Jump to content
Create New...

Hey visiem!


aqua
 Share

Recommended Posts

Labrīt, labvakar, labdien visiem. Kā jau jauns spēlētājs nu jau administrators vēlējos pateikt čau visiem un nedaudz pastāstīt par sevi.

Mani sauc Renārs, pazīstams interneta vidē kā: v3ra, aqua. Varbūt kāds mani zinās, kāds nē. Principā Mta spēlēju kādus 4 gadus. Atceros, kā iegāju pirmajā serverī (nosaukumu neminēšu) un kāds labs un vienmēr atmiņā paliekoš administrators iepazīstināja mani ar šo RP, pašu MTA. Tāpēc es iemācījos palīdzēt jaunajiem spēlētājiem, un mēģināt viņiem iemācīt un nodot tālāk to ko man kāds iemācījis.

Jā, prinicpā esmu 18 gadus vecs jaunietis kurš brīvajā laikā spēlē datorspēles: cs, mta, gta5, ragemp, fivem, patīk arī slidināties forzā un arī patīk izmēģināt ko jaunu. Prinicpā ikdienā mācos par programmētāju, bet tas īsti nav mans lauciņš taču esmu izlēmis pabeigt, jo nu 3 gadi ir nomocīti, netaisos padoties vēl gads jāpacieš.

Tiksimies iekš mta, varbūt pievienošos arī kādā citā projektā kā ragemp serveris vai, kas cits.

Yea, happy new year un lai jums vis izdodas!

Edited by VCPD
Link to comment
Share on other sites

Hei Renār, redz cik labi , ka ir "Sasveicināšanās" jo es parsteidzošā kārtā uzzinu, ka mācies programmēt un turklāt ne pirmo gadu.Tu minēji, ka jūti, ka tas nav Tavs , bet man jau škiet, ka problema ir skolā kur kā jau parasti jaapgūst pamati bez nekāda "fun"

Klubs noteikti ir īstā vieta kur saredzēt programmēšanas radošo un aizraujošo pusi. Novēlu Tev to atklāt pēc iespējas tā, lai to vari saukt par hobiju.

Liels prieks sveikt Tevi @aqua ar pievienošanos Lomuspēle.Club 

Uz drīzu sazinu 💪

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

VĒLIES UZZINĀT PAR MUMS VAIRĀK?

×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search