu privātajā dzīvē labāk turēties no manis pagabalu. Esmu ļoti atklāts un interesants sarunas biedrs. Nepatīk meli un ņaudēšana par to cik grūti ir dzīvē.( Ticiet man ņaudēšana par to ir ļoti liels sevis pazemošanas veids, jo tā tikai parādi kāds nīkulis esi. Labāk rādit ka esi stiprs un vari palīdzēt kaut vai tu neko nejēdz). Ticiet vai nē bet man arī ir savi hobiji. Kā viens no tiem ir muzika ar kuru esmu saistīts nu jau 13 gadus. Patīk rakstīt ari savas kompozicijas, bet diemžēl neviena vel nav pabeigta jo tas tomer tikai hobija līmeni un ir daudz kas cits darāms. Spēlēju arī muzikas instrumentu,trombonu, kā ari diriģeju orķestri. Nākamais mans hobijs ir darbošanās spēļu pasaulē. Proti administrācijas pienākumu veikšana, pašas  spēles spēlēšana, kā arī video un interviju veidošana atiecība uz konkrētu spēli. Patīk parunāt, dalīties viedoklī ar kādu citu spēļu mīļotāju.  Pats svarīgākais uzklausīt un palīdzēt saprast spēles būtību un burvību citiem konkrētās spēles spēlētājiem. Spēles spēlēju jau no 8 gadu vecuma, jo vecāki ieraudzija ka man ir ķipa "talants" un tad arī es dabuju savu pirmo datoru. Diemžēl esmu piemirsis modeli un iekšas bet ja labi pameklētu varbūt atrastu iepakojumu. Patīk braukt ar automašīnu un arī nedaudz paslīpēt. Mīlu pavadīt brīvo laiku pie kādas ruma glāzes. Pēc dabas esmu miermīlīgs,bet konkrēts. Un ja aiziet pārāk talu tad varu arī smagi iedzelt. Daudzi mani ari uzskata par lauku psihologu, jo spēju uzklausit un dot padomus draugiem. Labi īsumā šobrīd viss par cik esmu zem grādiem nedaudz , bet ja kādi jautājumi droši jautājat. Labprāt pastāstīšu savu dzīves stastu . Nu tad uz šis nots novēlēšu jums labu vakaru(nakti) un lai sapņi ko sapnojat piepildas. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

VĒLIES UZZINĀT PAR MUMS VAIRĀK?

×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search