Jump to content
Create New...

[Mehāniķa spējas] Alex Smity


Karims
 Share

Recommended Posts

9ylW0vU.png?1

 


 

Mehāniķa spēju pieprasījums

 

Iekš tēla informācija

  • Tēla vārds uzvārds : Alex Smity
  • Tēla iepriekšējā darba vieta: Burger sop
  • Atsauce uz tēla dzīvesstāstu(nav obligāts):
  • Personāža tālākā attīstība pēc mehāniķa spēju iegūšanas?(Ko darīsi? 40 vārdi/minimum):Mēs ar brāļiem atvērām jaunu uzņēmumu kurā salabosim/uzlabosim citu cilvēku auto un pēc īpaša pasūtijuma atjaunosim vecus auto,gan tādus kas iet gan tādus kas ir sliktā tehniskajā stāvoklī.Man personīgi ļoti patīk ķimerēties gar auto jo to daru jau kopš bērnības un man ļoti patīk palīdzēt cietiem itsevišķi ja tas ir saistīts ar auto.Es esmu ļoti apņēmigs jo ja kautko apņemos tad to arī izdaru.
  • Atsauce uz uzņēmuma/firmas tēmu: Los santos customs
  • Ārpus tēla informācija:  Sveiki pans hobijs ira labot automašinas kvalektivi lai klients lai brauktu pie manim vel mani sauc uģis esmu 16 gadus vec.

Ārpus tēla informācija

  • Vecums:16
  • Ekrānšāviņš(SS) ar tēla /stats, ira jau ielikts taja apakšeja linka abu ss
  • Jūsu UCP un /history: https://imgur.com/a/ieGKy2m
  • Ekrānšāviņš(SS) no pašreizējās frakcijas(F3) kurā atrodās Jūsu tēls: Los Santos customs.
  • Kāpēc tieši Jums būtu jāsniedz mehāniķa spējas iekš tela.Tātād sāku strādā jaunā servisā un ir vēlmes strādāt par mehāniķi,pieredze ir liela esmu strādājis daudzos servisos,tad paņemot pauzi sapratu ka vēlos atpakaļ par mehāniķi,jo nekas labāks par to nav,kā vakaros skrūvēt auto un darīt darbu kas tev visvairāk padodas. Kā arī vēlos palīdzēt citiem Los Santos iedzīvotājiem uzlabot/salabot auto, lai viņi būtu apmierināti. 
  • Īsi un detalizēti aprakstiet, kā Jūs veiksiet vieglā automobīļa tukšās riepas maiņu:

    /me atrastos  iekš servisa un gatavs strādat 

    /do pie montējamā aparāta atrastos 4x jauni diski un riepas 

    /me ar abu kāju kustību pieietu pie vienas riepas 

    /me ieliecas ceļos un ar labas rokas pirkstu palidzibu atskrūvē ventīļa cepurīti nost

    /me noliek cepuri uz galda kas atrodas blakus riepai un ar labas rokas palidzibu satver ventīļa skruvgriezi 

    /me iebāž skruvgrieža galu iekšā ventīļā iekšā un sāk skrūvet to ārā no riepas 

    /me noskrūveto ventīli noliek uz galda 

    /do pēc 30s riepa gaisu būtu izlaidusi 

    /me satver riepu abās rokās un aiznes to līdz montēšanas rīkam 

    /me satver speciālu rīku un pieliek to klāt riepas diskam 

    /me piespiež 2.pedāli no kreisās puses un  redz ka rīks iestumtos iekšā riepā 

    /me izdara to pašu vēl 3x reizes tajā pašā riepas pusē 

    /me ar abu roku palidzibu sagriež riepu otrādi un izdarītu to pašu otrā pusē 

    /me satver riepu abās rokās un uzceļ to uz nepieciešamās vietas kur sāks riepu nomontēšanu 

    /me ar kreiso kāju piespiež 2o pedāli no kreisās puses un riepa piestiprinātos klāt 

    /me piespiež pedāli kreisās puses galā un pie diska nolaistos rīks kas nomontēs riepu 

    /me satver labajā rokā dzelzs stieni un iebāztu tā galu zem riepas malas 

    /me ar labās rokas spēku spiestu to uz leju pēc kā piespiež ar labo kāju pedāli kas griež riepu 

    /me piekārto riepu tā lai varētu aizķeksēt to aiz riepas apakšas 

    /me piespiež ar kāju pedāli un riepa sāktu griezties 

    /do riepa būtu nost no diska 

    /me piespiež pedāli kas nonjem noņēmēju nost no diska 

    /me ar abu roku palidzibu noliek riepu un disku uz zemes 

    /me satver jauno disku un uzliek uz montējamā aparāta virsū 

    /me piespiež pedāli kas piestiprina disku pie aparāta klāt 

    /me satver lielu otu un spaini kurā ir iekšā speciāls šķidrums 

    /me sāktu izsmērēt to ap diska iekšieni 

    /me izsmērē arī to ap riepas malām 

    /me satver riepu abas rokās un uzliek to uz diska virsū 

    /me piespiež pedāli kas nolaiž montētāju pie diska klāt 

    /me sāktu montēt disku riepā iekšā 

    /me satver pumpja galu un uzliek to uz ventīļa virsū 

    /me sāktu pumpēt riepu līdz spiedienam 2,5 

    /me pieietu pie galda klāt un satver vetīļa gaisa turētaju un uzmauc to uz skrūvējama gala virsū 

    /me ar strauju kustību nonjem pumpi no ventīļa nost un ieskrūve gaisa turētāju iekšā ventīlā 

    /me pieskrūve ventīli cieši klāt un piepumētu izlaisto gaisu atpakaļ līdz spiedienam 2,5 

    /me satver vetīļa cepuri un pieskrūve to atpakaļ vietā 

    /me nonjem riepu no montējamā rīka nost 

    /me nomaina arī parējām riepām diskus 

    /do pēc 15min riepam jaunie diski būtu uzlikti 

  • Vai Jūs piekrītat ievērot iekš tēla un arī mehāniķa spēju noteikumus, un pārkāpjot tos tikt sodītam ar ajail?(piekrītu/nepiekrītu):Piekriu.

 

 


 

orange.png

Edited by Karims
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

VĒLIES UZZINĀT PAR MUMS VAIRĀK?

×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search