Jump to content
Create New...

((Lucas_Muballa)) (Anketa)


cigpardevejs
 Share

Recommended Posts

anztDGG.png

Los Santos Policijas Departaments

"Lai Kalpotu un Aizsargātu"

 

Lai pieteiktos Los Santos Policijas Departamentā (LSPD) ir nepieciešams iesūtīt aplikāciju. Zemāk ir norādīts aplikācijas paraugs, ja pārveidosiet paši paraugu vai arī nenorādīsiet katrā punktā informāciju, aplikācija var tikt automātiski anulēta. Lūgums uzmanīgi visu izlasīt un aizpildīt.

Aplikāciju veidojam jaunā topic -> ŠEIT.  Ar nosaukumu: [#1-20] Vārds Uzvārds


 

A. PERSONĪGĀ INFORMĀCIJA

 

A1. Vārds:Lucas

A2. Uzvārds:Muballa

A3. Dzimšanas datums (DD/MM/YYYY) :15.majs

A4. Tālruņa numurs:856321

A5. Elektroniskā adrese:.

A6. Dzīvesvietas adrese:Tar street #1

 

A7. Dzimums

[x ] Vīrietis

[  ] Sieviete

 

A8. Rase

[ ] Baltādainais

[x  ] Melnādainais/Afroamerikānis

[  ] Meksikānis/Latīņamerikānis

[  ] Aziāts

[  ] Cits: ...

 

A9. Pilsonība

[x  ] ASV pilsonis.

[  ] Rezidenta statuss, kuram ir tiesības strādāt un iesniegt iesniegumu ASV pilsonības iegūšanai.

[  ] Neviens no augstāk minētajiem.

 

A10. Izglītība

[  x Esmu absolvējis valsts vidusskolu vai privātskolu, ko akreditējusi aģentūra, kas atzīta par ASV Izglītības ministriju.

[  ] Esmu saņēmis(-usi) vispārējās izglītības diplomu (GED) vai ekvivalentu amerikāņu institūtā.

[  ] Esmu absolvējis ASV vidusskolu vai ekvivalentu, bet esmu saņēmis(-usi) 2 gadu (asociēto) vai 4 gadu (bakalaura) grādu koledžā vai universitātē, ko akreditējusi aģentūra, kas atzīta par ASV Izglītības ministriju.

[  ] Nekas no augstāk minētajiem.

 

B. JAUTĀJUMI

 

B1. Vai kādreiz esat saņēmuši administratīvo vai kriminālo sodu?

[  ] Jā

[x ] Nē

 

B2. Vai Jūsu radinieki ir kādreiz saņēmuši administratīvo vai kriminālo sodu?

[  ] Jā

[ x] Nē

 

B3. Vai esat bijuši apcietināts?

[  ] Jā

[ x] Nē

 

B4. Vai pēdējo 6 mēnešu laikā esat lietojis narkotiskās vielas?

[  ] Jā

[ x] Nē

 

B5. Vai spējat sazināties angļu valodā?

[ x] Jā

[  ] Nē

 

B6. Vai Jums ir citu valodu prasmes?

(Norādiet kādas, izņemot angļu valodu.)

  •  

 

C. DARBA PIEREDZE

 

C1. Vai Jūs pašlaik esat nodarbināts kādā no darba vietām? Ja jā, norādiet kādā?

Atbilde:Zemes Sardze (6Gadi)

 

C2. Uzskaitiet visas savas darba vietas

(Darba vieta, darba ilgums, aiziešanas iemesls)

  • Aizgaju pac, uzaicinaja mani iestaties.

 

C3. Vai esat saņēmis jebkādus disciplinārsodus darba vietā?

Atbilde:nē

 

C4. Vai esat dienējis armijā?

[ x] Jā

[  ] Nē

 

C5. Atbildot "JĀ" iepriekšējā jautājumā, aizpildiet informāciju par savu dienestu armijā.

Dienēšanas periods (No kura, līdz kuram datumam) :2010.gads| 1.majs...Lidz....2016. 3.Oktobrim.

Vieta (Štats, pilsēta) :San Fiero

Aiziešanas iemesls:nejespejamu apstākļu dēļļ

 

D. MOTIVĒJOŠS RAKSTS

 

Kāpēc vēlaties kļūt par virsnieku? [Minimums: 50v.]:izmantoju iespēju kļut par Los Santos Policistu es neju strādat deļ naudas bet gan deļ labaku nakotni musu pecnacejiem laj izdodas viss vienmēr darbu visu lidz 100% nepadodos agresivitate nav mana stipra puse tadeļ cienu visus esmu gatavs kālpot valstij To ko Policisti dara ar naudu nevar nopirkt Laj beidzas bēdas un raudašanas mes ticam visam kas ir labs mes neticam sliktajam mes daram visu ko par naudu nevar nopirkt  laj kādu dienu musu berni iekāpj drošāka nakotnē. (Ar cieņu Lucas_Jr_Gordon)

 

 

E. LĪGUMS

 

Esmu iepazinies Lucas_Muballaar visiem noteikumiem, kas ir uzstādīti uzņemšanas procesa laikā policijas departamentā. Es piekrītu visiem noteikumiem un tos ievērošu visā atlases precesā. Es saprotu, ja izgāzīšos kāda no atlases posmā, es varēšu par jaunu pieteikties tikai nākošajā uzņemšanas kārtā.

Es saprotu, ka jeb kāds pārkāpums mani var novest pie administratīvās vai kriminālās atbildības. Es būšu atbildīgs par visiem notikumiem, kas ar mani var notikt visos atlases posmos.

Es apstiprinu, ka visas atbildes šajā aplikācijā ir patiesas. Es saprotu, ka esmu atbildīgs par visām savām iesniegtajām atbildēm šajā aplikācijā. Ja es pārkāpšu jebkuru likumu, ko nosaka atlases un apmācības divīzija, tad es tikšu izslēgts no atlases kārtas.

 

E1. LĪGUMA APSTIPRINĀŠANA

[x  ] Es piekrītu augstāk minētajam līgumam (atzīmējam ar X)


 

F. OOC JAUTĀJUMI

 

F1. Vārds:Jānis

F2. Vecums:15

F3. Lietotājvārds: jancens13 (ja domājat UCP)

 

F4. Atzīmēt pieejamo

[ x] Ir strādājošs mikrafons.

[ x] spēju izmantot ts3. (obligāti)

[x ] spēju izmantot discord.

 

F5. Vai esat saņēmuši administratīto sodu (ajail)

[  ] Jā

[x ] Nē

F5. Atbildot Jā, norādiet ieslodzīšanas iemeslu/s

Atbilde:nav

image.png

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

anztDGG.png

Los Santos Policijas Departaments

"Lai Kalpotu un Aizsargātu"

06.01.2021.

Cienījamais, Lucas Muballa!

Pateicamies par ieguldīto laiku aplikācijas izveidošanā un iesniegšanā. Pēc sīkākas datu pārbaudes varam paziņot, ka netiekat pārcelts uz nākamo kārtu.

 

Ar cieņu,

 

Chloe Savannah. 

Link to comment
Share on other sites

  • Megiii locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

VĒLIES UZZINĀT PAR MUMS VAIRĀK?

×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search