Jump to content
Create New...

Nepaej garām, turi acis vaļā !


TheGoldenBoy
 Share

Recommended Posts

Kas notiek MTA:SA - LV-RP - Spoki 

Zagts auto, atlīdzība garantēta  !

Sveicināti, Los Santos iedzīvotāji, mani sauc James Paul's Thomson's, un esmu uzņēmuma “Modern Luxury Furniture” vadītājs. Mūsu uzņēmums 10. janvāra naktī piedzīvoja laupīšanu, kurā kāds laupītājs maskā ieradās mūsu teritorijas pagalmā, pēc kā uzlauza mūsu uzņēmuma busu ar tajā esošajām uzņēmuma iekārtām 23'000$ vērtībā. Mūsu uzņēmuma videonovērošanas kameras fiksēja busu brīdī, kad tas tika izdzīts cauri vārtiem, tos salaužot, respektīvi, busiņš devās uz Idlewood pusi, taču, kā ziņoja mūsu avoti, tas ar visu kravu devies ārpus pilsētas. Mūsu uzņēmuma vadība ir izmisumā, jo ir maz pavedienu par laupīšanu, tādēļ vēršos pie jums, pilsētas iedzīvotāji. Esiet, lūdzu, vērīgi, un, ja manāt šo melno busiņu kautkur ielās, tad sazinieties ar mums pa tālruni 676222 vai 911 uz Policijas departamentu! Ņemot vērā, ka zaudējumu vērtība kopā ir ap 35'000$, tad tas, kurš atradīs uzņēmuma busiņu, ko redzat bildēs, saņems  10’100$  lielu naudas atlīdzību.

Atradējam nekavējoties zvanīt uz norādītajiem tālruņa numuriem vai ierasties Verdant Bluffs birojā, tādejādi uzmeklējot mani, Jame's Paul'u Thomson'u!

Automašīnas īpašās pazīmes - tumši logi, veci diski, teikšu godīgi buss izskatijās ļoti bēdīgā stāvoklī, lai nepiesaistītu lieku uzmanību.

 

image.png

image.png

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

VĒLIES UZZINĀT PAR MUMS VAIRĀK?

×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search