Jump to content
Create New...

Samuel Krantz


ecY
 Share

Recommended Posts

  • 4 months later...

es īsti nesaprotu, tavs personāžs pie katra sīkākā action sāk trīcēt un baidīties, bet te pēkšņi viņš pilnīgi mierīgi un bez stresa ir ghetto rajonā, kaut ko mēģina ieskaidrot melnādainam bandītam kas viņu praktiski varēja tur uz vietas nošaut, jo personāžs gribēja tam aizvilkt auto. kaut kādas nesakarības.

Link to comment
Share on other sites

2 stundas atpakaļ, papucis said:

es īsti nesaprotu, tavs personāžs pie katra sīkākā action sāk trīcēt un baidīties, bet te pēkšņi viņš pilnīgi mierīgi un bez stresa ir ghetto rajonā, kaut ko mēģina ieskaidrot melnādainam bandītam kas viņu praktiski varēja tur uz vietas nošaut, jo personāžs gribēja tam aizvilkt auto. kaut kādas nesakarības.

pēc laika vina personaz busu vietejais bombardetajs, kas spridzinas lielas iestades.

Link to comment
Share on other sites

3 stundas atpakaļ, papucis said:

es īsti nesaprotu, tavs personāžs pie katra sīkākā action sāk trīcēt un baidīties, bet te pēkšņi viņš pilnīgi mierīgi un bez stresa ir ghetto rajonā, kaut ko mēģina ieskaidrot melnādainam bandītam kas viņu praktiski varēja tur uz vietas nošaut, jo personāžs gribēja tam aizvilkt auto. kaut kādas nesakarības.

Viņš izsauca konfiscētāju, lai palīdz iztīrīt rajonu no liekajiem, nepareizi novietotajiem auto, kā rezultātā izveidojās sakarīga saruna ar šo cilvēku.. Neredzu kur šeit ir nesakarības.

Link to comment
Share on other sites

13 minūtes atpakaļ, ecY said:

Viņš izsauca konfiscētāju, lai palīdz iztīrīt rajonu no liekajiem, nepareizi novietotajiem auto, kā rezultātā izveidojās sakarīga saruna ar šo cilvēku.. Neredzu kur šeit ir nesakarības.

viņš sāka tev draudēt un tu stāvēji itkā tev nebūtu bail un vispār katru dienu ghetto stāvi ar kaut kādiem bandītiem runā, a pāris ss pirms tā tavs personāžs no katra pirdiena varēja nobīties.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

VĒLIES UZZINĀT PAR MUMS VAIRĀK?

×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search